Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Birazda yönetimin icraatine bağlı, hatta biraz değil tamamen yönetim ile alakalı. Cünkü Knight bir dünya ve bu tek elden yönetiliyor. Tıpkı Cumhuriyetin İktidarı gibi.. Uzun yıllar sonra oyuna susamışcasına geri döndüm. PC yi depodan çıkarttım. Formatladım vs. ilk iş Knight yüklemek oldu. Ciddi anlamda oyuncu düşüşü olmuş. Biraz da Youtube dan video izledim. Hemen pvp server videoları önerdi. Kıyamet gibi oyuncu akmış oralara ve adamlar Knighttaki bütün güzel olan şeyleri bırakmış, istenmeyenleri temizlemişler. Şuan Maradonda PC kasıyor. Tam o sıra EMC ye geçtiğimde saniyenin 10da 1i kadar bir zamanda eski EMC zemini görünüyor. O kısacık an bile yetiyor. Eğer dediğiniz gibi olmuş ise Manes çok tutardı. Demek ki, bişeyler baya kötü gitmiş.
    O söylediğin serverlar farm server diye açılıyo millet götürüp 8 10 charını madene koyuyor ordan para kazanıyor. 150-200tl basan kral gibi geziyor. Burda 200tl ye premium bile alamıyosun. Manesdeki olayı söyleyim ilk başta çok canlıydı herkes çok sevdi bir süre sonra yapıcak bişey kalmadı çünkü exp kolay çifter çifter saçma sapan görevler chat görevleri vs. derken 4 günde 81 oluyosun. eskiden canı sıkılan gidip bowl dönüyodu bunu cs ile bitirdiler. canı sıkılan gidip exp kasıyodu bunu görevlerle ve exp preyle bitirdiler en yüksek premium gold premiumken dediğin şekilde keyifliydi bu oyun. Ama şuan olay farklı sürekli charını iyileştirmek takılarını + lamak elindeki +8 silahı +9 yapmak için oynuyosun. Eee durum buyken farm yapılcak slotları tek bir ekip kapatınca (kesinlikle hakkı yıllardır o ekibi bir arada tutuyorlar) çoğu oyuncu oyunu bırakıyor. 83 level warrior pazarda 9gb bu charı kasması bile daha pahalıyken adam 6gb ring parasına kıyıp 3gb alabilmek için charını satıyor o derece bıkmış durumdalar. Hiç bir aktivite yapılamıyor. oyunu oynayan insanlar da değişiyo krowaz gelince. şuan çok fazla iş bilmeyen adam var krowaz gelince bunlardan arınıp oyunu bilenler buraya akın ediyor ekipler güçleniyo pk daha keyifli oluyo basıcak slotlar artıyor. Oyuna balrog booro güncellemesinin ilk geldiği zamanı hatırla cznin 24 saatin 18 saati öyle olduğunu düşün manes 2.5 yıl sonra bile bu şekildeydi

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ne diyeyim bilemedim. Şöyleki, 2008 in Şubat ayında eve PC aldım. 2005 den itibaren cafeden sürekli oynamaya başlamıştım. 2005in Evvelide var tabi, Edana açıldı oraya doluştuk yılını devirmiş bir serverda 65leveli zor kasmıştım. Hak etmeyen hiç kimse 80 kasamıyordu. Çünkü, Hak etmeden alınan herşey değersizdir. Plat Pre çıkınca 80 olurum umudu ile almış, 72 levl olmuştum. Base gelene kadar da o level de kaldı. Base gelince 69a düşürdüm. Base/83/Exp pre gelince yeni char kasıp 1 ay olmadan 80 kastım. O charın gözümde hiç değeri olmazken, Edanadaki ilk charım halen durur.

Eskiye dönmek zor. Şuan krowazsız olmuyor. Mtirillar bile ezik kalmış. Yeni serverlarda +7md ile gezen kişi sayısı hayli çok, mukabilinde ilk günden +9 lar da doldu servera.. Upgrade zor olmalıydı. Sonuçta +8 +9 u basmaya yarayan Trina denilen şey, Premium ile hediye geliyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Junior Member
    seri krowarz getirin kardeşime

gunluk gorevleri getirin artık...

Junior Member
    Bu hafta geliyor dragon sheller. Hadi iyisiniz.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    bence hiç gelememeli rebirt krowazalr utc falan suan cok guzel sw

Quote Originally Posted by okurgezerr View Post
    bence hiç gelememeli rebirt krowazalr utc falan suan cok guzel sw
    Aynı şey dragonlar için de 83 için de söylendi günlük quest için de söylendi. Şuan durum ortada herkes memnun bu güncellemelerden. Krowaz veya bifrost geldiğinde de durum bu şekilde olucak. Manes serverında user patlaması yapan şey krowaz ve bifrostun gelmesi oldu
    https://forum.nttgame.com/forum/show...m-Notlar%C4%B1

Buradaki konuya göz gezdirebilirsiniz. bu güncelleme sonrası çok uzun süre boyunca (1.5 yıl) oyuncu kaybetmeden devam etti. Yeni server haberlerinden dolayı user kaybettiği zamanlar 5-10 ar günlük periyotlar halinde oldu ama o süreç sonrasında tekrar rayına oturdu. Altar Vega Sirius açılana kadar oyun çok güzel ilerliyordu. Bu serverların uzun soluklu olacağını herkes biliyor. Beklemede olan oyuncular dışında 6 ay sonra emeklerim çöp olacak diye yeni servera başlamayan krowazcılar bifrostcular da (destan olympia rosetta playerları) buraya geçiş yapıcaklar.

Senior Member
    Şaka gibi adam yapacak bişey yok krowazı getirin diyor Kardeş git pk at adamlar senin canın sıkıldı dıye sürekli bişeylermi getirecekler ?

Quote Originally Posted by HiPN0ZZZZ View Post
    Şaka gibi adam yapacak bişey yok krowazı getirin diyor Kardeş git pk at adamlar senin canın sıkıldı dıye sürekli bişeylermi getirecekler ?
    kardeşim farm yapıp premium parasını bile çıkartamıyoruz sen diyosun pk at. Herkesin cebinden her ay 500tl pus parası verecek durumu yok

Junior Member
    Bu hafta mafyaların çöküşü başlayacak. pacht i sabırsızlıkla bekliyorum.