Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Karakterimin Banı Açıldı

Merhabalar,
    Herkese iyi forumlar .

Başlıktan da anlaşılacağı gibi bu gün ban yiyen karakterim tekrar aktif hale getirildi. (Clutaah tarafından 2. kez aktifleştirilen biletime cevap gelmedi henüz ancak hesabım zaten şuan aktif durumda) Banımın açılması konusunda gerek forumda bana destek çıkan gerekse başta CluTaah olmak üzere yardımcı olan kim varsa hepsine teşekkür ederim.

Bunun bir hata olduğunu ve suçsuz olduğu anlaşılan karakterlerin tekrardan oyuna dönebildiğini görmek mutluluk verici. Keşke bu tecrübeyle kendi hesabım ban yediğinde tanışmasaydım

Ayrıca öğrenmek istediğim bir şey de var açıkçası bu yapılan bir sistem banı hatası mıdır? Yoksa anlık olarak GM kontrolü sırasında bir hata sonucu mu ben ban yedim bunu öğrenmem mümkün mü ?
    Last edited by NativeBrutal; 05-18-2021 at 08:11 PM.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Geçmiş olsun bro. İllegalle mücadeleye devam yılma sakın

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Geçmiş olsun bro. İllegalle mücadeleye devam yılma sakın
    Çok teşekkürler, benim için utanç verici yaklaşık 10 saati geride bıraktım oyundaki ban sisteme dair hiç bir şeye güvenim kalmamıştı ama tekrardan oyunda olabilmek güzel. İllegalle mücadele tüm hızıyla devam edecek

Senior Member
    @CluTaah Acilen açıklama bekliyorum. Size ve oyuna hiç güvenim kalmadı. insanları aydınlatmak zorundasınız. Ban yiyen konu sahibinin nickine baktığımda beni haksız yere jr sabote etmekten banlatan kişi olduğunu gördüm. banlandığımda çok sinirlenmiştim sebebi şu video

https://www.youtube.com/watch?v=F8p6Gkjle_s

gördüğünüz gibi video editlenmiş şarkılar türküler eklenmiş ve bunu işleme almışsınız. işinize gelince en ufak bir hatadan dolayı cr işlemini iptal ediyorsunuz niçin bu arkadaşla her seferinde özel ilgileniyorsunuz. ? tüm oyuncular adına yazıyorum. bu adam dokunulmaz mı? bana orada ana bacı söven insanlara ne işlem yapıldı kim bu adam? özel ilgilenmek nedir ya? bu adam ban yiyip nasıl açılabiliyor ozaman herkesin haksız yere ban yeme ihtimali var

ADAM BAN YEMİŞ BAN NASIL AÇILIYOR BU ADAMIN BANI SÖYLEYİN? NASIL BU ADAMIN EDİTLİ VİDEOSUNU İŞLEME ALIYORSUNUZ?

İNCELEYİN KARAKTERİMİ OGÜNDEN SONRA NE KADAR KULLANMIŞIM BU CHARI NE KADAR CASH YÜKLEMİŞİM NE KADAR OYUNDAN SOĞUMUŞUM UMARIM GÖRÜRSÜNÜZ<

bu arkadaş jr zamanı afg olmamama rağmen video açık diyip beni tahrik etti defalarca. Sw istedim vermedi her şeyi editleyip paylaşmış ve beni 3 gün banlamışsınız tamam eyvallah dedik ama bu arkadaş nasıl ban yiyip tekrar açılıyor bunu acilen açıklamanız gerekiyor knight online oyuncularına.

Bu şahıs editli video bile gönderse işleme alıp beni 3gün banladınız. Bu şahıs ban yedi ve size banını açtırdı. çok pis kokular alıyorum umarım tatmin edici açıklamayı tüm knight online forum kullancıları görür ve gerekiyorsa özrümü dilerim bundan gocunmam.
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 05-03-2019 at 05:56 PM.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Merhabalar,
    Herkese iyi forumlar .

Başlıktan da anlaşılacağı gibi bu gün ban yiyen karakterim tekrar aktif hale getirildi. (Clutaah tarafından 2. kez aktifleştirilen biletime cevap gelmedi henüz ancak hesabım zaten şuan aktif durumda) Banımın açılması konusunda gerek forumda bana destek çıkan gerekse başta CluTaah olmak üzere yardımcı olan kim varsa hepsine teşekkür ederim.

Bunun bir hata olduğunu ve suçsuz olduğu anlaşılan karakterlerin tekrardan oyuna dönebildiğini görmek mutluluk verici. Keşke bu tecrübeyle kendi hesabım ban yediğinde tanışmasaydım

Ayrıca öğrenmek istediğim bir şey de var açıkçası bu yapılan bir sistem banı hatası mıdır? Yoksa anlık olarak GM kontrolü sırasında bir hata sonucu mu ben ban yedim bunu öğrenmem mümkün mü ?
    Senin adına sevindim ne mutlu sana. Nttgame inşallah bu tarz hassasiyetleri bütün oyuncular için gösterir.

Ek olarak şunu da söylemek istiyorum. Forumda bulunan bütün arkadaşlardan rica ediyorum bilip bilmeden insanlara suçlu damgası vurmayın artık hukuk herkes için lazım bu arkadaşın başına gelen sizlerinde başına gelebilirdi.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    GM insiyatifi demekki ne için banladınız ne için açtınız tuhaf.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Senin adına sevindim suçsuz isen zaten, hak yerini buluyor.

Quote Originally Posted by SessizLik_35 View Post
    Senin adına sevindim suçsuz isen zaten, hak yerini buluyor.
    Maalesef çoğu zaman bulmuyor.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    @CluTaah Acilen açıklama bekliyorum. Size ve oyuna hiç güvenim kalmadı. insanları aydınlatmak zorundasınız. Ban yiyen konu sahibinin nickine baktığımda beni haksız yere jr sabote etmekten banlatan kişi olduğunu gördüm. banlandığımda çok sinirlenmiştim sebebi şu video

https://www.youtube.com/watch?v=F8p6Gkjle_s

gördüğünüz gibi video editlenmiş şarkılar türküler eklenmiş ve bunu işleme almışsınız. işinize gelince en ufak bir hatadan dolayı cr işlemini iptal ediyorsunuz niçin bu arkadaşla her seferinde özel ilgileniyorsunuz. ? tüm oyuncular adına yazıyorum. bu adam dokunulmaz mı? bana orada ana bacı söven insanlara ne işlem yapıldı kim bu adam? özel ilgilenmek nedir ya? bu adam ban yiyip nasıl açılabiliyor ozaman herkesin haksız yere ban yeme ihtimali var

ADAM BAN YEMİŞ BAN NASIL AÇILIYOR BU ADAMIN BANI SÖYLEYİN? NASIL BU ADAMIN EDİTLİ VİDEOSUNU İŞLEME ALIYORSUNUZ?

İNCELEYİN KARAKTERİMİ OGÜNDEN SONRA NE KADAR KULLANMIŞIM BU CHARI NE KADAR CASH YÜKLEMİŞİM NE KADAR OYUNDAN SOĞUMUŞUM UMARIM GÖRÜRSÜNÜZ<

bu arkadaş jr zamanı afg olmamama rağmen video açık diyip beni tahrik etti defalarca. Sw istedim vermedi her şeyi editleyip paylaşmış ve beni 3 gün banlamışsınız tamam eyvallah dedik ama bu arkadaş nasıl ban yiyip tekrar açılıyor bunu acilen açıklamanız gerekiyor knight online oyuncularına.

Bu şahıs editli video bile gönderse işleme alıp beni 3gün banladınız. Bu şahıs ban yedi ve size banını açtırdı. çok pis kokular alıyorum umarım tatmin edici açıklamayı tüm knight online forum kullancıları görür ve gerekiyorsa özrümü dilerim bundan gocunmam.
    Neyin editinden bahsettiğini anlayamadım ancak video olduğu gibi oradadır, arkadaki müzikten bahsediyorsan eğer youtube da şarkı açıktı ekran kamerası o sesi de kaydediyor. Editleme durumu söz konusu değil. Ayrıca seni defalarca uyarmama rağmen sen hala devam ediyorsun farkındaysan sen neyi savunuyorsun anlamış değilim.
    Bu banımın açılma konusuna gelecek olursak kimse benimle özel olarak ilgilenmiyor emin olabilirsin. İllegal olan oyuncuların her zaman karşısında durduğumu farketmiş olacaklar ki tekrardan hesabım incelenmiştir ve bir hata sonucu ban atıldığı anlaşılıp açılmıştır. Burada yaklaşık 9 ay önceki bir meseleyi neden alevlendirip ortalığı yaygaraya veriyorsun. Yaptığın bir suç teşkil etmiyormuş gibi bir de utanmadan bunları yazmışsın...
    2 li tartışmaya girmeye gerek yok burada forum konusu belli sadece teşekkür amaçlı açılmış bir konu lütfen farklı itiraz ve şikayetlerin varsa başka bir konu aç, iyi forumlar.