Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member
    Kurian/Porutu'nun sadece tek TS sıkıntısı da o değil.

Onun haricinde Menissah/Hera TS gibi scroll basınca da char ilk Devil TS süresi bittiğinde sonra gene normal şekilde görünüyor ki öğrendiğim kadarı ile karşı taraf sizi Menissah/Hera şeklinde görüyor ama siz kendinizi normal şekilde görüyorsunuz. Kendi ırkınızda sizi bazen Hera bazen normal görüyor. O zaman basmanın ne amacı var bazen şekil güzellik olsun diye basıyoruz .

Char Devil modda iken koşuyorsunuz Devil TS bittiği an char 10 metre geriye teleportlanıyor ki bu sebep yüzünden çok ölüp oyunu yapanın kulağını çok çınlatıyorum. Çünkü siz kaçıyorsunuz arkadan topluluk sizi kovalıyor asas vuruyor okçu vuruyor zehir anger işliyor Devil TS bozuluyor 10 metre geriye sizi kovalayan karşı ırkın partisinin içine teleportlanıyorsunuz anında ölüyorsunuz. Normal şekilde de parti ile birini kovalıyorsunuz devil ts bozuluyor siz 10 metre geriye teleportlanıyorsunuz her şey alt üst oluyor . Partiyle giderken de bozulunca hizayı bozuyor. Acilen düzeltilmesi lazım ama nerde.

Normal eskiden ghosttan şimdi trolden çıkan Transformation Scroll basıyorsunuz, süresi bitiyor ya da siz kendiniz bozuyorsunuz ya da harita değiştirince bozuyorsunuz char hala kecoon ise kecoon, kobolt ise kobolt şeklidne görmeye devam ediyorsunuz. Sizi gören normal görüyor ama siz kendinizi kobolt olarak görmeye devam ediyorsunuz. Ayrıca o BUG olduğunda swift sc, wolf sc, ağaç sc de basamıyorsunuz.

Ayrıca TS çok çabuk bozulan bir mod. TS olmadan zehir atılamıyor, zehir güzel damage vermiyor, heal güzel atılamıyor, kendisine heal da basamıyor dosdoğru Devil TS olmadan. Her şeyi Devil TS ye bindirmişler. Charıda 20% defans bugu var nerden arşivden bile defans alsanız 20% kesintiye uğruyor toplamda mageden bile daha düşük defansınız oluyor ve Devil TS aktif değilken char kurbanlık koyun oluyor. JR-UTC gibi yerlerde Porutuların dayanması mümkün bile değil. Yatalak olur o char. Yaratık Damagerine karşı Devil TS sınırsız olmalı idi.

Bunlar sadece Devil TSyi ilgilendiren BUGları. Mastera thunder koymuşlar alan stun basıyorsun bir kişiyi bile kilitlemiyor. Sadece görünmezliği olanların görünmezliğini kaldırıyor. Ayrıca Atak 80 skiline ve masterdaki power atak skiline 5 dakika gibi ciddi bir count down koyma süresinin anlamı da komedi. Zehir skilinin de Cure Disease ile silinmesi charı tamamen çöp yapıyor. Sadece şu an kilitle defans kır modunda oyun oynuyor. Bir de bazı porutular farmcı peşinde o kadar.

Ayrıca eskiden SPY bugu var idi SPY alanları Porutular kilitleyemezdi, Şimdi Undefeatable silah karşı ırkın oyuncusunda patlayınca gene Rush skili hata veriyor ve kilitlemiyor boşa gidiyor. Undefeatable silah da baya kişide var. Her classın Undefeatable silahı var. BUG BUG:

Junior Member
    Hangi sorun çözüldü ki bu çözülsün. Boşuna çaba her seferinde ki gibi. Umarım banlanmam bu arada. Adalet heryerde olduğu gibi burda da yok.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Cz' de önce heal skili bas ardından ts bas bugu önlersin. Umarım düzeltilir.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bir karakterin en önemli skilinin bu denli sorunlu olması ancak yıllardır üzerine çalışılmaması çok garip gerçekten. Tabii daha bu en önemli skilli, daha da bir ton mevzusu var.

Senior Member
    güncel tutalım konuyu belki cool down süresi iner de rahatlarız 2 dakikaya indirseler güzel olacak

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Ben şahsen hiç bir gm nin şu kuriana bir gireyim de bakayım dediğine şahit olmadım

Junior Member
    3 dk bile yeter cd için

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Kurian/Portu karakterinin defalarca sorunlarını dile getirdik ama bu zamana kadar hiç bir şey yapılmadı muhtemelen bir yönetici şöyle yazacaktır ''Mgame'ye bildirdik, yayıncı kuruluşa bildirdik.''
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    direnkurian....

Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Cz' de önce heal skili bas ardından ts bas bugu önlersin. Umarım düzeltilir.
    İşe yaramıyor o yöntem. Çok nadiren harita değişince hata vermediği oluyor. Geneli hata veriyor. O ana denk gelir kısacası tesadüf olur vermemesi. Onun haricinde çift hata verdiği bile oluyor. Basıyorsun hata 5 dk bekliyorsun gene basıyorsun gene hata. 5 dk daha bekliyorsun . 3 defa da verdiği oldumu bana hiç denk gelmedi. Ama şu oldu Lunar savaşı bitimine 2 dk kala basmıştım. 5dk count downun 3 dk count down kaldıydı. Lunar savaşı bitti CZ gittim 3 dk kadar skilin dolmasını bekledim sonra bastım hata. 5 dk bekledim bastım gene hata. 5dk daha bekledim. toplamda 13 dk beklemek zorunda kaldıydım.