Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
    Junior Member

Botu aktif olarak kullanmadim fakat ban yedim lütfen yardim !!

Merhabalar,

Öncelikle 2018 yılından bu yana çok daha önceleri 2007 yıllarında oynadığım Knight online oyununun sıkı bir takipçisi olduğumu bildirmek isterim gerek twitch yayınlarınız gerek discord kanalınız gerekse oyun içi etkinliklerinizi sıkı bir şekilde takip ediyorum.

Bot kullanan oyuncuların büyük bir çoğunluğuna ban atılmış, bunu yaparak oyunda haksız kazanç elde eden şahısların arındırılmasına bende çok sevindim ancak kendi karakterlerimin banlanmasına da bir o kadar üzüldüm.

Haksız yere banlandığımı söyleyemem çünkü bot kullandım ancak kullanış şeklim kesinlikle diğer kullanıcılar gibi haksız kazanç elde edip diğer oyuncuların oyun zevkini bozacak şekilde olmadı. Oyunu oynadığınız için bilirsiniz her oyuncu kendi hesabı haricinde bir kasa karakteri kullanır bir hesabı soyulduğunda diğerinde tuttuğu itemler ile devam edebilmek için yada pazar yapacağı zaman nitelik kazanmış karakteri yerine kasa charını kullanmak için birçok oyuncu bunu yapar.
    MALESEF EVİMDE 2. BİR BİLGİSAYAR olmadığından kasa charıma item aktarma veya pazar kurma işlemlerini diğer arkadaşlardan aldığım tavsiyeler ile bot programı kullanarak tek pc de SADECE 1 DAKİKALIĞINA 2 karakterimi açarak yapıyordum. Forumda okuduğum kadarı ile aldığım bilgi bot programlarını aktif şekilde kullanmadığımızda bunun ban sebebi olmayacağı şeklindeydi. Fakat 23 nisan tarihinde hem kasa charımın hemde orjinal account'ın banlandığını gördüm. Bu arada kasa karakterimin account id si umut1388 banlanan ana charımın account İD si ise umut8812 . Eve geldiğimde tek stres attığım şey bu oyundu zaten iddaalı bir karakterimde yok sadece akşamları JR girip kazanırsak gelen gemler ile yavaş yavaş karakteri toparlıyordum. Oyunda hiçbir şekilde botu aktif olarak kullanmadım ne mob kestim ne playerlara atak yaptım. Lütfen durumu tekrar değerlendirebilir misiniz ? Karakterlerimin datalarını vs inceleyebilirsiniz. Bu şekilde kullanımın yasak olduğunu bile bilmiyordum.
    Umarım samimiyetime inanırsınız iyi dileklerimle..

Dipnot : Lütfen destek bileti atınız şeklinde bir cevap vermeyiniz. Denemelerimde direk kopyalanmış bir metnin yapıştırılması şeklinde bir cevap ile karşılaşıyorum.
    Last edited by DeadWalkerTR; 04-28-2019 at 10:39 AM.

AKTİF olarak kullanmışsın işte kardeş.daha nasıl kullanacaksın multi açmışsın.kendi işinize gelecek şekilde savunma yapmayın

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    JR ve chaosa da 2 char ile mi giriyordun? Sürekli pazar kurmak için bot kullandım diyorsun. E zaten aktif olarak kullanmışsın işte. Daha ne olacaktı? İllegal program sonuçta. Pes ya lkfdskljdsf
    Last edited by GengaR_AreS; 04-27-2019 at 09:19 PM.

Senior Member
    Biz ona multi diyoruz kardeş

Junior Member
    JR veya Chaosa 2 charla hiç girmedim ayrıca devamlı pazarda yapacağımda da pazarı tek hesapla yaptım sadece bir chardan diğerine item aktarmak için 1 dakikalığına iki karakter ile giriş yaptım. Zaten evde 2. bir PC yada oyundan güvenebileceğim biri olsa onuda yapma ihtiyacı duymayacaktım. Oyunun dengesini bozacak herhangi bir girişimim olmadı bence bunun ban sebebi olmaması gerekir. Oyundaki mektup sistemi çalışsa zaten bunada ihtiyacım kalmayacaktı. Multi dediğinizin ne olduğunu bilmiyorum en son 2007 de oynamıştım oyunu reklamlar ve yeni server muhabbetinden sonra yeni başladım birçok şeyini daha bilmiyorum.

Senior Member
    gardaş daha ne kullanıcan ben ki tek pc oynuyorum bana karşı yapmış olduğun adaletsiz bi ortam oluşturmak değil mi

2 pc olsa biriyle farm yapar biriyle pazar kurardım charımı daha hızlı dizip pk atmaya çalışırdım pek pklıkda bi ortam yok ya nese atı alan üsküdarı çoktan geçti

solo playerlar 8 10 pc li adamlar yada clana sahip kişiler yüzünden ne farm yapabilir nede item dizebilir oldular

pazarda günlük 20 30m in peşinde koşuyorum warior kaç yıla dizilir birisi bana tüyo versin

sen ki pc de almadan multi kullanmışsın aktiflikten bahsediyorsun

hakkımı helal etmiyem

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    gardaş daha ne kullanıcan ben ki tek pc oynuyorum bana karşı yapmış olduğun adaletsiz bi ortam oluşturmak değil mi

2 pc olsa biriyle farm yapar biriyle pazar kurardım charımı daha hızlı dizip pk atmaya çalışırdım pek pklıkda bi ortam yok ya nese atı alan üsküdarı çoktan geçti

solo playerlar 8 10 pc li adamlar yada clana sahip kişiler yüzünden ne farm yapabilir nede item dizebilir oldular

pazarda günlük 20 30m in peşinde koşuyorum warior kaç yıla dizilir birisi bana tüyo versin

sen ki pc de almadan multi kullanmışsın aktiflikten bahsediyorsun

hakkımı helal etmiyem
    Kardeşim konuyu farklı yerlere çekmişsin hakkını helal edeceğin veya etmeyeceğin bir durum yok ortada, sadece 1 dakikalığına 2 karakterle girmenin senin oyununa ne gibi bir etkisi olabilir ? Sadece normal chardan pazar charına 1 dakika içerisinde item aktardım. Bot açıp 8 li 8li ok atmadım veya haksız şekilde parada kasmadım. Evde 2. bir pc olsa zaten bunuda yapmayacaktım. Senin dediğin gibi 8 char açıp kasanlar var bunu yapsam eyvallah dediğinde haklısın ama sencede o adamlar ile benim yaptığımı aynı kefeye koymak haksızlık değil mi ?
    Last edited by DeadWalkerTR; 04-27-2019 at 10:36 PM.

Öncelikle geçmiş olsun, bozucu cümlelere takılma kardeşim
    Temiz bir başlangıç yapabilirsin tam sırası şuan.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Denizsezerq35 View Post
    Öncelikle geçmiş olsun, bozucu cümlelere takılma kardeşim
    Temiz bir başlangıç yapabilirsin tam sırası şuan.
    Yok üstad emekle 80 e char kasıp quest bow'u 7 basmıştım tekrar aynılarını yapmaya uğraşamam zaten çalışan insanım sadece akşamları 3-4 saat zamanım oluyor ondada girip JR vs yapıyordum. Yok bu yaptığım oyunun dengesini bozan bir şey ise ve oynamamda istenmiyorsa açılmasın ban farklı oyunlar oynarım sadece emeğim boşa gitti ona üzüldüm.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Kardeş millet gerizekalı mı gidip bilgisayar alıyor? Ben aldım 200 liraya bir kasa. Şuan açılmıyor gerçi işlemcisi bozuk olabilir diye düşünüyorum. 50 lira da ona masraf ederim olmadı yeni kasa alırım yine. Klavye mause monitör derken 400-500 liraya patlıyor bi pazar charı. Benim şuan kullandığım kasa 8 tane char açacak kadar güçlü. Niye bot almayıp gidip kasa arıyorum ki? Aktif kullanmayacağım sonuçta sadece pazar kurup afk kalacağım.