Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 42
    Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun konu açmasaydın iyimiş şimdi forum haklı hazsız ban olayından kirlenecek

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Geçmiş olsun konu açmasaydın iyimiş şimdi forum haklı hazsız ban olayından kirlenecek
    Teşekkürler. Hatalı ban yedim diye konu açmıştım, sonucunu da paylaşmak istedim açıkçası hak yerini buldu hata düzeltildi gibisinden

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Kirlenecek derken!!! Forumun amacı nedir önce onu bir sorgulaman lazım. Her şeyin şeffaf olması bizler için daha iyi değil mi? Sahnenin arkasında neler olduğunu bilmiyoruz. Ne oluyorsa gözlerimizin önünde olsun ki oyuncuların vicdanı rahat etsin.
    Last edited by The_Empty; 05-04-2019 at 03:45 PM.

Senior Member
    Burada yasaklı. Masum:

https://forum.nttgame.com/forum/show...nt-4xlvl83-acc
    https://forum.nttgame.com/forum/show...Banned-for-TPT

Karakter tüccarları moradonda eşya satışları yasaklandı + 3 mücevher / altın çubuklar / ürünler / 7 yıl hesap veya daha fazla.

Destek oyunu ve web sitesi hesaplarını engelledi. Bilet gönderemezler. Diğerleri hesap da bilet gönderemez veya başka hesapları yasaklayamaz (ayrıca ..).

Ares eski hesap hiçbir şey için yasaklandı (kalıcı yasak TPT).
    Last edited by ThuDoR; 05-04-2019 at 04:55 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by The_Empty View Post
    Kirlenecek derken!!! Forumun amacı nedir önce onu bir sorgulaman lazım. Her şeyin şeffaf olması bizler için daha iyi değil mi? Sahnenin arkasında neler olduğunu bilmiyoruz. Ne oluyorsa gözlerimizin önünde olsun ki oyuncuların vicdanı rahat etsin.
    Sadece geçen ay açılan konu sayısı 1000 tanedir hepside suçlu şeffaflıkla alakasi yok bu işin misal ben program kullanıyorum bu konuyu gördüm aa bende bir şansımı deneyem diyen şuan belki 100 kişi var o 100 kişi konu açtığını düşün bu seffaflık değil kirliliktir.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Haksız yere kimseye ban atılmıyor sorusuna cevap bu
    adam sucsuz ise niye ban yedi suclu ise neden banı acıldı

Böyle bir ayrımcılık yapılması çok üzücü olmus.Ayrimcilik diyorum çünkü. Forumda bir ton insanin haksızlık olarak nitelendirdiği ve ayni şekilde benimde basıma gelen tpt veya ip ban olayını attıktan sonra ne yazıyorlar.sistemde bir yanlışlık yok hesaplar tek tek incelenerek işleme alınıyor bu sebeble hata payımız 0 diyorlar.Ama suan bu olayda is içinden çıkılmaz bir girdaba dönüyor.Şöyleki madem tek tek kontrol ediliyor seni banlayan gm kontrol sırasında hata payının 0 olmasi gerektiğini bilmiyor mu ? Yani hata yapmaması gerektiğini bilmiyor mu ?hadi diyelim oldu anlık bi hata (olmaması gerektiği halde) olayın ban atıldıktan sonra hata olduğunu nasil anlayabiliyorlar.Yani gözle kontrol ettiyse tabi.He yok loglardan ip den veya herhangi bir yazilim vs den kontrol edip banliyorlarsa senin o sırada kullandığın birseyi sistem yakalamış ve atmis banı.Durum bu sekilde daha da vahim bir hal alıyor aslinda.Cünkü burda ticket atıp hesabınin iyice gözden geçirilmesini bir yanlislik oldugunu üstüne basa basa rica eden ve yardim bekleyen insanlarla dolu.Onlara ayni otomatik cevap geliyor bana da otomatik cevap geliyor.KANITIMIZ MEVCUT HESABINIZ ACILMAYACAKTIR...Şimdi burdan çıkan sonuç gm ile de olsa sistem ile de olsa bir şekilde hata olabiliyormuş demekki hata payı 0 değilmiş.Demekki burda hatalı ban yedim diyenlerin hepsi sucu kanitlanmadigi takdirde suçsuzmuş .Demekki tekrar incelenebiliyormus hesaplar.Ayrica anlam veremediğim bir diger konuda gösterdiğin kanıtlar video , forumdaki konular falan senin illegal birsey kullanmadığını kanıtlar nitelikte mi?Belkide yanda başka bir pc de illegal birseyler açık? Veya geçmişte kullandın ?Veyahut internet ağından başka biri kullanıyor du illegal birseyler?Bunların hepsi ihtimaller dahilinde.İhtimal dahilinde olamayan tek şey oyun yoneticileri ya sisteme güvenip istisnasiz hic kimseye 2.bir şans vermeyecek, yada sistem veya gm nin hata yapma olasılığını göz önünde bulundurarak herkesin biletini konusunu dikkate alip 2.kez gerekirse 3. Kez kontrol edicek.
    Çok uzun yazdim ama haksız yere ban yiyenlerden, ticket a otomatik cevap alanlardan,2.kez incelenmesini talep edenlerden biri de benim bu yuzden bu kadar sitem var bu yazıda.Ama sitemim sana değil kesinlikle yanlis anlama.Sonucta sana yardim eden gm umursamasaydı seninle aynı kefeye konmuş olacaktık.Benim sitemim oyun yöneticilerine.Yorumumun silinmemesi ricası ile herkese saygılar sevgiler.
    IYI FORUMLAR...

Alıntı yapmayı es geçmişim kusura bakmayın.konu sahibine hitaben yazdim mesaji...
    Özür dilerim.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by faz_bZvBTrsf View Post
    Böyle bir ayrımcılık yapılması çok üzücü olmus.Ayrimcilik diyorum çünkü. Forumda bir ton insanin haksızlık olarak nitelendirdiği ve ayni şekilde benimde basıma gelen tpt veya ip ban olayını attıktan sonra ne yazıyorlar.sistemde bir yanlışlık yok hesaplar tek tek incelenerek işleme alınıyor bu sebeble hata payımız 0 diyorlar.Ama suan bu olayda is içinden çıkılmaz bir girdaba dönüyor.Şöyleki madem tek tek kontrol ediliyor seni banlayan gm kontrol sırasında hata payının 0 olmasi gerektiğini bilmiyor mu ? Yani hata yapmaması gerektiğini bilmiyor mu ?hadi diyelim oldu anlık bi hata (olmaması gerektiği halde) olayın ban atıldıktan sonra hata olduğunu nasil anlayabiliyorlar.Yani gözle kontrol ettiyse tabi.He yok loglardan ip den veya herhangi bir yazilim vs den kontrol edip banliyorlarsa senin o sırada kullandığın birseyi sistem yakalamış ve atmis banı.Durum bu sekilde daha da vahim bir hal alıyor aslinda.Cünkü burda ticket atıp hesabınin iyice gözden geçirilmesini bir yanlislik oldugunu üstüne basa basa rica eden ve yardim bekleyen insanlarla dolu.Onlara ayni otomatik cevap geliyor bana da otomatik cevap geliyor.KANITIMIZ MEVCUT HESABINIZ ACILMAYACAKTIR...Şimdi burdan çıkan sonuç gm ile de olsa sistem ile de olsa bir şekilde hata olabiliyormuş demekki hata payı 0 değilmiş.Demekki burda hatalı ban yedim diyenlerin hepsi sucu kanitlanmadigi takdirde suçsuzmuş .Demekki tekrar incelenebiliyormus hesaplar.Ayrica anlam veremediğim bir diger konuda gösterdiğin kanıtlar video , forumdaki konular falan senin illegal birsey kullanmadığını kanıtlar nitelikte mi?Belkide yanda başka bir pc de illegal birseyler açık? Veya geçmişte kullandın ?Veyahut internet ağından başka biri kullanıyor du illegal birseyler?Bunların hepsi ihtimaller dahilinde.İhtimal dahilinde olamayan tek şey oyun yoneticileri ya sisteme güvenip istisnasiz hic kimseye 2.bir şans vermeyecek, yada sistem veya gm nin hata yapma olasılığını göz önünde bulundurarak herkesin biletini konusunu dikkate alip 2.kez gerekirse 3. Kez kontrol edicek.
    Çok uzun yazdim ama haksız yere ban yiyenlerden, ticket a otomatik cevap alanlardan,2.kez incelenmesini talep edenlerden biri de benim bu yuzden bu kadar sitem var bu yazıda.Ama sitemim sana değil kesinlikle yanlis anlama.Sonucta sana yardim eden gm umursamasaydı seninle aynı kefeye konmuş olacaktık.Benim sitemim oyun yöneticilerine.Yorumumun silinmemesi ricası ile herkese saygılar sevgiler.
    IYI FORUMLAR...
    Ben sadece beni ilgilendiren kısıma cevap yazayım, evin internet ağında benden başka Knight Online oynayan bir oyuncu yok. 2. bir bilgisayarım veya bir hesabım da yok. Yani Knight Online adına bilgisayarda neyim varsa odur. Benim forum konuları ve videoları kanıt olarak sunmamın sebebi ise suçsuz bir insan suçlandığı TPT konusunda nasıl bir kanıt sunabilir karşıya ? Yani sen olsan haksız yere banlanan karakterini TPT kullanmadığın halde uzaktan uzağa nasıl savunabilirsin ? Benim tek bir seçeneğim vardı onları da kanıt olarak sunmaktan başka çarem yoktu. Ki bu haksız ban meselelerine gelecek olursak, benim hata sonucu banlandığım ortaya çıktı ki biletim 1 günde 2. kez aktif hale getirildi ve ondan sonra detaylı bir incelemede karakterim açıldı. Eğerki ortada bir yanlışlık olmasa ve ben TPT kullanmış olsaydım sanırım sizin 2. biletinize gelen cevabın aynısını '' Elimizde kanıt var, hesabınız tekrar aktif hale getirilmeyecektir. '' ben de alacaktım.
    Benim buraya konu açmam sadece teşekkür amaçlıdır. Eğer ki bazılarının ima ettiği şekilde benim arkamda yönetimden birileri olsaydı ben bu karakterimin banı açıldıktan sonra sessiz sedasız foruma konu açmadan uzardım. Konu açmamın bir diğer sebebi iste haksız yere kimsenin KALICI OLARAK banlanmadığını, banlansa dahi eğer bunun bir hata sonucu olduğunu anlaşıldığında, herkese bir 2. şansın verilip, gerekli kontroller sonrasında o kişinin banını kesinleştirdiklerini kanıtlamaktır.

Teşekkürler, iyi forumlar.
    Last edited by oflu44; 05-05-2019 at 07:22 AM.

Banada yardımcı olur musunuz bende bilet attım oto cevap geldi yine