Results 1 to 10 of 10
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Twisted Moradon Öneri

Bildiğiniz gibi eski sunucularda Twisted moradon etkinliği draki pendant craft item veriyor son vuruşa, ve özellikle diezde denk geliyorum son vuruş 2 kxper yapıyor tıklanmıyor isim yok, video alsak sonuç olur mu bilmiyorum alanda vardır ki bu gün mod denk geldi etkinliğe kendi şahit olmuştur, bir kaç önerim var ;

1. Girişler +80 olsun ama base ve ardream oyuncuları mağdur edilmemesi için event itemi bankaya koyulabilir olsun.
    2. Craft itemi trade edilemez olsun ve oyun yöneticisine mesaj atmadan item açılmasın. Böylece son vuruş yapan karakterler kontrol edilebilir.
    3. Craft itemi yerine onları temsil edecek bir şeyler çıkabilir mesela ..... dex .... str .....hardnes gibi yine oyun yöneticisine mesajla takas edilebilir olsun.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Merhaba.
    Bu bir aylık eklenen bir etkinlik diye biliyorum, Bu bakımdada kalkması lazım.Fikirlerin güzel fakat yapılacağını zannetmiyorum.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    k0xperlar köşe oldu bu etkinlikte.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Akşam ki girişte en öndeydim arkamdaki lightfeet basar gibi koştu kesti illegaldi sanırsam, dahada drop verdirmezler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Merhaba.
    Bu bir aylık eklenen bir etkinlik diye biliyorum, Bu bakımdada kalkması lazım.Fikirlerin güzel fakat yapılacağını zannetmiyorum.
    Hmm ben devamlı etkinlik zannettim en azından tekrar gelecek olursa, bu söylediklerimden biri yapılıp eklenirse insan müsveddeleri milletin emeğine giremez en azından.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bugün 16:00 da Diez de bende girdim.
    Zombi koşanlara ortadan daldı. Gurup ikiye bölündü, biz de sağa doğru kaçtık, o sıra rift kesildi 2. gurup varamadı bile, hemen herkes birbirine kxper demeye başladı. İçeride chatten bişey yazmış kişilere hemen hileci denmeye başlandı. Dışarı çıktık, bende yavaş gidin arkada kaldık, sw yok türünden bişey yazmıştım. Çıkışta biride bana pm atmış, koxpersin diye. Yazdım cevapda alamadım, at çamuru izi kalsın hesabı iş yapıyorlar.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Bugün 16:00 da Diez de bende girdim.
    Zombi koşanlara ortadan daldı. Gurup ikiye bölündü, biz de sağa doğru kaçtık, o sıra rift kesildi 2. gurup varamadı bile, hemen herkes birbirine kxper demeye başladı. İçeride chatten bişey yazmış kişilere hemen hileci denmeye başlandı. Dışarı çıktık, bende yavaş gidin arkada kaldık, sw yok türünden bişey yazmıştım. Çıkışta biride bana pm atmış, koxpersin diye. Yazdım cevapda alamadım, at çamuru izi kalsın hesabı iş yapıyorlar.
    Hocam sen temiz isen görmezden gel pmyi, koxperler belli oluyor zaten isimlerini görmesek bile.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SessizLik_35 View Post
    Hocam sen temiz isen görmezden gel pmyi, koxperler belli oluyor zaten isimlerini görmesek bile.
    İşte tutamıyor insan kendini her zaman. Sakin insanın patlaması daha şiddetli oluyor.
    Herkes aynı dertten yıllardır şikayetci iken, bir de bu çıkmış. Misal, Uruk da okçu gelmiş, Genie kuracam dese çıkacam slottan. KS ile slotu almaya çaışıyor, alamıyor. Mageye bile bişeyler yakıştırıyorlar. Ben zaten slota tek atıyorum.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    İşte tutamıyor insan kendini her zaman. Sakin insanın patlaması daha şiddetli oluyor.
    Herkes aynı dertten yıllardır şikayetci iken, bir de bu çıkmış. Misal, Uruk da okçu gelmiş, Genie kuracam dese çıkacam slottan. KS ile slotu almaya çaışıyor, alamıyor. Mageye bile bişeyler yakıştırıyorlar. Ben zaten slota tek atıyorum.
    Sen de haklısın hocam bir yandan.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Koxperlere yeni gelir kapısı.Akıllı olan koxperler buraya girer.