Results 1 to 6 of 6

DR KULESİ hAKKINDA

Şu draki kulesindeki bazı kutular açışmıyor kestiğim mobdan düşenler bu sadece banamı özel bir durum mu.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    kutunun boş olduğu uyarısı herkeste olan bir sorun, endişe etmeye gerek yok. 3.5 - 4 yıl önce o kutuların içinde acaba değerli bir şey var da ben o yüzden mi açamıyorum diye kafayı yiyordum. gerçi hala aynı şeyi söyleniyorum ama kafayı yemiyorum, gelişme var bende
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member
    Herkeste olan bir bug ama ona gelene kadar o kadar çok bug var ki bugcuk olarak görüyoruz onu

Junior Member
    Quote Originally Posted by manyak5361 View Post
    Şu draki kulesindeki bazı kutular açışmıyor kestiğim mobdan düşenler bu sadece banamı özel bir durum mu.
    Büyük moblarda bu tür problemlerle karşılaşıyorsundur büyük ihtimalle. Kutuya sağ tık değilde mobun öldüğü yere sağ tık yaparsan kutu açılacaktır.

Bol Droplar..

Bu olayı üst katlarda yaşanıyor verdiği 3-4 kutu 2-3 tanesi acılmıyor şimdi kutuda weaponmu var veya en önemlisi draki kutusumu var. yada boşmu merak ediyor insan )

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bende bu durumdan killandigim icin peri aldim o da acmiyo yeri geldimi ve yine kurt dusuyo icime acaba diye.