Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 111 to 120 of 135
    Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Şimdi şu bir gerçek ki; Yönetim Usko/Euroko daki karakterlerin hiçbir zaman Aşırı güçlenmesini istemedi.
    Çünkü adamlar aşırı farkı gerek kendi oynadıkları karakterlerde, gerekse JPKO gibi yerler de gördüler. Khenarth ın bir PK videosu var. Şu kendini Knightın Kralı sanan şahısı canlı yayına alıp rezil ettikleri videoda; Khenarth ın Sadece ICE Arrov ile tek attığı kişilerde oldu, HP yi yarıllattığı kişilerde. Tabi bu normal karakterlerde olmaz. çeyreği dahi kabul edilemez.

Warriorun istemsiz bir şekilde güçlenmesi, Asas/Okçu ve Magenin bunca geçen yılda defalarca güçlerinin kısılmasını da hesaba katarsak; Şuan Warriorun damageleri aşırı yüksek, düşürülmesi gerekiyor. Çünkü bu geçmişte her klas için böyleydi. Şayet MGame ye iletildiği halde ısrarla sorun görmediklerini iletiyorlarsa, işte o zaman Asas/Okçu ve Mageden alınanların geri verilmesi gerek. Warrior da şimdiye kadar HP sabitlenmesi dışında Damage artışı ile Güçlenmesinin yanında; Krowz itemleri Warrior için Fazlasıyla damage yükseltti.. Mukabilinde, Asas evvelce güçsüzlendirildiği gibi Krowaz itemide Flame Elemente sahip olduğu için yeteri kadar damage çıkartamamaktadır. Magede ise; Damageler o denli aşağı çekilmişki, En kötü ve En iyi staflar arasında ki Damage Farkı dahi kaybolmuş; Bu da yetmemiş PK Stafı sanki çok damage çıkartıyormuş veya Krowaz Zırhı çok sağlammış gibi (Eksi) -Defans veriyor. Tabi buda yetmez. PK da kaç kişi Flame+Ice oynuyor ki Staf Flame+Iceye sahip. PK da Flame+Light öncelikli seçimdir herzaman.

+Görünen o ki; Echo Skili Karakterden değil. Silahtan Range alıyor; Buda büyük yanlış... Skil Silaha değil Karaktere ait olduğu için Skil rangesi Karakter olarak ayarlanmalı. Aksi taktirde, 1 ila 2 Rangeli Silahlarda aşırı farklar doğar.
    +Raptor gibi itemlerin Rangesi 2.00 olmasına karşın; T basılıyken 5 adım kadar mesafeye vuruyor.
    +Okçu Rangesi 40.00 olmasına ragmen; T basılı 40 adıma vurabiliyor.
    +Magede de ise durum daha beter hale gelmiştir. 30 Rangeli düşük Skiller. 25 Rangeli orta skiller varken: 70 Skili 25 rangeden 20 Rangeye düşürülmüş. Bu hesapla 18/54/57/80 sikili 25 Range iken, gariptir 70 skili sanki dünyalara bedelmiş gibi: 20 rangeye çekilmiş.
    -Bu efek gelirse eger. Rangesi Karakter olarak ayarlanmalı. Mümkünse biz nasıl Zorluk çekiyorsak; Casting Fail bu skilede eklenmeli ve Asas/Okçu/Mage eski sağlığına kavuşturulmalı. Yok Efek gelmiyor ise; Tıpkı Asas/Okçu/Magede olduğu gibi Warrior klasının da damageleri düşürülmeli. R ile 1000-1500 vuran Warriormu olur. Şuan Warriorların damagesi aşırı yükselmiş.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Bunu oyunu sadece dışardan mudahale (izleyici) konumunda olan yetkililer değil sürekli oyunu oynayıp içersinde olan oyuncular karar vermeli ve ben bir mage oyuncusu olarak bu rework'ü destekliyor ve gelmesini istiyorum,

Ek olarak KoreKO'daki Mage'lerin buff'lu hasarlarını da istiyoruz, usko dan 1100-1300 üstünü damage görmezken koreko da en dandik adam bilene 2000 civarı hasar yiyor. Kanıtları,
    Oyunu sizler gibi bizlerde her class ile oynuyoruz, bundan şüpheniz olmasın. İzlediğiniz videolarda kişilerin zırhları ya da takılarıyla ilgili tam olarak bir bilginiz var mı?
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Koreko yere vurma güncellemesi istiyoruz Bizdeki efekt yüzünden yere vururken sürekli failed veriyor burada failed verme imkanı yok . Konuyu destekliyorum ve koreko da olduğu gibi bizde de yere vurma skilleri onların ki gibi olsun istiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum lütfen koreko echo skilleri ile usko aynı olsun teşekkürler .
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Berserkerde yere vurmamız için o an pot basmıyor olmamız gerekiyor ve bu yere vurmak istediğimizde aynı anda farede iki tık yapamıyoruz.

Skili animasyonu ile koreko'daki gibi direk patlamasının uskoya gelmesini talep ediyoruz

Zaten ne varsa korelilerde var. Adamlar test etmiş ölçüp tartmiş, benchmark antutu sonuçlarını alıp skilleri koymuş stabilize etmiş.

Helal olsun

Ayrıca bari skill animasyonu getirin diyen mage arkadaşlarında sorununu çözmüş olursunuz.

Çünkü korekodaki alan skillerinde gayet de skill animasyonu var.

Adamlar yapmış abi. Tebrik etmek lazım
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Biz echo skillerini ayağının dibine vurabiliyorsun . Orada silah rangesi ne ise o kadar rangede vuruyorsun . Bizde 1 echodan sonra 2. Ve 3. Echo vurunca failed veriyor . Failed vermemesi için w veya s ye azıcık da olsa basman gerekiyor . Koreko da öyle birşey yok . Bizde skiller leş . Lütfen gereğini yapınız iyi günler
    Echo skillerini vuramamanız skillin hatası değil. Hali hazırda bu skiller ile oynamak, moradon haritasında worm kesmek ile aynı zorlukta.

Arkadaşlar şu an için böyle bir değişikliğin bize getirilmesini talep edemeyiz. Böylesine uzak bir skill mesafesi ile yolda yürürken warriorların yere vurarak PvP haritalarında var olan üstünlüklerini 10'a katlayacak olması trajikomik bir durum olacaktır.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Oyunu sizler gibi bizlerde her class ile oynuyoruz, bundan şüpheniz olmasın. İzlediğiniz videolarda kişilerin zırhları ya da takılarıyla ilgili tam olarak bir bilginiz var mı?

Echo skillerini vuramamanız skillin hatası değil. Hali hazırda bu skiller ile oynamak, moradon haritasında worm kesmek ile aynı zorlukta.

Arkadaşlar şu an için böyle bir değişikliğin bize getirilmesini talep edemeyiz. Böylesine uzak bir skill mesafesi ile yolda yürürken warriorların yere vurarak PvP haritalarında var olan üstünlüklerini 10'a katlayacak olması trajikomik bir durum olacaktır.
    warriorlarin ustun olduklarini kabul ediyor olmaniz gozlerimi yasartti ve her class ile oynadiginizi soylemenize istinaden magelerin gucsuz kalmasini kabul ettiginiz gun herkesin icini ferahlatacaksiniz .. biz mageler guncelleme getirin demiyoruz zaten gelmeyecek bunu biliyoruz sadece diyinki evet mage gucsuz 1 party mage 1 party wariyi dusuremiyor

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)

Ben sadece biraz mageleşmek istemiştim ama isimsiz uniqe olanlardan

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Malatya0114 View Post
    warriorlarin ustun olduklarini kabul ediyor olmaniz gozlerimi yasartti ve her class ile oynadiginizi soylemenize istinaden magelerin gucsuz kalmasini kabul ettiginiz gun herkesin icini ferahlatacaksiniz .. biz mageler guncelleme getirin demiyoruz zaten gelmeyecek bunu biliyoruz sadece diyinki evet mage gucsuz 1 party mage 1 party wariyi dusuremiyor
    1 parti mage 1 parti wariyi dusuremiyor.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Ben her zaman warriorların üstün olduklarını ve 8 kişiik bir parti düşünüldüğü zaman en zayıf partinin mage parti olacağını söyledim. Echo skilleri oyunda bulunan her sınıfa, defans değerlerini hiçe sayar bir şekilde hasar vermekte.

1 parti mage, 1 parti warrior'u düşüremiyor kısmını okumadan geçiyorum, böyle bir şeyin olması zaten normal olmazdı.

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)

1 parti mage, 1 parti warrior'u düşüremiyor kısmını okumadan geçiyorum, böyle bir şeyin olması zaten normal olmazdı.
    Buradaki son cümleyi, yani neden uzaktan alan atabilen bir sınıfın direk kafaya giren bir sınıfa eşit sayıda üstünlük saglamamasi gerektiğini, bu tarz oyunlarin dinamiğini de anlatsaniz arkadaşlar anlar belki bu defa

50 karo ileriye 15cap karoya vurarak, yavaşlatma kitleme etkilerine sahip hasarlara sahip olarak eşit sayıda meleye üstünlük kuracaklarsa zaten sikayetci oldukları meleyi pk'da goremeyecekler.

Mage vs mage atarlar ancak. O da kim önce patlarsa..

Çok yetenek istiyor gerçekten.

Ben her zaman warriorların üstün olduklarını ve 8 kişiik bir parti düşünüldüğü zaman en zayıf partinin mage parti olacağını söyledim. Echo skilleri oyunda bulunan her sınıfa, defans değerlerini hiçe sayar bir şekilde hasar vermekte.

peki ardreamda magic powerin calismamasi bir nerfmi yoksa hatami bunuda cevaplarsaniz icim rahatliyacaktir

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    peki ardreamda magic powerin calismamasi bir nerfmi yoksa hatami bunuda cevaplarsaniz icim rahatliyacaktir
    İşte ne kadar haklı bir soru. Keşke her mage düşlerle değil de böyle deneysel olarak ispatlanmış verilerle soru sorabilse..

Malatya Malatya bulunmaz eşin

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Konu yanlış aktarılıyor aslında,
    MP bonus işe yaramıyor sanılmasının nedeni; Damage aralığının düşürülmesinden ötürü..
    Şuan Mageye Full MP sette giydirsen yüksek damage çıkartmayacaktır. Bir sınırlama söz konusu burada. Damage aralığı düştüğü için ilk akla gelen şey; MP Atak artırmıyor oluyor. Arenaya çırıl çıplak sıfır resistli karakter getirerek denedim. Damage artmıyor. Ancak düşük level bir klas olursa damage artıyor.

-Şuda olabilir. Resistance ne kadar bize Sıfır görünsede, Karakterlerin bir dayanma güçü var. Bunu artırmışlar da olabilir. Çünkü eskiden Çıplak bir Karakter Meleeden yüksek damage yediği gibi Magedende yüksek damage yerdi. Şimdi hiç item takılmamış bir karaktere bile sürekli sabit damageler atıyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.