Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
    bismillah tövbeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Junior Member
    Pes yani pes!!!!

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    haksızsın banned

Senior Member
    Quote Originally Posted by DeadWalkerTR View Post
    Kardeş kusura bakmada saçmalamışsın biraz onunla bu dediklerinin ne alakası var. Senin kaybettiğin 1 dakikayı bende diğer chardan girerken kaybediyorum zaten çokta farklı bir durum yok ortada. Yani beni haksız çıkarmaya çalışmak için yazmışsın ama olmamış.
    olmamış mı sen haklı olduğunu mu düşünüyon ki seni haksız çıkarmaya çalışıyım sen benim vaktimi çaldın demiyorum

benim senin eşit olduğun noktada kendine avantaj sağladın diyorum oyun kurallarında illegal program kullanarak avantaj sağlanması ban sebebidir

ama sen kimseye zararı yok neden kullanmayayım diyorsun resmen
    bana zararı yok ama sana karı var buda benim kaybettiğim zamanı sen daha verimli kullanıyorsun ister pazar yap ister item aktar kendine avantaj sağladın mı sağladın ben bişey kaybettim mi sen kullanırken hayır

madem hiç kimseye zararı yok herkes mi kullansın diyosun peki bu işlemler için 2 3 5 10 pc ye sahip kişiler ne olcak

sana diyecek ki yüzde bi milyon haksızsın

Registered Users
    Koxp kullanıyor olmanın haklı bir gerekçesi ya da bahanesi olamaz. ''Ben 1 dakika kullandım, 1 saat kullandım veya ben şunu yapmak için kullandım'' bla bla kabul edilemez.

Konu yoruma kapatıldı.