Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!
    5 fazla değil mi? 2 de kapatsanız?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by zakk666 View Post
    bu ne güzel bandır böyle bandır bandır ban ye

bu açıklamadan sonra benim karakterimde banlandı. ticket attım oto cevap. çaresizlik böyle bişeymiş. durup dururken ban yedimcilerle o kadar dalga geçtim ki hala inanamıyorum, discordda 100lerce koxper banlattım, yeni serverda +9 itemli 83 level karakter geliştirdim 250k np kastım. sonra bir mod gelip oto ban attı ve tüm emeğim gitti. belki de dalga geçtiğim o adamlarda haklıydılar. sisteminiz hatalı listeler veriyor size belki de, zahmet edip incelerseniz karakterin ilk açıldığı tarihten beri illegale bulaşmadığını, hiç ceza almadığını, gelişim düzeyi server ortalamasının çok üzeri olduğunu görürsünüz. ama discordda özellikle modlardan aldığım alaycı geri dönüşler umudumu tamamen kırdı... ilgilenecek biri olacağına inancım yok gibi..

Member
    Infractions
    0/1 (7)
    5 ceza fazla deılmı ??Biraz daha fazla yaptırım uygulayıp o sayıyı 2 veya 3 e dusurmek daha mantıklı olmaz mı.Cunku macro zor tesbıt edebılınen bırsey o kişi zaten 5 kere yakalanmaz kı .

Quote Originally Posted by logosfatihan View Post
    bu açıklamadan sonra benim karakterimde banlandı. ticket attım oto cevap. çaresizlik böyle bişeymiş. durup dururken ban yedimcilerle o kadar dalga geçtim ki hala inanamıyorum, discordda 100lerce koxper banlattım, yeni serverda +9 itemli 83 level karakter geliştirdim 250k np kastım. sonra bir mod gelip oto ban attı ve tüm emeğim gitti. belki de dalga geçtiğim o adamlarda haklıydılar. sisteminiz hatalı listeler veriyor size belki de, zahmet edip incelerseniz karakterin ilk açıldığı tarihten beri illegale bulaşmadığını, hiç ceza almadığını, gelişim düzeyi server ortalamasının çok üzeri olduğunu görürsünüz. ama discordda özellikle modlardan aldığım alaycı geri dönüşler umudumu tamamen kırdı... ilgilenecek biri olacağına inancım yok gibi..
    Olmayacakta bekleme zaten kardesim.Ben kac defa ticket attim burdan yazdim beni ifşa edin madem kullanmışım kanıtlayın diye ama yok malesef atılan tek cevap forumda hesap desteği verilmemektedir lutfen bilet gönderin.bilet gönderirsin üstüne basa basa inceleyin kabul etmiyorum bu haksızlığı diye ama cevap nedir ilk bilete herekli açıklama yapılmıştır.israrci olmanız sonucu değiştirmeyecektir.Ben de nalet olsun deyip buradaki acılan konuları takip ediyorum bakalim kaç kisi daha haksız yere ban yedim deyipte bir gm den cevap alacak.merakla takipteyim.Milyarlar yatirdigim carıma açıyorsam şerefsizim bana koyan sey haklı oldugun halde kimsenin kale almaması ilgilenmemesi.Bakalim nereden patlak vericek bu yanlışlıklar diye bekliyorum.seninde kurtulmana sevindim kardesim.Elbet birgün hak yerini bulacak....ELBET

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu NTT NOW 'daki sorun çözüldü ve tek bir telefondan 1 hesap sistemine geçiş yapıldıysa eğer bu kadar illegal hala oyuna nasıl dönüyor hayret gerçekten. Sayı bir hayli fazla. Tabii ki Allah arttırsın diyoruz

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Bu NTT NOW 'daki sorun çözüldü ve tek bir telefondan 1 hesap sistemine geçiş yapıldıysa eğer bu kadar illegal hala oyuna nasıl dönüyor hayret gerçekten. Sayı bir hayli fazla. Tabii ki Allah arttırsın diyoruz
    Illegaller yerine legaller banlanıyor :d Bunu sen de yaşadın ama sen şanslısın seninle birebir ilgilenildi.
    Bu durumda legaller oyunu bıraktığı için illegal sayısı artması normal.
    Last edited by temre_sen_93; 05-07-2019 at 08:22 PM.

Junior Member
    Çalışan

Tarihinde Gönderildi: 29-04-2019 / 14:18
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir yaptırımı hesabınız için uygulamak bizim için de gerçekten üzücü ancak bunun geçerli bir sebebi olduğunu anlamanızı istiyoruz.

Oyun yöneticilerimiz tarafından 3. Parti Araçları kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edilmiş ve bunun sonucu olarak hesabınız süresiz olarak yasaklanmıştır. Üçüncü parti araçlarının kullanımı ve bulundurulması Davranış Kurallarımıza aykırıdır.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için lütfen Kullanıcı Sözleşmemize göz atınız:

http://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement

Üzgünüz ki bu konuda herhangi bir delil paylaşımı Oyun Yöneticilerimizin kimliğini tehlikeye atabilir ya da diğer oyunculara rahatsızlık verebilir. Bu nedenle daha fazla detayı sizinle paylaşamıyoruz.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

MAHKEMEYE ÇIKAN MAHKUMA BİLE SUÇ KANITLARI SUNULUR SİZİNKİ YARGISIZ İNFAZ
    Last edited by ercan42310; 05-08-2019 at 01:53 PM. Reason: VE BU HESAMA 2 YILDIR SADECE BAKMAK ŞARTI İLE GİRİDİM ODA 3 AYDA BİR

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ercan42310 View Post
    Çalışan

Tarihinde Gönderildi: 29-04-2019 / 14:18
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir yaptırımı hesabınız için uygulamak bizim için de gerçekten üzücü ancak bunun geçerli bir sebebi olduğunu anlamanızı istiyoruz.

Oyun yöneticilerimiz tarafından 3. Parti Araçları kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edilmiş ve bunun sonucu olarak hesabınız süresiz olarak yasaklanmıştır. Üçüncü parti araçlarının kullanımı ve bulundurulması Davranış Kurallarımıza aykırıdır.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için lütfen Kullanıcı Sözleşmemize göz atınız:

http://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement

Üzgünüz ki bu konuda herhangi bir delil paylaşımı Oyun Yöneticilerimizin kimliğini tehlikeye atabilir ya da diğer oyunculara rahatsızlık verebilir. Bu nedenle daha fazla detayı sizinle paylaşamıyoruz.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

MAHKEMEYE ÇIKAN MAHKUMA BİLE SUÇ KANITLARI SUNULUR SİZİNKİ YARGISIZ İNFAZ
    Oyun yöneticilerinin kimliği LinkedIn de açık zaten hocam. Neyi saklıyorlarmış acaba.
    Last edited by temre_sen_93; 05-08-2019 at 03:09 PM.