Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    İtemi olmayanlarında item yapmak için etkinliklere girmeye hakkı vardır, itemi olmayan giremesin demek saçma olur.

1- Maradonda girilen bir etkinlik vardı onun gibi party başkanı kurar partysini jr ye tıklar. (kavgalı kişilerin aynı partye düştüklerinde party patlıyo çıkıyolar önüne geçilmiş olur.)
    2- Bdw deki gibi defans, can , atak dengeleme olabilir.
    3- Bdw gibi lwline göre odaya alabilir. (özellikle 82 üstü karakterler başka odaya alınmalı hatta ödülde artırılmalı,82 üstü kişilerin harcadığı pot ve bazen pk için kağıt basıyolar ödül karşılamıyor.)

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    anlamazlar boşver. 2 günkü kazandıgı ile eline ib alsa daha cok kazanacak ama beynı yok. 10 tl gördüğü zaman feleği şaşıyor. açlık zor

Junior Member
    Quote Originally Posted by oguzhanoktay View Post
    her şeyimizi jr saatine göre ayarlayıp giriyoruz. partiye üstü boş priest görev bowlu adam geliyor mobları kesemiyoruz 1. gemleri zor aldık. belli bir ap veya def sınırı gelsin herkes giremesin ayıptır ya 2. odayı bitiremeden jryi bitiriyorlar. priest kıyafetleri yok bari bir kalkan alsaydın diyorum cevap vermiyor kim bilir kaç char sokuyor jr ye
    Kardeşim her şeyini jr saatine göre ayarlamayacaksın o zaman.Oyununa bakacaksın boş yapmayacaksın burada. JR bu oyunda günde 2 defa yapılan bir etkinlik. Gem alamıyorum diye ağlıyorsun ama seninle aynı amaç için o etkinliğe giren kişilerin iteminin iyi olmamasını eleştiriyorsun. Üstü itemsizin tanımı nedir mesela? minimum +3 takıları yoksa bence üstsüzdür, boş çardır bana göre o nasıl olacak?
    Gelmişsin burada yok 2-3 tl görünce feleği şaşıyor yazmışsın o kişilere ama aynı gemi alamadığın için başlık açmışsın sağa sola saldırıyorsun burada.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Merhabalar,

Yapımcı firmaya bildirildi onay gelmesi hâlinde perşembe günü yapılan bakımla birlikte bu özellik aktif edilecektir.

İyi forumlar...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vaal_Arc View Post
    Kardeşim her şeyini jr saatine göre ayarlamayacaksın o zaman.Oyununa bakacaksın boş yapmayacaksın burada. JR bu oyunda günde 2 defa yapılan bir etkinlik. Gem alamıyorum diye ağlıyorsun ama seninle aynı amaç için o etkinliğe giren kişilerin iteminin iyi olmamasını eleştiriyorsun. Üstü itemsizin tanımı nedir mesela? minimum +3 takıları yoksa bence üstsüzdür, boş çardır bana göre o nasıl olacak?
    Gelmişsin burada yok 2-3 tl görünce feleği şaşıyor yazmışsın o kişilere ama aynı gemi alamadığın için başlık açmışsın sağa sola saldırıyorsun burada.
    aynen katılıyorum.Bu açgözlü arkadaşların dediği item +7 ib 119 ap var yamuk bow dedğinde de 110 ap var yani 9 ataklı bi farkla silver gem'i sürekli olarak kazanacaklarını sanıyorlar.Herşeyi geçtim karakterin isterse full + full olsun oynamayı bilmedikten sonra veya party ile ortak hareket etmedikten sonra kaybetmeye mahkumlar.ayrıca her jr de sürekli kazanan bir oyuncu daha görmedim.Bu etkinlik tamamen şans ve party oyunudur.item 2. plandadır.Asıl önemli olan karakterlerin nasıl oynanmasını bilen playerlardır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    anlamazlar boşver. 2 günkü kazandıgı ile eline ib alsa daha cok kazanacak ama beynı yok. 10 tl gördüğü zaman feleği şaşıyor. açlık zor
    10 tl gördüğün zaman belli ki senin feleğin şaşmış.Zoruna mı gidiyor başkasının kazancı da ona TL üzerinden değer biçiyorsun?sonra da kalkıp TL kazanıyorlar diye ağlıyorsunuz!TL olarak eşyalara ve karakterlere değer biçtikçe daha çok ağlarsınız 10 TL diye.Siz şu jr pt de black gem yerine bana niye monster stone aldınız diye ağlayıp ortalığı birbirine katan zihniyetle aynısınız benim gözümde.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by oguzhanoktay View Post
    70 lvle kadar 50m kasıp ta bi ib alamıyorsa zaten oyunda oynamasın 10 bdwye girsen +5 veriyor +7 chitin 10m bunu bile alamıyor cünkü söylüyeyim mi sebebini 5m kassanız bile para para diye çıldırıp direkt siteye satıyorsunuz
    10 bdw değil o 20 chaos , 9 ap fazla gelince moblar tek mi yicek ?

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Anlaşılan 'yamuk bow' ile JR'ye birden fazla char sokanlar doluşmuş konuya. Bazıları da demiş ki şu kadar AP ile tek mi atacak.
    Size bir Priest'in gözünden aktarayım durumu; Itemsiz, sadece siteye gb satma amaçlı JR etkinliğine katılan şahıslar partinin geri kalanına tamamen bir yüktür.
    İtemi yoktur atak verir ama mobu gıdıklar. Moblardan tek veya iki yer, ona heal yetiştirmeye çalışırım yetişemem, yattığı için yeri gelir hakaret eder.
    Öldüğü için ona + atmaya çalışırken partinin diğer üyelerine heal, cure yetiştiremem. Ben sırf itemi yok diye bir adamı sürekli 1920 heallemek zorunda değilim, adamın harcamadığı mananın misli benden çıkıyor. Ayrıca iş PK'ya kalır, bu itemsiz arkadaşlar giderler tek yerler, bize belki de kazanacağımız JR'yi kaybettirirler. Zaten bu yamuk bowluların bir de mp rec ile atak yapan warrior versiyonları var.
    Kısacası gerçekten itemsiz olduğu için JR'ye giren arkadaşlara sözüm yok, tabi ki girip zamanla item alacaklar ama senelerdir chara tek bir geliştirme yapmadan JR girip milletin hakkını gasp edenleredir lafım. Umarım yakın zamanda JR girişleri için belli bir NP sınırı getirilir.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    giremesinler de nasıl olacak

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class