Results 1 to 7 of 7

Exclamation Yurtdışı OTP Sorunu [Yardım Lütfen !]

Merhaba,

İşim gereği, çok sık yurtdışı seyahati yapıyorum. Son birkaç seferdir, Türkiye dışında AnyOTP uygulamasını açtığımda, OTP şifremin, hiç alakası olmamasına rağmen, çok fazla yanlış giriş yaptığımdan dolayı bloke edildiği hatasını alıyorum ve giriş yapamıyorum. (AnyOTP telefonuma yüklü.) Her seferinde, OTP şifresini resetlemem gerekiyor ve bunu yurtdışında her zaman yapabilmek, GSM operatörlerinden dolayı mümkün olamayabiliyor. Bu durumdan çok şikayetçiyim ve oyunu bırakma noktasına geldim.

AnyOTP uygulamasının, ülke değiştirince account blocklayan bir güvenlik prosedürü mü var? Yoksa sorun benim ile mi alakalı?

Bir ilgiliden, konu ile ilgili acil yardım beklemekteyim. Lütfen dikkate alın.

Şimdiden teşekkürler,

EscanoR - Olympia.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabınızın incelenmesi gerekmektedir. Yaşadığınız problem Time sync mi yoksa başka bir şey mi var bilemeyiz.
    Bu nedenle ICS/OTP kategorisine lütfen destek bileti gönderiniz.

Destek Bileti

Senior Member
    otp şifresini sıfırlamana gerek yok saat farkından dolayı böyle oluyor kullandıgın cihazın bilgisayar&telefon saatini türkiye saatiyle eşleştirirsen sorunun ortadan kalkacağını farkedeceksin bende her formattan sonra yaz-kış saati uygulamasından alıyorum aynı hatayı

Quote Originally Posted by OlyAsassin View Post
    otp şifresini sıfırlamana gerek yok saat farkından dolayı böyle oluyor kullandıgın cihazın bilgisayar&telefon saatini türkiye saatiyle eşleştirirsen sorunun ortadan kalkacağını farkedeceksin bende her formattan sonra yaz-kış saati uygulamasından alıyorum aynı hatayı
    Merhaba. Türkiye saatine göre mi? Yoksa bulunduğum ülkenin saatine göre mi ayarlamam gerekiyor?

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Hesabınızın incelenmesi gerekmektedir. Yaşadığınız problem Time sync mi yoksa başka bir şey mi var bilemeyiz.
    Bu nedenle ICS/OTP kategorisine lütfen destek bileti gönderiniz.

Destek Bileti
    Merhaba. Sanıyorum paylaştığınız linkteki servis kullanılamıyor. Submit Ticket sayfasından ileri gidemedim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KillerBeee View Post
    Merhaba. Türkiye saatine göre mi? Yoksa bulunduğum ülkenin saatine göre mi ayarlamam gerekiyor?
    onu tam bilmiyorum yurtdışında hiç bulunmadım ama türkiye saati ile o problemin ortadan kalkacağını düşünüyorum
    saat yanlış olunca bir kere bile girsen 10 kere hatalı giriş diyor
    hiç sıfırlamadan saati düzeltip tekrar deneyince problem ortadan kalkıyordu

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KillerBeee View Post
    Merhaba. Sanıyorum paylaştığınız linkteki servis kullanılamıyor. Submit Ticket sayfasından ileri gidemedim.
    Bağlantıda problem yok. Önce portala giriş yapın. (https://www.nttgame.com) ardından support.nttgame.com bağlantısına tıklayın.

Tags for this Thread