Page 4 of 87 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 31 to 40 of 861
    Junior Member
    Cok güzel bir konu , katılıyorum umarım degerlendirilir ve getirilir iyi çalışmalar.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Karakter Silme gelmiyorsa bile pusda saçma bir şekilde çok pahalı olan character seal scroll ve name change scroll vs. gibi itemlerin uygun fiyatlara çekilmesi gerekiyor.Çogu Oyunda bedava veya çok ufak fiyatlarla isimnizi degiştirirken ben neden sadece ismimi degiştirmeye 152tl gibi bir fiyat veriyorum çok saçma.
    Karakter Silme yok diyorsunuz bunun için ring kullanıbilirsiniz diyorsunuz tamam güzel ama güzel kardeşim ring dedigim şey 213 tl böyle bir fiyat mı olur.Sırf farklı bir karakter oynamak için 213tl yi çöpe mi atmam gerekiyor asgari ücretle çalışan birinin maaşının onda biri bu yazık günah.

Junior Member
    abi loglarda kayıtlı diyosun.ozmn çalışanlar işini icra etmiyor demektir.öndecen açtığım konularda durduk yere küfür eden adamların sslerini aldım attım ve benden chat konuşmalarının tamamını atmam istendi.ben salakmıyım durduk yere konu açıp milleti şikayet edeyim.madem loglarda kayıtlı neden açık bakmıyolarda benden geçmiş konuşmaları istiyolar?? bu düüpedüz salla başı al maaşı sözünün izahıdır ozmn.bizim boyle özellikler gelmesini istememizde sacmalık yani..boşa kürek çekelim

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Kullanmayacağınız charları neden açıp duruyorsunuz ? Yoksa şu lure için yan account bulundurup millete mob cekip hapse düşenlerden misiniz ?
    kardeşim ne kadar saçmalıyosun ya

Bu sadece isteklerimizden biri ve mantıklı bir istek , sizin yapmanız gereken üstünüze düşen görevinizi oyuncu odaklı düşünüp gerekli çalışmaları hızlandırmanızdır. eminim ki söyle bir açıklama yapcaksınız bir bunu bildirdik olumsuz geri dönüş aldık. Böyle bir açıklama istemiyoruz. Diretin hakkımızı sonuna kadar savunun ...

Junior Member
    karakter silme özelliğinin gelmesi çok iyi olur herkese katılıyorum ama sizin görüşünüze göre kötüye kullanım olabilir zararlı olabilir v.s sebepler sunuyorsunuz maden şöyle bir şey yapın karakter silme işlemi onaylandıktan sonra 12 saat ya da 24 saat bekleme süresi olsun ona bile razıyız yeter ki gelsin bu özellik herkesin ihtiyacı var

Junior Member
    kesinlikle gelmesi gereken bir özellik

Kesinlikle bu özelliğin gelmesi gerekiyor. Yeni karakter için hesap açmak zorunda kalmamalıyız. Seal scroll ucuz olsa yine işimiz çözülecek seal scrollun ucuz olma gibi bir ihtimal knight yönetimince imkansız.

Yani günümüz Türkiyesin de dolar kurunun can sıkıcı olduğunu biliyoruz ring uçuk fiyatta o yüzden bu özellik kesinlikle gelmeli !!!!

Sadece karakter silme değil karakterlerin skıll sıfırlama ücretleri çok pahalı bunun için neden bize war pre çekmek zorunda bırakıyorsunuz ? düzenlenmesi gerek çok konu var...