Page 1 of 87 1231151 ... LastLast
Results 1 to 10 of 861
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Biz Neden Ayda 1 Defa Karakter Silemiyoruz?

Çok değerli knight online yönetim ekibi, önceki yayınlarınızda denk geldiğimiz bir açıklama üzerine karakter silme özelliğinin maalesef bizler tarafından kötüye kullanılabileceğini söylediniz ve bu yüzden ayda bir karakter silme özelliğinin getirilmediğini dile getirdiniz. BİZ OYUNCULAR OLARAK çok düşündük böylesi bir özelliğin nasıl kötü amaçla kullanılabileceğini bulamadık. EĞER GÜVENLİĞİNİZ İÇİN diyorsanız bu özelliğin olduğu oyunu oynayan dostlarımız GÜVENDE DEĞİL mi? UMARIM EN KISA ZAMANDA BİZDE AYDA 1 BEDAVAYA KARAKTER SİLEBİLİRİZ TEŞEKKÜRLER

Junior Member
    Sİnan kesİnlİkle Çok hakli madem bİzler bu oyunun mÜŞterİlerİyİz İsteklerİmİzİn deĞerlendirilmesini red ediliyorsa da bu konunun saĞlikli bİr Şekİlde aÇiklanmasini talep edİyoruz. Forza romantİc archer...

Junior Member
    Japonko koreko da und sc yok bahanesiyle und sclerı kaldırdınız.Eğer her iki taraftada da eşitlik sağlanacaksa BİZDE KARAKTER SİLMEYİ İSTİYORUZ.

Senior Member
    ++++++++++, ayda 1 kez yapılması herhangi bir suistimal doğuracağını düşünmüyorum. Gerekli desteği bekliyoruz

Kesinlikle katılıyorum bizde para veriyoruz bide oynuyoruz ama neden bütün özellikler bizde yok.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Kullanmayacağınız charları neden açıp duruyorsunuz ? Yoksa şu lure için yan account bulundurup millete mob cekip hapse düşenlerden misiniz ?

Oyun biz oyuncuların istediği doğrultuda ilerlemez ise oyun her zaman ki gibi oyuncu kaybı olacaktır bizlerin sesini duyun bu doğrultuda yenilikler getirin getiremiyorsanızda üstlerinize bildiriniz ISRAR EDİNİZ

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sİnan hakli ntt game . Haklarimizi verİn

Ben İronİkaa yaklaŞik 10 seneden fazla bu oyunu oynuyorummmm bu konudaaaa lÜtfen duyarli olunnnnn!! Bİzde ayni ÖzellİĞİ İstİyoruz eskİden bÖylemİydİ knİght bİnlerce oyuncu vardi bencedeee gelmelİ knİght canlanmali artik!
    Last edited by saricammuhammett; 05-06-2019 at 11:53 PM.

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Kullanmayacağınız charları neden açıp duruyorsunuz ? Yoksa şu lure için yan account bulundurup millete mob cekip hapse düşenlerden misiniz ?
    sen öylesin herhalde kendin gibi zannediyorsun milleti