Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Angry Böyle Bir Durumu Kabul etmiyorum !

MVP-973-86535 Attığım ticketın ID sidir. Hesabım bugün kapatıldı ve biletime hemen cevap geldi. Buradan önceden belirteyim inandığım her şey üzerine yemin ederim ki hesabımda 1 kere dahi illegal kullanmamış ve illegalle sürekli olarak savaşmış birisi olarak bana gelen bu otomatik cevap resmen hakarettir ! Değil bilgisayarımda illegal bir program 1 tane dahi virüs yoktur. Bu konuyla ilgilenecek bir yetkili bekliyorum. Benim için Knight Online savaşını verdiğim bir olayın damgasıyla bitmemeli bu çok ağır bir durum. Beni BAŞKA her şeyden banlayabilirsiniz ama bana 3. parti yazılım kullandığınızdan dolayı kapatılmıştır cevabı veremezsiniz bunu kabul etmiyorum ! Doğacak çocuğumun üzerine yemin ederim ki ben illegal bir program kesinlikle kullanmadım kullanmam !

Bu konuyla ilgilenin lütfen ben tamamen haksız yere (büyük ihtimal bir yanlış anlaşılma) ban yedim !
    İllegal kullanımıyla ilgili verdiğim savaşı postlarımdan ve youtube kanalımdaki (SchweppeS) videolardan bile anlayabilirsiniz. Discorddan ve forumdan aldığım cezaların hepsi de illegal kullanımına yönelik yöneticilerin yavaş ve kalıcı bir çözüm almadığından kaynaklı sitemlerimi onlara iletmemdir !

NOT: Günde 1 ticket hakkım olduğu için 2. bir ticketi atmak için pazartesi gününü beklemek zorundayım.

LÜTFEN BU KONUYLA BİR YÖNETİCİ İLGİLENSİN !
    Last edited by SkCLucky; 05-03-2019 at 01:08 PM.

Senior Member
    Arkadaşı tanımam etmem fakat forumda gerek ceza alan oyuncular konusunda gerekse bireysel açılmış ban konularında illegale karşı tavrını net bir şekilde koyduğuna şahit oldum. Forumda böyle oyunda öyle olacağını düşünmüyorum ki doğacak çocuğu üstüne yemin edecek kadar küçülmez kimse bir oyun için. Haftasonu araya girmeden umarım tekrardan incelenir ve bir yanlışlık olduğu ortaya çıkar. Geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor elden.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Arkadaşı tanımam etmem fakat forumda gerek ceza alan oyuncular konusunda gerekse bireysel açılmış ban konularında illegale karşı tavrını net bir şekilde koyduğuna şahit oldum. Forumda böyle oyunda öyle olacağını düşünmüyorum ki doğacak çocuğu üstüne yemin edecek kadar küçülmez kimse bir oyun için. Haftasonu araya girmeden umarım tekrardan incelenir ve bir yanlışlık olduğu ortaya çıkar. Geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor elden.
    Düşüncelerin için teşekkür ederim. Elimden hiç bir şeyin gelmiyor olması ve böyle bir iftiraya maruz bırakılmam gerçekten çok utanç verici. Her chaos sonrasında shouttan illegalleri belki GM görür de banlar düşüncesiyle bas bas bağıran birisiyim ben. Gerçekten yaşanan bu durumun telafisini ve açık konuşayım iadei itibar istiyorum. Ben bu kadar koxper peşine düşüp banlatmışken bu atılan ban yanlış dahi olup hesabım açılsa bile bir özür bekliyorum NTTGAME' den. İnsanın savaşını verdiği bir konudan suçlanıp cezalandırılması benim için çok aşağılayacı bir durum ne yazıkki !

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden bu tür durumlar için destek verememekteyiz, bilet cevabında da gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır fakat tüm bunlara rağmen bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, itirazlarınızı (spam yapmadan) destek ekibinden sürdürebilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Forum üzerinden bu tür durumlar için destek verememekteyiz, bilet cevabında da gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır fakat tüm bunlara rağmen bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, itirazlarınızı (spam yapmadan) destek ekibinden sürdürebilirsiniz.
    Açıklama için teşekkürler. Konuyu forum kirliliği olsun diye değil sadece sesimi duyurmak için açtım. Bana atılan iftiranın sonucunda 1 ticket gönderdim ve otomatik olarak biletime cevap aldım 2. bilet için ise 1 gün daha beklemem gerekli ve önümüz haftasonu. Tek isteğim bir yetkilinin benim banımı incelemesi ve yanlışlığın düzeltilmesidir. Elimden foruma konu açmak dışında hiç bir şey ne yazıkki gelmiyor. Konunun forum kirliliği yaratmayacağına emin olabilirsiniz, amacım ortalığı yaygaraya vermek değil yapılan hatanın telafisini istememdir. Foruma konu açmaktan başka elimden hiç bir şey gelmiyor inanın...
    Teşekkürler.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Emin misin makro/pedal kullanmadığına? Youtubedeki videolarında pedal veya makro olduğu bariz belli. Hele vegadaki OqqA ile çektiğin videoyu köre göstersen pedal/makro der.

Bir de makro/pedaldan banlanmasan bile çok fazla küfür ediyordun. Küfür yüzünden bile banlanmış olabilirsin. Vegada ne zaman chaos zamanı girsem birilerine küfür ediyordun. Zaten videolarında da hep küfür etmişsin. K0xper bile olsa birine küfür ediyorsan banlanman normal.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Emin misin makro/pedal kullanmadığına? Youtubedeki videolarında pedal veya makro olduğu bariz belli. Hele vegadaki OqqA ile çektiğin videoyu köre göstersen pedal/makro der.

Bir de makro/pedaldan banlanmasan bile çok fazla küfür ediyordun. Küfür yüzünden bile banlanmış olabilirsin. Vegada ne zaman chaos zamanı girsem birilerine küfür ediyordun. Zaten videolarında da hep küfür etmişsin. K0xper bile olsa birine küfür ediyorsan banlanman normal.
    Bu oyunu 10 yıldır bir fiil oynayan birisiyim ve chaosların yüzde 90'ında (koxper yoksa) mavi kutu alan birisiyim evet iyi oynarım, sağ tuşta pot var pedal macro nerden çıkardın bilmiyorum ama tartışma moduna girmek istemiyorum. Sürekli olarak evet koxperlarla mücadele ettiğimden dolayı bazen kendime hakim olamayıp koxperlara küfür ettiğim doğrudur. Ben de o yüzden ban yediğimi sanmıştım ancak ban politikasında küfür edildiğinde süresiz ban gibi bir durum söz konusu değil ayrıca bilete cevap geldi ve 3. parti yazılımdan olduğu açıklaması yapıldı. Böyle bir durumun kesinlikle olmadığını bunun bir hata olduğunu anlatmaya çalışıyorum ki zaten incelenirse hata olduğu anlaşılacaktır.

Ha bu arada arkadaşım bir ara chaostayken beni izliyordu yanımda, yanında olmasam koxpersın diye seni şikayet ederdim demişti Bu yazdığın yorumu bir iltifat olarak algılıyor ve teşekkür ediyorum. Konu dağılmasın lütfen.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Bu oyunu 10 yıldır bir fiil oynayan birisiyim ve chaosların yüzde 90'ında (koxper yoksa) mavi kutu alan birisiyim evet iyi oynarım, sağ tuşta pot var pedal macro nerden çıkardın bilmiyorum ama tartışma moduna girmek istemiyorum. Sürekli olarak evet koxperlarla mücadele ettiğimden dolayı bazen kendime hakim olamayıp koxperlara küfür ettiğim doğrudur. Ben de o yüzden ban yediğimi sanmıştım ancak ban politikasında küfür edildiğinde süresiz ban gibi bir durum söz konusu değil ayrıca bilete cevap geldi ve 3. parti yazılımdan olduğu açıklaması yapıldı. Böyle bir durumun kesinlikle olmadığını bunun bir hata olduğunu anlatmaya çalışıyorum ki zaten incelenirse hata olduğu anlaşılacaktır.

Ha bu arada arkadaşım bir ara chaostayken beni izliyordu yanımda, yanında olmasam koxpersın diye seni şikayet ederdim demişti Bu yazdığın yorumu bir iltifat olarak algılıyor ve teşekkür ediyorum. Konu dağılmasın lütfen.
    Dediğim gibi oyunda gördüğüm kadarıyla ağzı bozuk biriydin. Chaosta sırf tek attı diye ana bacı küfür eden biriydin. Zaten sen de yazmışsın discord'dan banlandım filan diye. Oyun yöneticileri ile uygunsuz konuşmanın gm takdirinde cezası olduğunu bilmiyorsun sanırım? Yani gm'lere uygunsuz konuşursan seni sınırsız banlayabilirler. 3 gün de banlayabilirler. Tamamen onlara kalmış bir şey. Ticket'ten gelen cevap otomatik olabilir. Orada illegal yazıyor diye illegale takılma. 2.Ticketten sonra daha detaylı anlarsın. Kaldı ki oyunculara bile küfür etsen sınırsız ceza alabiliyorsun. Bunu bilmeyip haklıyım diye ortada dolaşma bence.

Ayrıca iddialıyım youtube'ye attığın videoların çoğunda makro/pedal var. O kadar seri R skill atman pek mümkün değil. Kim bilir belki birileri senin attığın videolardan seni şikayet etmiştir. Neyse geçmiş olsun umarım hakkın olanı elde edersin.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Dediğim gibi oyunda gördüğüm kadarıyla ağzı bozuk biriydin. Chaosta sırf tek attı diye ana bacı küfür eden biriydin. Zaten sen de yazmışsın discord'dan banlandım filan diye. Oyun yöneticileri ile uygunsuz konuşmanın gm takdirinde cezası olduğunu bilmiyorsun sanırım? Yani gm'lere uygunsuz konuşursan seni sınırsız banlayabilirler. 3 gün de banlayabilirler. Tamamen onlara kalmış bir şey. Ticket'ten gelen cevap otomatik olabilir. Orada illegal yazıyor diye illegale takılma. 2.Ticketten sonra daha detaylı anlarsın. Kaldı ki oyunculara bile küfür etsen sınırsız ceza alabiliyorsun. Bunu bilmeyip haklıyım diye ortada dolaşma bence.

Ayrıca iddialıyım youtube'ye attığın videoların çoğunda makro/pedal var. O kadar seri R skill atman pek mümkün değil. Kim bilir belki birileri senin attığın videolardan seni şikayet etmiştir. Neyse geçmiş olsun umarım hakkın olanı elde edersin.
    Chaosta tek attı diye kimseye ana bacı küfreden biri değilim, dediğim gibi discorddan aldığım ceza da foruma açtığım illegalle alakalı bir konuda forum hesabımın bir süre uzaklaştırılmasıyla alakalıydı. Küfür vs değil yani. Evet haklıyım kardesim hem de sonuna kadar haklıyım eğer ki ben koxperlara küfür ettiğim için süresiz banlandıysam kabul ama aksi takdirde hiç bir oyun yöneticisine sınırı aşacak 1 cümle dahi etmemişimdir. Zaten benim forum konularıma bakarsan hepsinin illegalle mücadele başlığı adı altında sitemler olduğunu görürsün.

Ayrıca tekrarlayayım ben de chaosta iddialıyım, hiç bir şekilde illegale bulaşmamış biri olarak, tekrardan iltifatın için teşekkür ederim. İyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu arada şuan karaktere girmeye çalıştığımda Blocked By Gm Command olan ban başlığı TPT olarak değiştirilmiş durumda... Yetkililerden bir açıklama bekliyorum. Bakın dizin paylaşın falan demiyorum ki öyle bir dizin yok çünkü. Sadece isteğim bilgisayarımda 1 tane virüs bulun o kadar yani 1 virüs, bakın illegal demiyorum 1 virüs ! Böyle bir haksızlıkla hayatımda ilk kez karşılaşıyorum. Çok aşağılayıcı bir durum ama git gide beni kızdırıyor. Bu durumun telafi edileceğini, yanlışlığın düzeltileceğini beklerken bu sefer hesaba girerken TPT yazmaya başladı. Bu yöneticiler bana bu haksız banın açıklamasını yapmak zorundadır. Aksi takdirde yasal yollarla hakkımı arayacağım çünkü elimden burdan yazmaktan başka hiç bir şey gelmiyor.

Bu arada şu söylemimi de tekrarlayayım; Benim gibi koxperlara savaş açmış illegalin her zaman karşısında durmuş biri bile TPT başlığı altında sebepsiz yere ban yiyorsa hiçbirinizin karakteri güvenli değildir.