Results 1 to 3 of 3

Angry Transfer Failed Irk Değiştirme Hatası

Arkadaşlar selamlar,

Human karakterimi orc yapacakken sürekli aynı hatayı alıyorum " Transfer Failed"

2 Tane yan charım var Görewleri iptal edip clandan cıkartıp Friend listesini boşalttım Aynı şekilde Ana charıda...

Kontrol etmediğim bakmadığım Skill bardaki skilleri boşalttım herşeyi denedim.

Skill sıfırlama Npc sinden oluyor işlem ilk adım 2. seçeneği tıklıyosun sonraki adım 3. seçeneği tıklamak burada aldığınız scrool kırılıyor daha sonra nation transfer kısmından işlemi sonlandırıp dc yemeniz gerekiyor.

Ben Scroolu kırdırmada sorun yaşıyorum sebebini çözemedim böyle bir sorunlar karşılaşan var mı ? Çözüm öneriniz varsa görmek isterim .

Discord dan gm ye yazdım dönüş alamadım.
    Canlı yayından büyük harflerle yazdım okumadılar.

Ticket attığımda benden o kısmı video ya almamı istediler aldım ve gönderdim ama sonuç alacağımı düşünmüyorum yapımcı firmaya durumu ileteceklerini söylediler ölme eşşeğim ölme

Hayırlı Forumlar

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bilet gönderdiyseniz mutlaka size geri dönüş sağlanacaktır, bu süreçte gösterdiğiniz sabır için teşekkür ediyoruz.

# Birden fazla bilet oluşturmanız ve bileti güncellemeniz, bilete gelecek olan cevap süresini uzatacaktır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bilet gönderdiyseniz mutlaka size geri dönüş sağlanacaktır, bu süreçte gösterdiğiniz sabır için teşekkür ediyoruz.

# Birden fazla bilet oluşturmanız ve bileti güncellemeniz, bilete gelecek olan cevap süresini uzatacaktır.
    Bilgilendirme.........

Bilet gönderdim geri dönüş yapıldı.. Bileti göndermem den tam 1 hafta sonra konunun gerekli departmana iletildiğini sorunun çözümünün en kısa zamanda tarafıma bildirileceğini ve bu süre zarfı içerisinde başka bilet atmamamı aksı taktirde sorunun çözümünün uzayacağı tarafıma bildirilmiştir.

Öncelikle kafamdaki şu soruları bir yazayım.
    Biletime 1 hafta içerisinde 3 ve ya 4 defa cevap geldi cevaplar şu şekilde idi "ırk değiştirmeyi tekrar deneyin "
    Bu cevapları gönderene kadar sorunla ilgili departmana neden bilgi verilmedi ve 1 hafta geçmesine rağmen neden hala ırk değiştiremiyorum.
    Elle tutulur bir çözüm yok bu sorun daha öncede yaşanmış neden önlemler alınmadı. Ben 1 haftadır ırk değiştirmeye çalıştım bu süre zarfında benim
    Premium saatlerim boşa gitti çünkü ekibimin hepsi ırk değiştirebildi fakat ben değiştiremedim.

Bakın tam 1 hafta. Böyle sorunlar insanı gerçekten soğutuyor. Sorunlar çözülemeyecek sorunlar değil fakat teknik ekibin yetersizliği veya teknik ekibin sayısının az olması bizleri böyle uzun süreler beklemeye ve mağdur olmamıza sebep oluyor. Lütfen artık sesimize kulak verin ve teknik ekibinizi geliştirin ........

Teşekkürler.
    İyi Çalışmalar.