Page 36 of 87 FirstFirst ... 2634353637384686 ... LastLast
Results 351 to 360 of 861
    Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    15 yılını devirmiş bir oyunu oynuyoruz. Reskill restat yanlış verildiği için yan karakter açıldığı zamanları bilirim. Oyunda çok iyi şeyler yaptığınızı düşünüyorum ama karakter silme konusundaki ısrarınızı anlayamıyorum. Karakter silmeyi sürekli açık yapamayız şöyle olsun derseniz anlarım da bu kadar sunucu birleşmişken karakter silmeyi aktif etmemek ve/veya birleşim esnasında hangi karakterlerin aktarılması tercihini oyunculara bırakmamak pek hakkaniyetli olmuyor.

Oyuncu taleplerini dikkate alan bir yönetim olduğunuzu da düşünerek bu konuyu tekrar gündeminize almanızı bekliyoruz.

Senior Member
    En azından 1 seferlık verılmelı sunucların alayı bırlestı bosu bosuna slotlarımız doldu ben napacam 4 tane asası slotta ?

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Biz ettik siz etmeyin bırakın oyunu kafanız rahatlasın arada girip bakıyorum bu foruma uzun süre oynamıyordum yeni serverlar açılınca başladık tekrardan ve yönetim kalitesini ve ilgisini gördükten sonra biz baya baya aptal ve enayi imişiz şu durumları görünce neyse pek beklentiniz olmasın keza PUS ta sorun yoksa yönetim içinde sorun yoktur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Asosyal_Coder View Post
    Çok değerli knight online yönetim ekibi, önceki yayınlarınızda denk geldiğimiz bir açıklama üzerine karakter silme özelliğinin maalesef bizler tarafından kötüye kullanılabileceğini söylediniz ve bu yüzden ayda bir karakter silme özelliğinin getirilmediğini dile getirdiniz. BİZ OYUNCULAR OLARAK çok düşündük böylesi bir özelliğin nasıl kötü amaçla kullanılabileceğini bulamadık. EĞER GÜVENLİĞİNİZ İÇİN diyorsanız bu özelliğin olduğu oyunu oynayan dostlarımız GÜVENDE DEĞİL mi? UMARIM EN KISA ZAMANDA BİZDE AYDA 1 BEDAVAYA KARAKTER SİLEBİLİRİZ TEŞEKKÜRLER
    Çünkü nttgame in politikası oyuncularını soymak üzerine olduğu için silemiyorsun bu adamların 1 tane düzgün işini göster bana ? gösteremezsin çünkü yok.geçen 1 günde mitrilller geldi ve 1 gün sonra geri kaldırıldı örnek olarak ...en basiti bu.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Nttgame sessiz kalması ne kadar güzel bir şey Nttgame her şey çok güzel olacak.
    Last edited by The_Empty; 05-25-2019 at 08:04 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by The_Empty View Post
    Nttgame sessiz kalması ne kadar güzel bir şey Nttgame her şey çok güzel olacak.
    adamlar sessiz kalmamış, açıklama yapmış ama tatmin edici değil. açıklamayı aşağıda alıntıladım.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bu konuyu bir çok kez ayrıntılı bir şekilde açıkladık arkadaşlar.

Sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız gönderilerin altına gelen sahte sayfa yorumları, sahte team speak adresleri gibi bir çok site hesap bilgilerinizi sizlerden kolaylıkla almakta. Hesaplarınızda OTP mevcut olmasına rağmen bu sistemi kapatması ve hatta kendi üzerine alması için gerekli tüm bilgileri sağlamaktasınız.

En basit örneğiyle NTT Game Facebook hesabından sizleri sahte sitelere yönlendiren kişi, OTP Auth Code bilgisine kadar istemekte ve siz bunu dahi o kişi/kişilere vermektesiniz.

Ortada önüne geçemeyeceğimiz bu gibi durumlar mevcutken yakın gelecekte karakter silinmesiyle ilgili bir güncelleme olmayacaktır. Böyle bir güncelleme geldikten sonra silinen bir karakterin geriye dönüşü çok zor olacaktır.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Asosyal_Coder View Post
    Çok değerli knight online yönetim ekibi, önceki yayınlarınızda denk geldiğimiz bir açıklama üzerine karakter silme özelliğinin maalesef bizler tarafından kötüye kullanılabileceğini söylediniz ve bu yüzden ayda bir karakter silme özelliğinin getirilmediğini dile getirdiniz. BİZ OYUNCULAR OLARAK çok düşündük böylesi bir özelliğin nasıl kötü amaçla kullanılabileceğini bulamadık. EĞER GÜVENLİĞİNİZ İÇİN diyorsanız bu özelliğin olduğu oyunu oynayan dostlarımız GÜVENDE DEĞİL mi? UMARIM EN KISA ZAMANDA BİZDE AYDA 1 BEDAVAYA KARAKTER SİLEBİLİRİZ TEŞEKKÜRLER
    Sinan bende destek olabilmek adına bu konuya yorumda bulunmak istedim. Kesinlikle ayda 1 defa karakter silme hakkımız olsaydı çok güzel olurdu. Zaman zaman insanlar yanlışlıkla istemediği bir karakteri açmak veya zamanla artık anlamını yitirmiş bir karakterini silmek istiyor bunun için bir sürü para verip seal scrol almak hem maddi, hemde zaman açısından gerçekten sıkıcı bir süreç umarım hakkımız olan bu özellik en kısa zamanda oyuncularımıza ücretsiz olarak sunulur. Herkese iyi oyunlar dileklerimle.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member
    -Simdi söyle bir durum war Evet Ayda 1 char silmek Evet Hakli bir Durum Ama Diyelimki Aldandik Dalginligimiza geldi Fake Sitelere giris Yapmis Olduk Otp kodunuda yazdik Tum bilgilerimiz Ellerinde Ya Bu Charlari Soymaya calisanlar Ustune birde tum Chracterleri Silerse ? Acikcasi Böyle birde durum war.. Ne olabilir Seal Scroll un ucreti dusurulebilip Birde item Kilitleme sifresi gibi Bir sifre Ayarlanabilir Bence Bu Daha Mantikli

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    -Simdi söyle bir durum war Evet Ayda 1 char silmek Evet Hakli bir Durum Ama Diyelimki Aldandik Dalginligimiza geldi Fake Sitelere giris Yapmis Olduk Otp kodunuda yazdik Tum bilgilerimiz Ellerinde Ya Bu Charlari Soymaya calisanlar Ustune birde tum Chracterleri Silerse ? Acikcasi Böyle birde durum war.. Ne olabilir Seal Scroll un ucreti dusurulebilip Birde item Kilitleme sifresi gibi Bir sifre Ayarlanabilir Bence Bu Daha Mantikli
    Bu durumu çok güzel açıklayan bir söz var: "Neşter bir katilin elinde insanı öldürür, bir doktorun elinde hayat kurtarır." Gerek gerçek hayatta, gerek sanal platformlarda yaşanan istisna veya olumsuz sayılabilecek örnekleri kendimize örnek alıp yapılması gerekenlerin önüne bunu bahane gösterip set çekemeyiz. Bu şuna benzer: Birisi merdivenden kendi dikkatsizliği sonucu kayıp düşmesine istinaden bu durumun sonucunda zarar gören birisi gerekçe gösterilip, o merdiveni geriye kalan tüm insanların kullanmasının yasaklanması gibi bir şeydir. Ayrıca böyle bir adım atılacak olduktan sonra o karakterin kötü niyetli kişilerin silmesini engellemesi için özel bir sistem zaten geliştirilecektir ben geliştirilmesin demiyorum.
    Last edited by angelrock; 05-26-2019 at 05:21 PM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Junior Member
    Şöyle bir durum var NTTGame'nin işine gelmeyen bir çar soyulduktan sonra silinse de farketmez nasılsa o kadar itemi çalmışlar çarı silse ne silmese ne tekrar GB çekip itemmi alacaz? Mantıklı düşün NTTGame işinize gelmediğinden bu bahaneler arkasına sığınıyorsunuz..