Results 1 to 8 of 8
    Junior Member IAthena's Avatar
    Nickname
    DimitriBarbadov
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Thumbs up Haksız olduğunu düşündüğüm TPT suçlaması Sn.Eryudes açıklama bekliyorum

#MEM-212-34649

''GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edildiği için, hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Tekrar kullanıma açılmayacaktır.

Dizinlerin mümkün ise paylaşılmasını istiyorum , bi hata olduğunu düşünüyorum yaklaşık 6 yıldır banlanmayan ve inaktif olan bi hesap '' [TPT]: ....... is banned to due to TPT use '' şeklinde süresiz olarak kapatılmıştır.

Sn.Eryudes ten ricam bi açıklama yapmasıdır.
    Last edited by IAthena; 05-03-2019 at 04:26 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden bu tür durumlar için destek verememekteyiz, bilet cevabında da gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır fakat tüm bunlara rağmen bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, itirazlarınızı (spam yapmadan) destek ekibinden sürdürebilirsiniz.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Valla ben 5 6 ay girmedigim bi hesabim vardi girmek istedim tpt ban yemis ticket attim hesabinizla bot ile giris yapdigi tespit edilmis farkli ıp lerden dediler. Guvenim hic yok valla gümbürtüye gidio hesablar..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ABADI View Post
    Valla ben 5 6 ay girmedigim bi hesabim vardi girmek istedim tpt ban yemis ticket attim hesabinizla bot ile giris yapdigi tespit edilmis farkli ıp lerden dediler. Guvenim hic yok valla gümbürtüye gidio hesablar..
    Merhabalar,

Size gerekli yanıt biletiniz üzerinden verilmiş. Aldığınız cezada bir hata yoktur.

İyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ABADI View Post
    eminiz forumdaki banlar hep gümbürtü. Velev ki hata var ticket at incelettir. Ama %99 unuz yalancı ve sahtekar bir koxper.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Benin karakterim de dün itibariyele Blockked By GM Command ile banlandı ve şuan TPT olarak değiştirildi. Sistemde çok büyük bir hata var ben de haksız yere ban yedim ve bu durum düzeltilmelidir. Benim foumda açtığım konular youtube kanalımdan attığım videolar bellidir. Koxper ve illegal kullanımına karşı duruşum ortadadır ! Ancak gel gör ki TPT'den ban yedim bu konunun araştırılması gerekiyor. LÜTFEN BİR YETKİLİ İLGİLENSİN !

Junior Member IAthena's Avatar
    Nickname
    DimitriBarbadov
    Class
    Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    @Eryudes duy sesimizi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Benin karakterim de dün itibariyele Blockked By GM Command ile banlandı ve şuan TPT olarak değiştirildi. Sistemde çok büyük bir hata var ben de haksız yere ban yedim ve bu durum düzeltilmelidir. Benim foumda açtığım konular youtube kanalımdan attığım videolar bellidir. Koxper ve illegal kullanımına karşı duruşum ortadadır ! Ancak gel gör ki TPT'den ban yedim bu konunun araştırılması gerekiyor. LÜTFEN BİR YETKİLİ İLGİLENSİN !
    Konunuza yanıt verilmiştir. Lütfen spam konular ve yorumlarda bulunmayınız.

Teşekkürler.

Konunuz.