Page 35 of 87 FirstFirst ... 2533343536374585 ... LastLast
Results 341 to 350 of 861
    Son durum nedir? varmı bir gelişme

Senior Member
    1 posta sahip değilim ve destekliyorum hatta oyundan çıkmadan karekter değişme olmalı.

Junior Member
    dediğin hersey çok doğru . Nttgame bize sadece para olarak baltıgı için bizim pek düşünmeye hakkımız yok onlar bizim yerimized düşünmüştür kim bilir nasıl haklı bi nedenleri var bu konuyu getirmemek için ama bizleri pek düşündükleri söylenemez saygılar Nttgame

Çalınan karakterlerimizi zaten geri de alamıyoruz .. Karakterlerinizin güvenliği için diyerek bu konuyu geçiştirmemeniz gerekir .. KONU UP..

Diğer KO'lar nasıl karakter siliyorsa, aynı özelliği biz de istiyoruz. Diğer insanların bedava aldığı bir hizmete para ödememiz adil midir, etik midir? Sayın USKO yetkilileri bunlara açıklamalar getiriyorlar. Fakat bahsettiğiniz sorunlar, diğer KO'larda hasıl olmuyorsa neden bizim başımıza gelsin? Onlar bu şekilde oynayabiliyorlarsa ve bir sorun yaşamıyorlarsa, diğer insanların bedava aldığı bir hizmete biz de para ödemek istemiyoruz. Saygılar...

Junior Member
    Bu konunun çözümü için sonuna kadar arkandayiz kardeşim diğer tüm knight online sunuculari gibi uskoda da artik bu özellik aktif olmali...

free to play dönemi bitti, pay to play dönemi hayırlı uğurlu olsun. Knight Online son direniş

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    neden silemiyoruzz???

Junior Member
    Olİmpİa manes sunucusu bİrleŞİmİ İle boŞ olan slotlarin yerİnİ olİmpİadan gelen karakterler doldurdu ben Şuan adream oynamak İstİyorum fakat karakterlerİn hepsİ +70 karakter sİlme ÖzellİĞİnİ neden getİrmİyorsunuz.

+++++ bu uygulama hakkımızdır.(ayda bir kere carakter silme özelliği eklensin.)