Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 100
    Senior Member
    bunlara boşuna laf anlatmayın a haber izleyip ülke uçuyor sananlara laf anlatmaya çalışıyosunuz avrupada amerikada yaşayıp bu oyunu oyunu oynayan kişi 400 cashe 5 lira veriyor aklınız bassın diye şöyle açıklayayım orada asgari ücretli bir çalışan maaşıyla 1400 dolar desek 280 tane 400 cash alır Türkiyede 2020 lira asgari ücret 29,75 liradan sadece 67 tane 400 cash alabiliyosunuz. aynı hesabı et süt benzin mazot patates patlıcan domates peynir ne ile yaparsanız yapın Türkiyede az alırsınız ama a haber izliyosanız anlamazsınız bunları hala kalkmış mgame diyor adamlar bakın burası çokamelli

Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    sırtında taş mı taşıyor yabancı yatırımcı? O zaman kapatsın bakalım serverları kim oynayacak bu oyunu.
    Aynen haklısın dostum görende oyun hala geliştiriliyor zanneder hala yılların buglari duruyor. Ya bu deveyi güdecekler ya da bu diyardan gidecekler.

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    zengin kesim oyundan bi elini çeksin, farmcıların %80i valkry toplama perisi vs vs alamaz. şu anki ekonomik durumumuz bu oyunun fiyatlarına yetmiyor. oyunun %80i kastıgı gbler ile pu sitemlerini alıyor cebindeki para ile değil. BİR ÇÖZÜM ŞART.

Her oyun arasıra zam yapar 6 ayda bir veya yılda bir ama siz dolar kıpırdadıkça fiyat degiştiriyorsunuz. Bu konuda haksızsınız boşuna savunmayın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NaytOnlaynHayatOflayn View Post
    Bu oyunun server kirası ve gm maaşından başka gideri yok oyun artık geliştirilmiyor arge ve muhendislik giderleri yıllar önce kapandı hala 10 yıllık buglar hatalar duruyor grafikler desen browser oyunlarıyla yarışır ama istediği ücrete baksan dünyanın en iyi oyunu dersin. Windowsa bir defa para verdim, her ay güvenlik güncellemesi ve her 6 ayda bir büyük özellik güncellemesi geliyor.
    oyunun yapımcıları noah ve mgame bu oyunu yayıncıya kiralamışlar ev sahibi olarak düşün mesela diyorki bu oyunu sana 1 yıllık 1000 dolara kiralıyorum sen yayıncı olsan ne yaparsın 1500 dolar kazanasınki bu işi yapıp hem yapımcılara 1000 dolara ödersin sonra saydığın masrafları düşüp kira maaşlar şunlar bunlar üstüne kalanı kar yaparsın internet kafemi açıyosun gm maaşı sunucu kirası

Senior Member
    Her oyun arasıra zam yapar 6 ayda bir veya yılda bir ama siz dolar kıpırdadıkça fiyat degiştiriyorsunuz. Bu konuda haksızsınız boşuna savunmayın.
    matematik dersinden kalıp seçmeli bedenlemi geçtin dostum 2004 yılından beri 5 dolar ve hiç zam yapılmadı neyin zammından bahsediyosun sen 5 doları kurla çarp bu zam değil kur farkı oluyo

Quote Originally Posted by ToruC View Post
    matematik dersinden kalıp seçmeli bedenlemi geçtin dostum 2004 yılından beri 5 dolar ve hiç zam yapılmadı neyin zammından bahsediyosun sen 5 doları kurla çarp bu zam değil kur farkı oluyo
    Aynen seçmeli beden dersinden geçtim. Sen dolar kurundan almaya devam edebilirsin biz sabitlenmesini istiyoruz.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hayatının en saçma cümlesini kurmuş olabilirsin. Okuduğunu anlamamakta direniyorsun hocam, çık biraz oksijen al.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hayatının en saçma cümlesini kurmuş olabilirsin. Okuduğunu anlamamakta direniyorsun hocam, çık biraz oksijen al.
    Bu şekilde devam edersen hızlı yükselirsin forumda

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hangi oyunda dolar yükseldi diye gecelik zam geliyor söylesene.