Results 1 to 8 of 8

Thread: Ics otp

Junior Member

Lightbulb Ics otp

İyi günler uzun süre önce oyunu iş ve okul sebebiyle bırakmıştım. Tabi bu arada abim kendi bilgisayarından oyuna giriş yapıp ıcs otp yi aktif etmiş. Burada ben girmek istediğim zaman ise olmadı. Benden npoint karşılığında sıfırlama gibi bir şey istiyor. Ayrıca bide kendi bilgisayarındanda giriş yapamadı. Galiba bugda felan kaldı. Ne yapmamız gerekiyor. Hesabım eskiden Olympia serverindeydi birleştikten sonra nereye kaydı bilmiyorum. 62 level battlepriestti. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

OTP portalına giriş yaparak "Hesabım" sekmesinden 5 NPoint karşılığında yeniden şifre gönderdiğiniz vakit başka bir cihaza veya bilgisayara OTP'nizi kurabilirsiniz.

Birleşmeden sonra oynadığınız sunucun ismi tekrar Olympia olmuştur.

Junior Member
    Bilgileriniz için teşekkür ederim ama ben burada mağdur olduğumu düşünüyorum. İki farklı bilgisayardan sadece hesaba giriş yapmakta bulunduk. Ve bu sebepten şimdi kendi bilgisayarımdan giriş yapamıyorum.. Başka bir bilgisayarda oynamak içinde mi 5 npoint almamız şart. Zorla oyuna para yatırmamız gerekiyor yani. Ben cash almak istemiyorum. Sadece mağdur olduguğumu belirtmek istiyorum. Hiçbirşey yapmadığım halde otp yi sıfırlamam gerekiyor ve bu yüzden para istiyor. Ben farklı bir yol ile yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Giriş yapamama nedeniniz nedir? Aldığınız hata nedir? OTP bloke olmuş olabilir mi?

Belkide bloke oldu ama ben bir şey yapmadığım halde oldu oyuna giriş yapıyorum otp programını çalıştırıyor kodu istiyor ama kodu bilmiyorum. önceden belirlediğimide yazdığım halde olmuyor. Ortada kaldım vallahi bi karar verin gerekirse levelimi düşürün bilmiyorum ama o hesaba gerçekten ihtiyacım var. Herkes gibi benim param yok emek vererek oynadığım hesaptı. Sağdan soldan yardımlarla anca gb alabiliyordum. Bir hesap sizi bu kadar zorlamamalı bence sıfırlasanız otp yi giriş yapabilirim. Yinede siz bilirsiniz yardımcı olacağınızı düşünüyorum teşekkür ederim.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Sıfırlama işlemlerini senin yapman gerekiyor. Oyuna ID ve şifreni girdikten sonra aldığın hatayı öğrenebilirsem ona göre yönlendirme yapacağım.

Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Junior Member
    bkz: https://hizliresim.com/v6MkOz
    bkz: https://i.hizliresim.com/V94okv.png

Şimdi ben oyuna giriş yapıyorum ıd şifreyi yazıyorum o arada programı çalıştırıyorum. Orayada ıd ve authcode yi yazıyorum bastıktan sonra ya otp programı kapanıyor yada oyunda linkte verdiğim gibi yazı yazıyor. Ama inanın bu programı kullanmak dahi istemiyorum. Elimden hiçbirşey gelmiyor. Sadece bu yazdığım şifre yanlış mı diyeceğim olması imkansız. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Otp'niz yüksek ihtimalle bloke olmuş. Aşağıda tarif ettiklerimi sırasıyla uygulamanız gerekiyor. OTP için 5 NPoint karşılığında tekrardan şifre göndermeniz gereklidir.

Her zaman OTP kurulduktan sonra, gelen kodun testini portal üzerinde bulunan Doğrulama Testi seçeneğiyle yapılması gerektiğini öneririm. Bu sayede OTP'niz bloke olmaz. Kodunuzun çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz.

Önce bloke kaldırılmalı, ardından tekrar otp şifresi gönderilmesi gerekmektedir.

Hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen aşağıdaki videoda bulunan adımları gerçekleştiriniz.

Bloke kaldırıldıktan sonra Telefonunuza veya bilgisayarınıza OTP yazılımını tekrar kurun. OTP portalına girerek 5 Npoint Yeniden şifre gönderimi sağlayın. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra, AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

En son olarak kodların çalışıp çalışmadığını OTP portalında Doğrulama Testi yaparak iki seçeneğinde yeşil tik olduğuna emin olun.