Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by The_Empty View Post
    Senin adına sevindim ne mutlu sana. Nttgame inşallah bu tarz hassasiyetleri bütün oyuncular için gösterir.
    Hassasiyet konusunda eşit davrandıklarına eminim bu gibi hatalar yüzde 1 ihtimalle oluyordur ve gereken yapılıyordur diye düşünüyorum. Çünkü yüzde 100 hatasız çalışan bir program olduğuna ben inanmıyorum.

Ayrıca sana katılıyorum bilip bilmeden insanları yargılamak ve suçlu damgası vurmak (benim de önceden diğerlerine yaptığım gibi) hoş bir durum değil bunu yaşayınca öğrendim. Herkesin başına gelebilecek bir hata olduğunu düşünüyorum haklısın.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    GM insiyatifi demekki ne için banladınız ne için açtınız tuhaf.
    Sanırım yanlış bir anlaşılma sonucu Blocked By GM Commend başlığında bir ban yedim ve banım açıldı, sanıyorum ki tekrar bir kontrol yapıldı ve hata olduğu anlaşıldı.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SessizLik_35 View Post
    Senin adına sevindim suçsuz isen zaten, hak yerini buluyor.
    Biletime otomatik cevap geldiği an gerçekten hesabımın açılmasına dair umudumu yitirmiştim. Ancak sanıyorum ki CluTaah konuyla ilgilendi ve yanlışlık düzeltildi. Zaten benim TPT'den banlanmam kadar saçma bir durum yoktur ortada. Youtube kanalımdan tut da attığım bütün postlar illegalle mücadeleye yönelik konular.

Senior Member
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Neyin editinden bahsettiğini anlayamadım ancak video olduğu gibi oradadır, arkadaki müzikten bahsediyorsan eğer youtube da şarkı açıktı ekran kamerası o sesi de kaydediyor. Editleme durumu söz konusu değil. Ayrıca seni defalarca uyarmama rağmen sen hala devam ediyorsun farkındaysan sen neyi savunuyorsun anlamış değilim.
    Bu banımın açılma konusuna gelecek olursak kimse benimle özel olarak ilgilenmiyor emin olabilirsin. İllegal olan oyuncuların her zaman karşısında durduğumu farketmiş olacaklar ki tekrardan hesabım incelenmiştir ve bir hata sonucu ban atıldığı anlaşılıp açılmıştır. Burada yaklaşık 9 ay önceki bir meseleyi neden alevlendirip ortalığı yaygaraya veriyorsun. Yaptığın bir suç teşkil etmiyormuş gibi bir de utanmadan bunları yazmışsın...
    2 li tartışmaya girmeye gerek yok burada forum konusu belli sadece teşekkür amaçlı açılmış bir konu lütfen farklı itiraz ve şikayetlerin varsa başka bir konu aç, iyi forumlar.
    Sen neden bana cevap veriyorsun? Sana en ufak bir soru bile sormadım benim muhattabım değilsin.

@cluutah açıklama yapar mısnız lütfen Niçin editlenmiş bir videoyu işleme aldınız ve de ban yiyen bu arkadaşın hesabını açtınız. bilmek en doğal hakkım değil mi? şuan kafamda resmen özel ilgilenildiği canlanıyor? aksini açıklayana kadar ben ve demek istediğimi anlayan tüm oyuncular buna inanacaktır. aydınlanmak istiyoruz.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Sen neden bana cevap veriyorsun? Sana en ufak bir soru bile sormadım benim muhattabım değilsin.

@cluutah açıklama yapar mısnız lütfen Niçin editlenmiş bir videoyu işleme aldınız ve de ban yiyen bu arkadaşın hesabını açtınız. bilmek en doğal hakkım değil mi? şuan kafamda resmen özel ilgilenildiği canlanıyor? aksini açıklayana kadar ben ve demek istediğimi anlayan tüm oyuncular buna inanacaktır. aydınlanmak istiyoruz.
    Muhattabın değilsem bu forum konusunu link göstererek git kendi açtığın konudan ağla kardeş, buraları kirletme. Bu bir teşekkür konusu, ayrıca senin istediğin açıklamayı farkındaysan mümkünse ben de istemişim. Mümkün olduğu çerçevede cevap verileceğini düşünüyorum. Ben bu hatanın yüksek olasılıkla oyun içi kontrollerde yaşanan bir görüntü bugu sonucu olduğunu düşünüyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Geçmiş olsun. Clutaah konunuz ile ilgilenip 2. Bir bilet oluşturmuştu. Eğer ortada bir hata tespit edilirse, kapalı hesabın açılması normaldir.

Bir konuya daha açıklık getirelim JR etkinliğinde ne olursa olsun bir mage partiyi sobote ediyorsa tespiti halinde cezai işlem uygulanır.

Partiyi town'a çekmek, sürekli bir kişiyi tp etmek. Kısacası parti'nin huzurunu kaçırıp, zaman ile yarışılan bir etkinlikte geriye düşürücü eylemler yasaktır.

Bir diğer önerim YouTube'da şikayet video'larını "herkese açık" yerine "liste dışı" olarak eklenmesi daha iyi olacaktır.

İyi forumlar

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Geçmiş olsun. Clutaah konunuz ile ilgilenip 2. Bir bilet oluşturmuştu. Eğer ortada bir hata tespit edilirse, kapalı hesabın açılması normaldir.

Bir diğer önerim YouTube'da şikayet video'larını "herkese açık" yerine "liste dışı" olarak eklenmesi daha iyi olacaktır.

İyi forumlar
    Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler.
    Bundan sonraki şikayet videolarında önerinizi dikkate alacağım.

İyi forumlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bir konuya daha açıklık getirelim JR etkinliğinde ne olursa olsun bir mage partiyi sobote ediyorsa tespiti halinde cezai işlem uygulanır.

Partiyi town'a çekmek, sürekli bir kişiyi tp etmek. Kısacası parti'nin huzurunu kaçırıp, zaman ile yarışılan bir etkinlikte geriye düşürücü eylemler yasaktır.

İyi forumlar
    Okadar tatmin edici konuştunuz ki inanın bütün insanların kafasındaki soru işaretleri kalktı. Örneğin " Eğer ortada bir hata tespit edilirse, kapalı hesabın açılması normaldir." bu kendim adına konuşursam cok yeterli bir cevap oldu. haklsınız ne olursa olsun jryi "sabote" eden mageler ban yer. hiç bir detaya gerek yoktur tarih saat olsun video üzerinde oynanmama olsun. Ne diyeyim hak sanırım çevresi olana veriliyor bizim gibilerde böyle cevaplarla yalandan tatmin olmaya calsııyor. mesela ben oldum çok teşekkür ederim değerli yorumun için . Zaman kaybetmeye gerek yok forum hoşuma gitmemeye başladı anlayacağımı anladım ben hepinze iyi akşamlar

Senior Member
    Geçmiş olsun kardeşim. Gözün aydın

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post