Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

PaZar Alanında Dc Yedim Tekrar oyuna girdiğimde tpt x hatası aldım

Merhaba Kolay gelsin tpt x hatası aldım araştırdım ban mış kullandığım hesap zaten pazar hesabımdı 97np vardı ticket atacaktım np sıfırlanmış ve np de alamıyorum ticket atmak için beklenmedik bir hata ile karşılaşıldı daha sonra tekrar deneyin diye 2 bilgisayar var bende tek modemden baglantı yapıyorum birde bilgisayarımda x7oscar editor var başkada birşey yok nedeni ögrene bilirmiyim

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Neden acaba?

Junior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Neden acaba?
    x7oscar csgo oynarken kullandığım program makro ozellıgı var ondan diye düşünüyorum ama oyunda hiç kullanmadım

Junior Member
    cevap beklıyorum arkadaslar ticget de atamıyorum sürekli farm yaptığım hesabım neden duruyor onunlada girdim oyuna 2 pc dende genie bırakıyorum bu oyuna 500tl para yatırdım 6 7 yıl aradan sonra yeniden başladım sonucu bu mu olmalı neden bu kadar ilgisizsiniz..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Senior Member
    bu gm'ler de hep pazarda denk getiriyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gokhanant View Post
    x7oscar csgo oynarken kullandığım program makro ozellıgı var ondan diye düşünüyorum ama oyunda hiç kullanmadım
    Ya bırakın bu masalları. Uzantı paylaşımından sonra hiçbirinizden ses çıkmıyor. Format at, pc temizle işine geliyorsa temiz oyna gelmiyorsa insanlara oyunu dar etmeyin. Sülalenize sövülmekten sıkılmadınız mı ey koxperler?

Senior Member
    pazardayım ama hiç ban yemedim nedense banlananlar hep durduk yere pazarda :S