Page 48 of 87 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 471 to 480 of 861
    Kesinlikle karakter silme ayda 1 kez gelmeli. Npoint ile +1 slot açılmalı ve toplamda 5 veya 6 karakter açma limiti olmalı. Oyunda 5 clas var ama slot 4 adet.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Eğer oyuncuyu düşünüyorlarsa karakter silinip çöpe atılır diye getirmiyorlarsa çözümü basit silinen karakteri 3 gün içinde bi npc den alma hakın olması .
    Yok hapisteki karakteri düşünüyorlarsa o zaman hapiste olan silinmemeli gibi çözüm olabilir
    Ama bu oyunun sıkıntısı bi sorun varsa onu komple kapatma tıpki L den hapiste olan çara bir şey atmama için komple L yi kapama .
    Tabi bide para hırsı var şimdi böyle bi özelik gelirse kim ring alıp slotunu boşaltır değil mi ?
    Yani oyuncuya yarar bi özelik beklemeyin yılbaşında domates patates toplamaya devam çok bile

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Umarım ücretsiz veya ucuz bir şekilde gelir.

Senior Member
    Kesinlikle katılıyorum en azında ringden daha uygun fiyata character delete scroll gibi birşey koyup o şekilde aktif edilebili.

Member Bukowski's Avatar
    Nickname
    Flyer
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HaYYaM
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    doğal haklar hep verilir fakat oyuncuların düzeni kasten bozulursa ve diğer oyuncuları mağdur eder ise bu hak bir daha verilmez
    Macrocular 5kez yakalanınca banlanıyor, 4 kez izin veriliyor demek oluyor. Şu oyunda oyuncuları macrocular kadar mağdur eden başka bişey yok ona rağmen 4kere izinleri var gmler tarafından verilen. Jr utc ft macro ile giriş sağlarlar, pkda milleti kanser ederler, kaosta ilk sıraları alırlar, genie ile farm yapanların elinden slotları alırlar............ yani oyunun kaymağını sadece z ye basarak yiyip milleti mağdur ederler ama banlanmaları için 5kez yakalanmaları gerekir. Demekki konu oyuncuların mağdur edilişi değil başka şeyler.

Senior Member
    Bugün gelse 2 tane silecem ahh berde o günler

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Yilbasi Etkinligi yada ne bileyim KO nun 17 yildir online olmasi serefine su charlari silme hakkimiz olsun görüntü kirliliginden kurtulalim da.
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Karakter silmeyi getirmeyi geçtim oyunu eski free to play anlayışına getirin lütfen maf ettiniz oyunu.

Knight online Tarihi diye youtube da aratın 1 ila 5 bölüm çekilmiş video var kardeşimiz her şeyi özetlemiş.

Senior Member
    Bu kadar çok istenip yapılmaması düşündürücü

Senior Member
    Quote Originally Posted by Emerv View Post
    Bu kadar çok istenip yapılmaması düşündürücü
    1 kaç gündür dikkat ediyorum o kadar çok post olsun diye boş yorum atıyorsun ki gülüyorum sadece