Page 32 of 87 FirstFirst ... 2230313233344282 ... LastLast
Results 311 to 320 of 861
    Junior Member
    diyer japo ve ya rus ve sayre oyuncuları çogu özellıkleri ücretsiz bi şekilde yapaken biz neden cebimizden para vermek zordundayız resmen eneyi yerıne konmaktayız beyler bu oyun türk sorumlularına geçtigin beri oyunda sürekli kısıtlamalar mevcut farm olsun uprade olsun drop deiştirme olsun herşeyde kısıtlama geldi her seferınde ceblerimizden para vermekten sıkıldk 8 9 sene once oyuncu sayısı çok güzeldi ortam farm yapan ayrı p.k atan ayrı ben c.z adream base boş oldugu zamn görmedım 8 9 sene önce bu oyunu bu hale geitirp belli kesim için bitirenler onlar bizzat sölemekteler işlerine gelmedıgınde hesap soyulmasıdır cart curt sebeblerden açıkma yapmaktalar !!!!!NTTgame !!!! oyunu bitirmek için yogun bir çaba göstermekte!!!!! çevrenizde oyunu bırakan arkadaşarınız vardır geri dönende vardır ama !!!!1 GENELLIKLE HEP YENİ SUNUCU AÇILDIGINDA !!!!!! YENI OYUNCU ÇEKIP CASH ALMALARINI SAGLAMAK TIR resmen ENAYİ yerine konmaktayız

Tamamiyle hakkımız olan bişeye para vermek koyuyo hakkımız olan şeye para veriyoruz saçmalık !!!
    ya düşünsene evde acıkıyosun sofra kuruluyo oturuyosun hanım diyo ki sofraya oturmak için 2499 cash vericen e açmı kalalım
    aynı mantık şöyle düşün yeni bi çar kurup farklı şeyler denemek istiyosun ama nttgame diyo ki boş yer istiyosan önce para ver e çarsız mı kalalım

Junior Member
    tamamen haklı bi isyan neden yani pus indirimi falanı filanı geçtim asıl lazım olan bu açtıgım bir karakteri emek verdigim bi karakteri parayla silmek saçma degilmi madem ring olayı satış için ticaret için degil tradeye neden kapalı degil hadi tradeye açık başka bi yere taşınması için diyelim neden ban yeme ihtimali var ben bu oyunu çok seviyorum çocuklugumuz geçti iyi kötü birsürü anı birikti çok fazla oyun oynadım ister üstünüze alının ister alınmayın şirket olarak firma olarak söylüyorum bunu oyuncu kitlesine nakit para olarak bakan ve herşeye kulak tıkayan bir işi yapabilecekken veya yapılması mümkünken son anı bekleyen olası gereken şeyleri allayıp pullayıp şova dönüştüren 400 cash veripte bunu bangır bangır bagıran başka firma yok sanırım hadi oyun pahalı diyoruz dolardan hadi yöneticiler geç cvp veriyo diyoruzki çok yogunlar kitlenin yarısını kaybettiniz farm desen bitti cz desen akşamdan akşama pk farm yapamıyosun pk desen aylık 300 400 tl yiyor yahu her adam o kadar para kazandırırken neden kulagınızı tıkarsınız isteklere rica ediyorum bu konuyu dikkate alın ve birşeyler yapmaya çalışın saygılarla.

Kesinlikle doğru bi konuya değinmiş sinan kardeşimiz. Pus a habire zam geliyor dediniz ki dolarla orantılı eyvallah dedik ama bu oyunu TÜRK ler kadar oynayan bir topluluk varmı? Bence yok varsa söyleyin bilelim dolar yükseliyor diye bize kerkiniyorsunuz.

kesinlikle haklı bir görüş. destekliyorum. +1

Senior Member
    destekliyorum +1

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    hakkaten neden silemiyoruz?

Junior Member Captain_Cousteau's Avatar
    Nickname
    CaptainCousteau
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Destekliyoruz!

Destekliyoruz !!! Yaptıgınız once yanlış güncellemelerden sonra birkaç şeyi yapında insanların azıcıııııkkkk içi rahat etsin

Junior Member
    Siz otp ne demek olduğunu anlatamiyorsunuz yada biz anlamiyoruz otp kurulu carda item kaybi car kaybi vs bu sizin ugraşacaginiz bir şey değil zaten bu kullanicinin pc olusan bir işlem siz otp tradeyi parali yaptiniz da ne oldu adamlar 1 yada 2 ay girmesin carina daha sonra girdiginde carinda 1 coins bile para kalmiyor bu yasanan şeyler ben otp kurmadan önce 2014 2013 yillarinda benim 15 gb itemim toz oldu size ticket atsam ne olacakdi diyecektiniz 1 den fazla pc oturum acmişiniz bu sizin sorununuz bizlerle olusan bir durum bulunmamaktadir değip geçiştirecek tiniz ben yine elimde birşey olmadan knight oynamayacaktim otp aktif etmeyi ögrendim gerekenleri ögrendim carima bir şey olmuyor ki yani siz elinize bir dosya alip gidip adamlara böyle böyle bir durum var bu evrak vs oyun firmasi toplantisinda bi önlerine koyalim en azinda bizim oyunculara bi yararimiz olsun 2 senedir sürekli onlarin cash alip kazanmamizi sagladilar dolar yükseldiginden beri bir kez olsun indirim getirmedik ama onlar daha bu oyunu oynuyorlar en azninda karakter silme olayin yapalim ayda 1 defa yapilsinz tel gelen sifre ile silme işlemi gerçekleşsin her ay silme şifresi 1 kere alina bilsin diyemiyorsaniz bu firma olarak sizin bir şeyler yapamadiginizin kanitidir. Sen gelip otp kurdugun zaman tel sifre geliyor degilmi onun gibi delete ye bastiğin da oyuncunuz kayitli tel numarasini istiyecek sen kendi numarana gireceksin doğru girersen telefona sifre gelecek ve o sifre ile carini silebileceksin eger geçersiz bir numara girersen de oyun seni dc edecek 1 ay sonra tekrar denemen gerektiğini söyleyen bir mesaj ile telefonuna mesaj gelecek sizin için bu sitem zor bir şey değil otp yaptiginiz gibi nttnow yaptiginiz gibi bunada yapabilirsiniz zor bişey olmasa gerek biz sadece ayda 1 defa karakter silme istiyoruz.