Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GTM34 View Post
    ekibe dahil olmak mesele deil ilk 3mesele boş ypmayın burda lütfen
    np kasıp klanınızı 1. yapabilirsiniz yada 1.klana dahil olabilirsiniz. NP ve kolluk yakmak bir işe yaramıyordu artık yarıyor. boş eleştiri yapmayın

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    np kasıp klanınızı 1. yapabilirsiniz yada 1.klana dahil olabilirsiniz. NP ve kolluk yakmak bir işe yaramıyordu artık yarıyor. boş eleştiri yapmayın
    evet şöyle bi eleştri daha yapıp susayım eski zamanlarda hileyle kasılan npler 13milyonlu çarlar artık işe yarıyor haklısın kardeşim ilk 3 sonuçda

Senior Member
    clan ibaresi geçtiğinden beri böle olacağını biliyordum solo playerlar buglarla farm yapmayla item dizmeyle uğraşa dursun üst clanlar her zaman avantajda olsun yapcak bişey yok arkadaşlar mmorpgde güçlü olan söz sahibidir sizde güçlü olun sizde katılın

Senior Member
    Geri sayim dediler heryere reklam verdiler oyle olucak boyle olucak dediler degisiklikler olucak dediler herkes bir heyecan bekledi umutlandi gele gele yeni server geldi he pardon bide yuz tarama geldi saka gibi sonra yine reklamlar filan dedik bu sefer geliyor gele gele yine herkesin eglenebilecegi birseyler kazanabilecegi degilde belli kesime ait etkinlik geldi oyun icinde oyunlar var ben guluyorum biraktim oynamayi bir umut bakiyorum biseyler degisirmi diye ama degismez bizim degismemiz lazim

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    evet şöyle bi eleştri daha yapıp susayım eski zamanlarda hileyle kasılan npler 13milyonlu çarlar artık işe yarıyor haklısın kardeşim ilk 3 sonuçda
    onların hepsi temizlendi, gözden kaçan şüpheli karakterler varsa CR konu aç onlara da gerekli işlemleri yaparlar. Az forumu takip edersen geçtiğimiz seneler de yüzlerce NPT yapmış full itemli charlar ban yedi.

Member SwaneLucky's Avatar
    Nickname
    SwaneLucky
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Saatlerde iyileştirme yapılabilir bence, sonuçta önümüz Ramazan

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    onların hepsi temizlendi, gözden kaçan şüpheli karakterler varsa CR konu aç onlara da gerekli işlemleri yaparlar. Az forumu takip edersen geçtiğimiz seneler de yüzlerce NPT yapmış full itemli charlar ban yedi.
    knk bunlara ne anlatsan boş. Bunlar istiyor ki solo farm yapıp sitelere satıp sigara paramızı nasıl çıkarıyorsak gelen bütün etkinliklerdende sigara paramıza pay çıksın. Herkese açık etkinlikler chaos-draki vaziyet ortada. Artık oturmuş ekiplere dönük etkinliklerin artması lazım. NP kasmanın clana np basmanın ilk 3 clana oynamanın bir anlamı olması lazım. Adam czye çıkmaz vay efendim empire niye şöyle Adam clansız gezer vay efendim solo adamları bitiriyorsunuz

Member ShakespiiiiiiiR's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    oğuz zate clana basılmış np önemli değil, aylık kasılmış np ağırlıklı dikkate alınacak sezonlarda. NP'nin önemli hale gelmesi CZ nin etkinliğini arttıracaktır. Zaten zamanla ödül havuzu da genişleyecek ve clanların NP kasma isteği artacaktır. Fakat, 2. sunuculardaki CZ öncelikli olarak kesinlikle kaldırılıp PK için daha efektif ilerleme sağlanmalı.
    Last edited by ShakespiiiiiiiR; 05-02-2019 at 12:34 PM.
    “If money go before, all ways do lie open.”

Sir William Shakespeare

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    ekibe dahil olmak mesele deil ilk 3mesele boş ypmayın burda lütfen
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    clan ibaresi geçtiğinden beri böle olacağını biliyordum solo playerlar buglarla farm yapmayla item dizmeyle uğraşa dursun üst clanlar her zaman avantajda olsun yapcak bişey yok arkadaşlar mmorpgde güçlü olan söz sahibidir sizde güçlü olun sizde katılın
    Sanırım clan sıralamasındaki ilk 3 clan katılmıyor. O ayki NP sıralamasındaki ilk 3 clan katılıyor. Areste benim dahil olduğum clan, clan sıralamasında ilk 10'da bile değil fakat Empires'e katılmaya hak kazanmış. Hatta Aresten katılan 6 clanın 5'i ilk 10'da bile değil. Fakat katılmaya hak kazanan clanlar cz'de en aktif olan ve sürekli pk yapan clanlar. Dediğim gibi o ay en çok np kasan clanlar katılıyor. Öyle clana np basayım, empires'e katılayım olayı yok yani. İnsanları bilip bilmeden yönlendirmeyin lütfen.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ShakespiiiiiiiR View Post
    oğuz zate clana basılmış np önemli değil, aylık kasılmış np ağırlıklı dikkate alınacak sezonlarda. NP'nin önemli hale gelmesi CZ nin etkinliğini arttıracaktır. Zaten zamanla ödül havuzu da genişleyecek ve clanların NP kasma isteği artacaktır. Fakat, 2. sunuculardaki CZ öncelikli olarak kesinlikle kaldırılıp PK için daha efektif ilerleme sağlanmalı.
    pk'yı arttırsın da ben herşeye varım .D