Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Yeni bir JR Bugu mu?

Hızlı şekilde bütün odaları bitirip devayı da güzelce kestik. Karuslar hiç gelmedi yoklardı. Herşey güzeldi hoştu. Son vuruş atma ihtimalleri yok çünkü hiçbir şekilde yoklardı orada değillerdi. Kestikten sonra orda olsalar görürdük son anda bi hit attılar da aldılar diye. Adamlar devaya gelmeden JR kazandı. Black gem verdi bize. Böyle bir şey var mı abi nedir bu? Açıklaması var mı?

Senior Member
    muhtemelen o devanın içinde birisi ks attı . daha öncede başımıza gelen bir olay .

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bilinen bir bug değidir, farklı oyunculardan bu tarz şikayetler gelirse durumu iletebiliriz.

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    benzer bi bug var karşı ırk gözükmüyor 2 ırk da aynı anda devaya atak veriyor fakat bu dedgm bugda senin party de oldugun kişiler de gökmyr
    PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.

Banned
    Bu JR'de partindeki oyuncuları görebiliyor muydun?

Dün ayni bug benim de basima geldi. Devayi güzelce kestik. Gelen giden yoktu zaten lup da vardı. Çıkışta black aldigimi görünce inanamadim. Bu arada kendi takim arkadaslarimi görüyordum.

Aynı durum benim de başıma geldi bug veya bir hile kullanımı var

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Deva canı azaldıkça %5 gibİ lup atılmıyor yada sütün arkasında bi okçu bekliyordur yada deva arkasında 1 asas çok karşılaştım devanın arkasında atak yapan human bunu için her partide deva keserken lavların döküldüğü yerlere iyi bakın diye
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    Deva canı azaldıkça %5 gibİ lup atılmıyor yada sütün arkasında bi okçu bekliyordur yada deva arkasında 1 asas çok karşılaştım devanın arkasında atak yapan human bunu için her partide deva keserken lavların döküldüğü yerlere iyi bakın diye
    Tamam diyelim lup yok adam geldi ks attı, görünmezliği gidecek biz kimseyi görmedik kesildikten sonra. Kaldı ki assas önden geldi ks attı sonda town çekti diyelim deva kesildikten sonra ki 5-10 sn de arkadan koşan gelen kimse yoktu, Z de bastım yani hiçbir türlü rakip deva alanında değildi. Yani burada en ufak bir ks şüphesi olsa zaten gelip forma yazmam, aynı durumu detaylı bir şekilde ticket olarak bildirdim sonuç bekliyorum.

3 gün önce bizede oldu son pachten sonra çok olmaya başladı. Ben Rosettada mage ile girdim partyde Draxtar Driil de vardı 42 yada 44 dakika kala bitirdik kutuya tıkladığımızda lag girdi silver bar ı aldık gem e tıklayamadık lagdan, eslant a geçtiğimizde herkeste Black gem vardı. devanın exp i bizde kutusu bizde son vuruşu bende ve etrafta human yoktu...

mod arkadaşlar fazla yorulmasın belki serverlar ÇOK KALABALIK olduğu için bu tarz BUGLAR olması normaldir. UTC deki buglar gibi...