Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Question Anlamsiz soyulma

Merhabalar.
    En son dun aksam oyuna girmiştim moradonda dolandım. Silahım fln duruyordu.
    Şimdi işten geldim oyuna girdim ve karakterim soyulmus. Bilgisayarımda hiçbir virus flnda yok.Stock kullanıyorum.
    Ha çalınan itemim sadece +7 raptor ama neden boyle birşey oldu bende anlamadım.
    Kendi halimde bi insanım işten geldiğimde ara sıra giriyorum oyuna. Ne yapmam gerekiyor bende bilmiyorum çok garip bir durum.
    Şimdi diyeceksiniz otepe motepe bence oda boş. Hiç anlamam.
    2 GB paramda gitti bu arada yazmayı unuttum.

Yardımcı Olurmusunuz.
    Teşekkurler.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    facebooktan yayınlanan fake siteye login olmuş olabilirsin.

Junior Member
    Face hesabım warda sadece telefon oyunları için var oda. Yani facebook hesabım uzerınden oynuyorum.
    Valla raptor ve 2gb bişey değilde yinede insan uzuluyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    OTP Kullanmanız hesabınızın güvenliği için önemlidir. Bilgisayarınızı formatlayın ve tüm şifrelerinizi değiştirdikten sonra otp aktif ederseniz bilgisayarınıza uzaktan erişim virüsleri dışında normal şartlarda soyulmazsınız. Ayrıca sahte sitelerede girmemeniz gerekiyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Sisteminize format atın ve tüm hesap bilgilerinizi değiştirin. Otp hesabı koruyan ek bir güvenlik önlemidir. Hesabınızda otp sistemini aktif hale getirmenizi öneriyorum. Aşağıdaki konuda kurulum rehberini bulabilirsiniz.

[OTP] Uygulama Kurulumu ve Resend OTP ID & Auth Code

Aynı zamanda aşağıdaki duyuruyu da okumanızı rica edeceğim.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Junior Member
    Gerek yok ya haram zehir zıkkım olsun ne diym. Sizinde bi sucunuz yok.
    Hesap bilgilerime kim nereden nasıl ulaşabiliyor. Face hesabım bomboş hiç bir siteyede bağlı değil.
    Bilgisayarım ztn yeni hiçbirşey yuklu değil. OTP aktif edince giden itemlerim geri gelecekmi peki.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by StoneBank View Post
    Gerek yok ya haram zehir zıkkım olsun ne diym. Sizinde bi sucunuz yok.
    Hesap bilgilerime kim nereden nasıl ulaşabiliyor. Face hesabım bomboş hiç bir siteyede bağlı değil.
    Bilgisayarım ztn yeni hiçbirşey yuklu değil. OTP aktif edince giden itemlerim geri gelecekmi peki.
    Eşya restorasyonu yapılmıyor. OTP Kullanmanız ilerde tekrar bu tarz durumlara karşı koruma yöntemidir

Junior Member
    Amaan napıosanız yapın ne diym
    Hayırlı akşamlar.

Merhabalar. Benim bir sorum olucaktı. KO'ya ticket attım ama hala dönüş yapmadılar 4 gün oldu. Benim şöyle bir problemim var. askere gitmeden bir süre önce oyunu bırakmıştım şimdi askerden geldim ve Hesabımın OTP-şif-id herşeyini hatta gmail'ini dahi biliyorum. Fakat sorun şu ki ; Ben askerdeyken boşta olan bütün gmaillerimi kapattım komple gmail'den sildim. Aralarında bu hesabımda var. Ve şimdi E-posta değiştiricem E-mail'e msj gelip oradan aktf ederek değiştirmem lazım fakat Gmail'e ulaşamıyorum. Şifresini giriyorum böyle hesap bulunamamamktadır diyor aynısını açmaya çalışıyorum böyle bir hesap mevcuttur diyor . Ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilicek arkadaşlar var mı ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mma_21remks9 View Post
    Merhabalar. Benim bir sorum olucaktı. KO'ya ticket attım ama hala dönüş yapmadılar 4 gün oldu. Benim şöyle bir problemim var. askere gitmeden bir süre önce oyunu bırakmıştım şimdi askerden geldim ve Hesabımın OTP-şif-id herşeyini hatta gmail'ini dahi biliyorum. Fakat sorun şu ki ; Ben askerdeyken boşta olan bütün gmaillerimi kapattım komple gmail'den sildim. Aralarında bu hesabımda var. Ve şimdi E-posta değiştiricem E-mail'e msj gelip oradan aktf ederek değiştirmem lazım fakat Gmail'e ulaşamıyorum. Şifresini giriyorum böyle hesap bulunamamamktadır diyor aynısını açmaya çalışıyorum böyle bir hesap mevcuttur diyor . Ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilicek arkadaşlar var mı ?
    Merhabalar,

Bu sorunu Gmail'in destek bölümüyle iletişim kurarak çözümleyebilmen mümkündür.

Aşadağıki bağlantı belki sana yardımcı olabilir.

Google

Eğer yaptıkların olmaz ise, E-posta Sorunları kategorisine destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsin.

Destek Bileti