Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 104
    Senior Member
    vampiric nerf , alan skillerinin mesafe daralt , silahlarına - def ekle , LKP + bas ancak damgesi aynı kalsın , sonra gel mage şöyle mage böyle . yorum bu kadar

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Rof3 Fr3 konusu benimde kafamı kurcalıyor. Empire serverında denedim damage farkı çok yüksek magede. Rof3 hp ve def veriyor eyvallahda Fr3 kadar damage vuramadıktan sonra bir işe yaramıyor magede. Aynı mantığı yürütelim. Warriorun en yüksek hasar çıkarttığı yüzük diamong ring3 mü 25str veren. Rof3 taktığında bir warrior 20str alıyor. 5 str kaybediyor birsürü başka özellik alıyor. O 5 str kaç damage etki ediyor. Magenin rofu taktığında kaybettiği 35 flame kaç damage etki ediyor. Zaten tank karakter olmasına rağmen uçuk damage vuran warriorda bir etkisi olmuyor en iyi str yüzük yerine Pontus rof takmanın. Magede zaten az vururken dahada az vurur hale geliyorsun. Para yönüyle alakası yok. Mageye deli para yatıran adamlar var. Rof3 takıp çok damage vuruyorum diyeni görmedim.
    Hocam fr - rof karşılaştırması yapma sebebim arkadaşın hiç damage farkettirmiyor demesiydi. Asıl söylemeye çalıştığım şey mage player item arttırımına gitmiyor hiçbir şekilde (daha doğrusu forumlarda şikayet edip duran kesim gitmiyor...) Ya tüm serverlar bıkmış illallah etmiş BVBden secrettan falan. Bi bakıyorsun bu clanlarda 2 mele ekip 6 7 mage ekip var. Şikayet edip durmadan sızlanan şahıslara bakıyorsun hiçbirisi bu clanlardan değil ya da diğer ileri gelen mage clanlardan birisi değil.
    Madem mage bu kadar işlevsiz neden bu clanlardan şikayetçi olup duruyorsunuz işlevsiz mage charlarının içinden geçin gidin abicim ? Mage işlevsiz değil miydi ? Ya da madem magede item arttırımı hiçbir şey farkettirmiyor. Bu clanlar neden durmadan item arttırma peşinde ? Maneste oynadığım için biliyorum serverda 2 3 tane woe scorching falan vardı hepsi bvbde. +8 fulitoller falan hepsi bvbde. Şimdi yeni serverdaki altta takı ve weapon - armor upgradelere bakıyorum +3 fr basılıyor isminin başında Wrecked +2 ep basılıyor isminin başında 1like +8 rons basılıyor isminin başında yine ileri clandan birisi... vs vs örnekleri daha verilir. Ama burada sızlanan kişilere bakıyorum hiçbirinin ismini günlük quest moblarını kesmeye çalışırken haricinde görmedim. Ha zaten o questi yapıp quest stafı kazayla 7 8 yaparsa elindeki woe 7yi de satacak siteye.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Hocam fr - rof karşılaştırması yapma sebebim arkadaşın hiç damage farkettirmiyor demesiydi. Asıl söylemeye çalıştığım şey mage player item arttırımına gitmiyor hiçbir şekilde (daha doğrusu forumlarda şikayet edip duran kesim gitmiyor...) Ya tüm serverlar bıkmış illallah etmiş BVBden secrettan falan. Bi bakıyorsun bu clanlarda 2 mele ekip 6 7 mage ekip var. Şikayet edip durmadan sızlanan şahıslara bakıyorsun hiçbirisi bu clanlardan değil ya da diğer ileri gelen mage clanlardan birisi değil.
    Madem mage bu kadar işlevsiz neden bu clanlardan şikayetçi olup duruyorsunuz işlevsiz mage charlarının içinden geçin gidin abicim ? Mage işlevsiz değil miydi ? Ya da madem magede item arttırımı hiçbir şey farkettirmiyor. Bu clanlar neden durmadan item arttırma peşinde ? Maneste oynadığım için biliyorum serverda 2 3 tane woe scorching falan vardı hepsi bvbde. +8 fulitoller falan hepsi bvbde. Şimdi yeni serverdaki altta takı ve weapon - armor upgradelere bakıyorum +3 fr basılıyor isminin başında Wrecked +2 ep basılıyor isminin başında 1like +8 rons basılıyor isminin başında yine ileri clandan birisi... vs vs örnekleri daha verilir. Ama burada sızlanan kişilere bakıyorum hiçbirinin ismini günlük quest moblarını kesmeye çalışırken haricinde görmedim. Ha zaten o questi yapıp quest stafı kazayla 7 8 yaparsa elindeki woe 7yi de satacak siteye.
    Hocam gordionda aylarca kaleyi mage ekip yönetti. Hatta açılan konular vardı serverin ismini "xxx" klan yapın diye. Klan ismi oyuncu ismi vermek yasak diye belirtiyorum.

Mageler o kadar item dizmiyor ki mage takısı alan yok. Mage stafi alan yok. Çünkü item düzen mage yok.

Gm'ler eğer bir değerlendirmeye gidecekse su yakınan hesapların mage carlarindan bı baksın ne dizmisler

Rof fr Dr karşılaştırması yapmış bir arkadaş. Dr taktiği zaman wariorun kaybettiği HP+def+res i hesaba katmadan yazmiş.

Ayrıca oyundaki berserkerlerin üstlerindeki item krowaz sayısı takı upgrade seviyeleri silah upgrade seviyeleri ve magelerin üstlerindeki itemler kiyaslansin. Cevabı kendileri görecek zaten.
    Last edited by SchizopH; 05-04-2019 at 10:23 PM.

Member ShakespiiiiiiiR's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    mageler sizleri kınıyorum old takılı warriora +3 fr ile 1100-1200 vuruyor meteorunuz gidin kendinize +5 fr alın.
    “If money go before, all ways do lie open.”

Sir William Shakespeare

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Warior nerflensin acaciginiz konular;
    1 asas içimizden geçiyor.
    1 okcuyla baş edemiyoruz.

Çünkü siz "ya ne fark ediyor taki + lamak ile old takı 8 linen set ile gezmeye devam" mantigindasiniz.

+3 roc +3we +2wdn +3 sos 10Baal 7kro set ile esit düzeyde asasa 800 900, eşit düzeyde wariora 700 800 vuruyorum.

Yamuk stafinizla wariorlara 1k hasar atiyorsunuz.
    Asıl nerflenmesi gereken mage.

Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Warior nerflensin acaciginiz konular;
    1 asas içimizden geçiyor.
    1 okcuyla baş edemiyoruz.

Çünkü siz "ya ne fark ediyor taki + lamak ile old takı 8 linen set ile gezmeye devam" mantigindasiniz.

+3 roc +3we +2wdn +3 sos 10Baal 7kro set ile esit düzeyde asasa 800 900, eşit düzeyde wariora 700 800 vuruyorum.

Yamuk stafinizla wariorlara 1k hasar atiyorsunuz.
    Asıl nerflenmesi gereken mage.
    başladığım serverlarda daha ilk aydan +2 fr dualleyen biriyim. senin mantıgınla ezik mage 1k vuruyorsa 2frli mage 1600 1700 vurabilmeli ama ben old takılı warriora 1200 den fazla vuramıyorum?
    çok daha ileri gidersek clan sw açıldığında veya empire suncusunda damageleri test edebilirsin en itemli mage kaç vurabiliyormuş diye.
    Last edited by ShakespiiiiiiiR; 05-04-2019 at 11:06 PM.

Sir William Shakespeare

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Heryerde fr çok az damage arttırıyor bilmem ne diyorlar ama alternatifi olan rof u takması istenince de akıllılık edip pahalı diyemiyor
    Hayatım da gördüğüm en bilgisiz yorum, Empires Of Knight Online da , itemler full eşit gir +3 rof da var +3 flame ring de var, fr daha çok vuruyor. Arkadaşım şu sadece melee bilginiz ile mageye yorum yapmayın allah aşkına. Yıllardır mage oynuyoruz bilgimiz var ve DENEYIM,TECRUBE sonucu bu yorumları yapıyoruz. İnanmiyorsanız gidin deneyin.

Ek olarak nasıl bir saçma bir yorumdur, mage'nin tek alternatifi Felankor'dn çıkan ROF dediğine göre ;D oda FR'den az vuruyor ama Melee'nin alternatifi 4-5 tane var ? Dışarıdan çok komik gözüküyorsunuz.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by ShakespiiiiiiiR View Post
    başladığım serverlarda daha ilk aydan +2 fr dualleyen biriyim. senin mantıgınla ezik mage 1k vuruyorsa 2frli mage 1600 1700 vurabilmeli ama ben old takılı warriora 1200 den fazla vuramıyorum?
    çok daha ileri gidersek clan sw açıldığında veya empire suncusunda damageleri test edebilirsin en itemli mage kaç vurabiliyormuş diye.
    Kardeşim bak, old roc yerine dual roc3 taktigimda benim de hasarim 800 den 1300'e çıkmıyor. Pk da hasar farkli çalışır.

Yaratığa attığım hasar belki 1k artar ama pk da attığın hasar 500 600 artmaz. Aynı durum tüm joblar için geçerli.

185 Ataklı silah ile 235 Ataklı silah arasında 150-200 hasar oynuyor wariorda.

Şuraya gelip fr0 taktım fr3 taktım arada 150 oynuyor yazmayın.

50 atak farklı silah takıyorum pk'da 200 oynuyor buna ne diyeceksiniz.

Sizin yakindigniz tek şey karsinin ful3 ful9 olmasi.

Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Kardeşim bak, old roc yerine dual roc3 taktigimda benim de hasarim 800 den 1300'e çıkmıyor. Pk da hasar farkli çalışır.

Yaratığa attığım hasar belki 1k artar ama pk da attığın hasar 500 600 artmaz. Aynı durum tüm joblar için geçerli.

185 Ataklı silah ile 235 Ataklı silah arasında 150-200 hasar oynuyor wariorda.

Şuraya gelip fr0 taktım fr3 taktım arada 150 oynuyor yazmayın.

50 atak farklı silah takıyorum pk'da 200 oynuyor buna ne diyeceksiniz.

Sizin yakindigniz tek şey karsinin ful3 ful9 olmasi.

çok güzel konuşuyorsun da benim db priestime torment benzeri bi skill konulsa resist kırsa aynı torment derecesinde. aynı tormentli 3,5k yere vuruşunuz gibi atağım arttırıp benim meteorumu 2 ye katlasa ne kadar adil olur dimi?
    benim yakındığım ben 2/3 fr dual +2 iç takılarla 7/8 kombin setle gezerken old takılı warrior partinin rekabet etme gücünün benden daha fazla olması.

Sir William Shakespeare

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Oyunu yapan, geliştiren firma siniflardan ve dengelerden anlamıyor ama burdaki 2 3 ağlak mage çok biliyor o yüzden boşuna konuşmayın nerf çok beklersiniz siz. Mageler getirince güçlü warriora zaten red pot ve undy sc ile yeterinde darbe vuruldu artık başka birşey gelmez.