Page 12 of 87 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast
Results 111 to 120 of 861
    konuya katılıyor ve destekliyorum. artık birşeylerin düzelmesi gerekiyor.

Kardeşim para veriyoruz hizmet alamıyoruz pus olmuş dünya para ozaman seal scrool fiyatında indirim talep edin 800 Cash olsun herkes çeksin yararlansın ona yanaşmıyor sunuz buna yanaşmıyorsunuz ayda bir küçük altın yiyen ve hizmet bekleyen kullanıcı lari da düşünün artık sildirmek isteyen ticket atsın bilgileri isteyin gerekir se doğru atar ise siz silin ozaman çok mu zor bir şey

Haklısın sino belki açtığımız karakterden pişman olup farklı bir karakterden zevk almak istiyoruz

Junior Member
    YA ayda bir olmasın hadi 2 ayda olsun 3 ayda olsun ama olsun yaaa. nedir abicim bu. ya zaten ben bu oyuna değil kendime lanet ediyorum . bukadar aptal salak yerine konupda hala oynamaya devam ediyorum. yazıklar olsun bana ...

Junior Member
    Çok haklisin da karakter güvenliginden değil de ring den 200tl para kazandiklari için yapacaklarini düşünmüyorum inşallah haksiz cikarim da yaparlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    arkadaş bu oyunu warrior başladım ömür billah warrior oynayacam diye bir zorunluluk mu var ?

görev itemleriyle boss kesen magelere ağlıyorsunuz sonra pk atacak her job'a itemin mi var diye nasıl sorabiliyorsunuz? o da garip..

warrior, priest ve rogur (archer olarak) oynuyorum çok merak ediyorsan mage öğrenmeye çalışıyorum vakit bulursam kurian'da kasacağım ama senin düşündüğün gibi full item ve pk da yardırmak değil zaten niyetim güzel vakit geçirmek. karakterlerin skillerinin ne işe yaradığını çözmek. kullandığım joblardan daha fazla keyif alırsam zaten onlarla oynarım bu kadar basit.

bunu bir izzeti nefis meselesine çevirmeye gerek yok kanımca.
    sorun zaten hesaplara class -job yetersizliği değil gayet basit.

bir karakterle oynadım sıkıldım ancak yeni bir karakter job denemek istiyorum, yerim yok. bu kadar
    ulan dedğine kendin inan sonra gel mageyle boss kesecekmiş de warriorle takla atıp okçuyla bilmem ne yapacakmış.Ağlamaya devam et çocuk adam monster stone yada yeşil kutu görevi yapmanız için karakter silme açılmayacak.çünkü etraf sizin gibi aç insanlarla dolu.Bu sebepten dolayı birçok şey bu sunucuda yasak!!!

Junior Member
    Biz diğer ülkeler e gore daha cok para harcıyoruz dünya masraf ediyoruz lutfen dikkate alın ve ayda 1defa silme yi getirin

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    kesinlikle destekliyorum korede siliniyor ki bence koreden daha fazla parayı bizden kazanıyor mgame

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by taylanbasar View Post
    ulan dedğine kendin inan sonra gel mageyle boss kesecekmiş de warriorle takla atıp okçuyla bilmem ne yapacakmış.Ağlamaya devam et çocuk adam monster stone yada yeşil kutu görevi yapmanız için karakter silme açılmayacak.çünkü etraf sizin gibi aç insanlarla dolu.Bu sebepten dolayı birçok şey bu sunucuda yasak!!!
    Ya kardeşim saçma sapan konuşmayın, her konuda aynı şeyi yazıyorsun. Eski hesabımda 3 int priest 1 mage ile mal gibi kaldım server birleştiğinde. Okçu klan yapıldı karakter kasacak yer yok gittim yeni hesap açtım css ile aldım 1 karakteri mecburen. 3 priestle 1 mage'in hangisini ms için fp için açmış olabilirim akıl var mantık var? Bilip bilmeden yorum yapmak için yapmayın. 4 tane slot topu topu sanki 25 tane var da hepsini ben doldurdum. Ms miş yeşil kutuymuş yok fp miş. Oldu o zaman mage leri de +5 exp elixir için açıyorum!!!
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Ya kardeşim saçma sapan konuşmayın, her konuda aynı şeyi yazıyorsun. Eski hesabımda 3 int priest 1 mage ile mal gibi kaldım server birleştiğinde. Okçu klan yapıldı karakter kasacak yer yok gittim yeni hesap açtım css ile aldım 1 karakteri mecburen. 3 priestle 1 mage'in hangisini ms için fp için açmış olabilirim akıl var mantık var? Bilip bilmeden yorum yapmak için yapmayın. 4 tane slot topu topu sanki 25 tane var da hepsini ben doldurdum. Ms miş yeşil kutuymuş yok fp miş. Oldu o zaman mage leri de +5 exp elixir için açıyorum!!!
    Bu arkadaşın dediği gibi server birleşimleri zamanı farklı bir durum orada istem dışı slot doluyor. Ama onun dışında denemek için char açtım silecem yok yanlışlıkla char açtım silecem 15 yıllık oyunda yanlışlıkla char açmak veya deneme amaçlı char açmak hata, bilgisizlik falan değil aptallıktır. Bırakın beyler artık şu yok koreko'da var orda var burda var kafalarını. Bu konuyu bir yayıncı falan yönetiyor sanırım konuda herkes tanıyor konuyu açan kişiyi. Yayıncı diye izlediğiniz kişiler bu kadar mı cahil ? Kendileri bilmiyor mu Kore'deki adamın oyundaki amacıyla Türkiye'deki adamın oyundaki amacı arasındaki farkları ? Bizdekiler oyunda nasıl para kazanırım, nasıl pislik yaparım, şu adam oyunu oynarken eğleniyor içine nasıl ederim... gibi düşüncelerle oyun oynuyorlar Kore'deki adam oyuna girip 1 2 saat eğleneyim düşüncesiyle oyunu oynuyor. Şu farkları bilmeyecek kadar cahil yayıncıları izlemeyin gözünüzü seveyim adam popülerlik için saçma sapan gerekçelerle bir konu açmış siz de gelmiş o arkadaşın fikirleriyle yazıyorsunuz hatta bazıları sadece "gelsin" yorumu yapmış konuyu okuduysa ne olayım