Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 52 of 52
    Senior Member AgitoFreeman's Avatar
    Nickname
    AgitoFreeman
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Hatred
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FASTER0001 View Post
    Sevgili arkadaşım etkinlik kurallarını iyice okuyup konuya öyle dahil olmalısın. Etkinlik kurallarında daha önce katılan resimler tekrar katılması mümkün değildir diye bir kural yok. Bu çalışma iki konuyada sahip onun için bir sakıncası yok bence. İster begen ister begenme sırf post kasmak için yazma lütfen.

Etkinlik Kuralları

1- Her üye sadece 1 çalışmayla katılabilmektedir.

2- Yaratılan çalışmaların orijinal olması gerekmektedir.

3- Çalışmalar mutlaka Knight Online oyunu içerisinden alınmış arka plan üzerinde hazırlanmalı, en az bir Knight Online karakteri içermelidir ve isteğe göre GIF olarak da hazırlanabilir.

4- Çalışmalarınızı hazırlarken Photoshop, Paint gibi dijital ortamlardan faydalanabilirsiniz.

5- Çalışmalar BURADA yer alan etkinlik konusuna forum mesajı olarak gönderilmelidir. Forum mesajının altına da sunucu adı ve oyuncu nicki yazılmalıdır.
    Keşke kendi kurallarını daha detaylı olarak belirtselermiş o halde. Çünkü eskiden beri, buraya çok da açıklayıcı şekilde eklemedikleri 2 kural vardır forum etkinliklerinde.

1-) Etkinliğe sadece 1 tarafta katılabilirsiniz. Ya EN, ya da TR tarafına. İki tarafa birden katılım yapılamaz.
    Şu anda bu kuralı çiğneyen de bir çok kişi var konuda, ama onlar çok bariz göze çarpacağından değinmedim.

2-) Önceki aylarda bir forum etkinliğine gönderilen çalışma ile, sonraki aylarda tekrar katılım sağlanamaz.

Post kasma gibi bir ihtiyacım yok. Mesaj sayısı çok olunca kimse plaket takdim etmiyor.
    Öyle bir kural olmasaydı, gidip önceki aylarda 1. olan etkinlik gönderimi bu temaya da uyduğu için ben de tekrardan paylaşarak katılabilirdim, ama görüldüğü üzere öyle bir şey yapmadım.
    Yaptığınız çalışmayı beğenip beğenmediğime dair bir yorumda veya imada da bulunmadım ayrıca, siz onu kendiniz çıkartmışsınız. Ben gönderileri gözden geçirecek ekip için gözüme çarpan şeyi belirttim. Kendileri şu anda o kuralı değiştirdilerse, veya önceki aylarda kazananlar arasına girmeyen gönderilere istisna yapmak gibi bir tercihleri olursa o tabii ki onların bileceği iş.
    The right man in the wrong place can make λll the difference in the world.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Etkinlik süresi tamamlanmıştır, katılan arkadaşlara teşekkür ederiz. Sonuçlar en kısa zamanda açıklanarak sizlere bildirilecektir.

NTTGame | Knight Online Ekibi