Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 47
    Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    en başından beri söylediğimiz bu mradondaki multi hesaplar chaos koxp vs vs durumları şimdimi düzeltmeye başladınız biz oyuna girmeyi bıraktıntan sonra yani neyse zararın neresinden dönülse kardır ama milleti deli ettiler chaos maf ettiler pazarlar full multi oyun bildiğin tl online ile dönerken siz bu duruma çok geç tepki gösterdiniz.

29 nisan 21:30 sıraları yani biraz önce sabahtan akşama kadar mantıcore da Genie ve manuel olarak kasıyordum ve aksam 21:30 sıraları yanıma gelen bir Priestin koxp olduğuna dair video aldım ve yaklaşık 2 dk sonra benm karakterim hapise atıldı ve nedeni hiçbişey olamaz ben kendi emeğimle kastığım çharımı hapise atılmasının sebebi sadece legal olarak oynamam olabilir eğerki verdiğim emekler çalınacaksa ben niye oynuyorum bu oyunu,
    bahsettiğim kişiniin video linkini ekliyorum burada koxp u kapattığı için görünmüyor ancak takip edip bakabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=xLzX2BKL-Zk

Ve birde hesabımda 15cash vardı ancak şuan yok hapise atıldığım için ticket açacağım ancak açamıyorum haksız yere şuan hapise atıldım ki tüm oyun hayatımı inceleyebilirsiniz hiç bir illegallik çıkmayacak ama şuan DC Premiumumun süresi boşa gidiyor ve ben burda sinirden kuduruyorum tüm server illegal dolu ama mauel kasan beni hapise atıyorsunuz.

server: Sirius (banlanma yeri Sirius 3 Mantıcore slotu)
    Nick: ChatlaqMuhendis
    Id: chatlakmuhendis

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

29.04.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 1454.
    Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Peki bu Tbt X banlar domenicowakko ya da diğer yayıncılara yaptığınız gıbı 3 günlük mu yoksa biz yayıncı olmadığımız için bizimkiler süresiz ban mı yedi çünkü ben 3 yıldır ne küfür etmekten nede illegal bir program kullanmakdan ban yada hapis yemedim. Oyun içinde kimseye hakaret etmedim ve illegal program kullanmadığım haksız yere bu gün 2 3 aydır emek verıp kastığım karekterım ban yedi tekrar kontrol edilip karatkerimin banını açılmasını rica ediyorum.

Server : vega
    Nick : IOldFashionedI
    Last edited by Old_sPDpwkRt; 04-29-2019 at 10:50 PM.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Sayı güncellenmiştir.
    Bu cezalar tamamiyle içi boş ve göstermelik. Bırakın göz boyamayı bahçe farmında macro kullananları ve eslantta boss tarayanları banlayın 4 ay oldu nerdeyse.Bırakın bu adamların ceza almasını takdir etmediğiniz kaldı sadece.

Merhabalar.Hesabim 5 gün önce süresiz kapatıldı.ticket attim ve üstüne basa basa incelenmesini istedim.Bana gelen cevap bana göre kalip mesaj yani inceleme dahi yapmadan tpt kullanımı/bulundurulması üzerine kanıtımız var hesabiniz acilmayacak deyip ticket kapatıldı.Haliyle bende burdan öğrenmek istediklerimi sormak istiyorum.Hesabim neden süresiz olarak kapatıldı.Ve bahsi geçen illegal program kullandıysam veya bulundurduysam eger hangi pc ve hangi dizinde hangi program olduğunu açıklamanızı rica ediyorum.Çünkü ciddi bir yanlışlık var.yaklasik 3 4 aydan beridir hicbirsey silmedim bilgisayarımdan.bu yuzden aciklanizi rica ediyorum.daha önceden yapıldığı gibi su pc de su dizinde su program tarzında beni ifşa edermisiniz.eger yoksa da yapilan yanlışlığı düzeltebilmek adına sizden yardim bekliyorum.Bütün emeklerim boşa gitmesine sessiz kalmak içime sinmiyor.@Eryudes gerekli açıklamanızı sabırsızlıkla bekliyor iyi çalışmalar diliyorum...

Junior Member
    Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

madem öyle ticket attığımızda niye kanıt oalrak göstermiyor sunuz ? kanıtınız varsa o izlediğiniz videonun linkini yada ss bizimle de paylaşın ? ne olucak bir yerleriniz mi eksilir ?

Junior Member
    SERVER DİEZ
    KARAKTER NİCK : WhipLash4EYUPSULTAN

Online dahi olmadığım charım nasıl TPT den ban yiyor Allah aşkına

Yeni serverın gelmesiyle birlikte aktif olarak Sirius serverında oynuyorum, Şuan Sirius/
    Karus rankta 3. sırada charım. Bu oyunu premium ve full pus ile oynayan biriyim.

Diezdeki charıma Cuma UTC etkinliği ve Pazar CSW etkinliği haricinde girmiyorum bile. Aktif olmayan pk dahi atmayan charım TPT gerekçesiyle ban yiyor. Size araştırılması için talepte bulundugumda ortaya elle konur hiç birşey koymadan açıklama yapamayacağınızı söyluyorsunuz.

Lütfen dataları inceleyin, oyun geçmişine bakın asla illegal bir program kullanılmış biri değilim. Ya mantıken okadar itemim ve oyun kariyerim var adımı kirletip ben boşu boşuna charımı riske neden atayım, Ki Diez serverına girmiyorum Siriusta pk atıyorum. Rica ediyorum ve idda ediyorum ortada bir yanlışlık var. Lütfen araştırılsın sizde göreceksiniz charın temiz olduğunu.

Junior Member
    @Eryudes ; Ben oyuna 21.04.2019 tarihinde yeniden döndüm ve karekterim 22.04.2019 tarihinde TPT sebebiyle banlandı.Accountuma geçmişte ve sonrasında hiç bir illegal program vs. kullanmadım.Loglarımın detaylı incelenmenizi sizden rica ederim.

4 Yıl önce ki eski bir videoyla frmtr de bana yönelik speacial video yapıldı ve sonrasında ben 21 Nisan ' da oyuna geri döndüm ertesi gün karekterim ban yedi.Bana video yapan kişiye video yapmak için harici diskimden arşivden videolarımı bilgisayarıma aktarmıştım fakat eski dönemlere ait bir kaç illegal dosyadan dolayı ban yedim zannediyorum.HARD DİSKİMİ SADECE BANA VİDEO YAPAN KİŞİYE VİDEO YAPMAK İÇİN KULLANDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM.(Karşı tarafın bana yaptığı video ve tarihleri ile benim ona video yapmam ve tarihlerini sizlere kanut oluşturması için istemeniz durumunda youtube linki olarak gönderebilirim).Çünkü hiç bir harici bellekten masaüstüne yerel disk c ve d ye oyunun kurulu olduğu dosyaya bu exe atılarak kullanılmamıştır.TICKETLARIMDA ÖZELLİKLE LOGLARIMIN TEK TEK INCELENMESİNİ TALEP ETTİM FAKAT OLUMLU SONUÇ ALAMADIM.

BU HUSUSTA ADALET İÇİN SİZDEN LOGLARIMIN TEKRAR İNCELENMESİNİ TALEP EDİYORUM.ZİRA İNCELENDİĞİNDE GÖRÜLECEKTİR Kİ KAREKTERİM 1 KERE BİLE İLLEGAL YAZILIM KULLANMAMIŞTIR.BİLGİSAYARIMDA HARİCİ DİSK 2-3 GÜN VİDEO YAPMAK İÇİN TAKILI KALDI VE O SÜREDE BAN YEDİM.

GEREKLİ İNCELEMELER YAPILIRSA BU DOSYALARIN MASAÜSTÜNE DAHİL AKTARILMADIĞINI GÖRECEKSİNİZ.SİZDEN TEKRAR TEKRAR RİCA EDİYORUM LÜTFEN ACCOUNTUMLA İLGİLİ DETAYLI İNCELEME YAPINIZ.1 KERE BİLE AÇILMIŞSA BANA IP BAN VS. HER TÜRLÜ CEZAYI VEREBİLİRSİNİZ.ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

Son olarak ,ben bu oyunu oynamak istiyorum ve bu accountta hiç bir zaman geçmişte ve şimdi illegal yazılım program kullanmadım.Geçmişte başka accountlarda kullandığım olmuştur.Bilgisayarımda dahil bulunmayan birşey yüzünden ban yedim.Harici diski bunun için takmadım lütfen adalet için loglarım detaylı incelensin.1 Kere dahi illegal olarak oyuna girmedim .Ticketlarıma tatmin edici cevap gelmedi , lütfen bu konuyla ilgilenirseniz mutlu olurum.

İlginiz için Teşekkürler

Server:Ares
    Account ID:schizodayi
    Karekter ID:TheBabo
    Last edited by AvSchizoDayi; 04-30-2019 at 05:15 PM.

Junior Member
    ben sucsuz yere hiç bir sekilde macro veya kops kullanmamışken zindana atıldım nick: MaRjiNalPAPAZ yardımcı olursanız sevinirim

Junior Member

zindan

Quote Originally Posted by Old_sPDpwkRt View Post
    Peki bu Tbt X banlar domenicowakko ya da diğer yayıncılara yaptığınız gıbı 3 günlük mu yoksa biz yayıncı olmadığımız için bizimkiler süresiz ban mı yedi çünkü ben 3 yıldır ne küfür etmekten nede illegal bir program kullanmakdan ban yada hapis yemedim. Oyun içinde kimseye hakaret etmedim ve illegal program kullanmadığım haksız yere bu gün 2 3 aydır emek verıp kastığım karekterım ban yedi tekrar kontrol edilip karatkerimin banını açılmasını rica ediyorum.

Server : vega
    Nick : IOldFashionedI

ben sucsuz yere hiç bir sekilde macro veya kops kullanmamışken zindana atıldım nick: MaRjiNalPAPAZ yardımcı olursanız sevinirim