Results 1 to 4 of 4
    Junior Member ISemazenI's Avatar
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    PoisonCrew
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Unhappy Son patch den sonra sebebsiz hapse giren varmı?

Merhabalar, 1 Mayıs günü karakterime 2 aydan fazla girmediğim için R çıkmış mı diye girdim. Letterden Return kağıdını alıp çıkış yaptım. Biraz öncede dedim sahura kadar az görevlerini yapayım R var expte fazla gelir diye ancak birde baktımki ilk sıradaki karakterim hapiste. Oyundan bir arkadaşımı aradım ve bana dediki benim karakterlerimde hapiste. Onunda 2 3 arkadaşının karakteri hapise düşmüş. Benim aklıma gelen şimdi daha öncelerde bir hatadan dolayı ban ve hapis yiyenler olmuştu ve düzeltilmişti. Acaba şimdide öyle bir şeymi oluştu. Bu durumdan müzdarip olan başka birileri varmı merak ettim. Çünkü aklım almıyor 2 aydır girmiyorum 60ncı günden sonra 1 kere girip 5 dk sonra çıkış yapmışım. Bunun açıklanabilecek bir tarafı yok. Resmen error verdim. Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    Dert, İnsanı Yokluğa Götüren Rahvan Attır.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Junior Member ISemazenI's Avatar
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    PoisonCrew
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.
    Merhaba, konuyu buraya açmadan zaten ticket atmıştım. (#GFP-247-94598) Şimdi işten geldim ve verdikleri cevabı okudum. Sisteminizde yaptığınız incelemede illegal program kullandığım bulundurduğum tespit edilmiş. Birdaha karşılaşmamam için kullanıcı sözleşmesine bağlı kalmam gerekiyormuş. Güzel kardeşim ben kendimden emin olmasam buraya gelip konu açmam. Yaptım bir hata yakalandım ceza aldım derim geçerim. Ancak ben kendimden eminim bilgisayarımda KO, TS3, Camtasia Studio8, Format Factory ve Photoshop cs6 haricinde hiçbir program yüklü değil. Her ay bu oyuna aşağı yukarı 3200 cash yüklüyorum. Yeri geliyor bir ay almasak ertesi ay daha fazlasını alıyorum. Mesele ne kadar aldığımız değil. Benim asıl gücüme giden ben inşaat işçisiyim ve belkide paranın en zor kazanıldığı sektörde çalışıyorum. Malum herkes açısından para kolay kazanılmıyor. Sonuç olarak caosta cz de bdw de krowaz bölgelerinde kozp macro tbl almış başını giderken, 2 aydır girmediğim itemsiz karakterimde illegallik tespit eden ekibi kutluyorum.
    Dert, İnsanı Yokluğa Götüren Rahvan Attır.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISemazenI View Post
    Merhaba, konuyu buraya açmadan zaten ticket atmıştım. (#GFP-247-94598) Şimdi işten geldim ve verdikleri cevabı okudum. Sisteminizde yaptığınız incelemede illegal program kullandığım bulundurduğum tespit edilmiş. Birdaha karşılaşmamam için kullanıcı sözleşmesine bağlı kalmam gerekiyormuş. Güzel kardeşim ben kendimden emin olmasam buraya gelip konu açmam. Yaptım bir hata yakalandım ceza aldım derim geçerim. Ancak ben kendimden eminim bilgisayarımda KO, TS3, Camtasia Studio8, Format Factory ve Photoshop cs6 haricinde hiçbir program yüklü değil. Her ay bu oyuna aşağı yukarı 3200 cash yüklüyorum. Yeri geliyor bir ay almasak ertesi ay daha fazlasını alıyorum. Mesele ne kadar aldığımız değil. Benim asıl gücüme giden ben inşaat işçisiyim ve belkide paranın en zor kazanıldığı sektörde çalışıyorum. Malum herkes açısından para kolay kazanılmıyor. Sonuç olarak caosta cz de bdw de krowaz bölgelerinde kozp macro tbl almış başını giderken, 2 aydır girmediğim itemsiz karakterimde illegallik tespit eden ekibi kutluyorum.
    Hocam burdan bi ders çıkart. Çünkü bu oyunun hile tespit sistemi düzgün çalışmıyor. Bu sefer hapisle kurtarabilirsin ama ilerde başına daha kötüsü de gelebilir. Çünkü geliyor