Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38
    Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ben sırf bu tp scroll saçmalığı yüzünden savaşa girmiyorum.Herkesten önce npclere keylere gidiyorum bi bakıyorum 2 pt üstüme işinlaniyor.Oyunu bilmeyen adamlar sayemizde np kasiyor.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Biliyorsunuz ki Friend listesinin bir sınırı var. Savaşlarda monuya yakın birine tp atmak istediğimizde (Örnek commander) sıkıntı yaratır.
    Diğer bir neden ise illegal oyuncu tespitinden dolayı.
    İlk bahsettiğin taktiksel bir durum. O an zaten yukarıdan yazı yazıp söylüyor ekleyip tp olabilirsiniz diye. İzni dışında gelişen bir durum değil. İkincisi illegal adamı arkadaş olarak eklemem. Ona tp olup takip etmek bile ban yememe sebep olabilir. Benden kaçsa loglardan kaçamayacak. Bunlar şu sistemi desteklemek için yeterli değil bana göre.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Tüm oyunlarda onaylı şekilde ekliyorsun. Şimdi adam beni ekledi, nerede olduğumu buluyor, nick yeşil olduğu için her yerde parlıyor, partide olduğumu görebiliyor, pazarda çok rahat seçebiliyor, üstüme ışınlanıp rahatsız da edebiliyor. Bu ne arkadaş stalker resmen. Yakamı bırakmayan baş belası eski sevgili gibi sürekli peşimde. Rahatsızlık verici.
    destekler nitelikte yazdım neden bunları benden alıntı alarak yazdığını anlamadım

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    destekler nitelikte yazdım neden bunları benden alıntı alarak yazdığını anlamadım
    Ben de destekledim zaten. Seninkilerin üstüne olayı açtım sadece biraz. Sorun yok.

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Ben de destekledim zaten. Seninkilerin üstüne olayı açtım sadece biraz. Sorun yok.
    tmmdır bende yanlış anlaşıldım sandım nasıl yanlış anlaşılırım diye yazımı 2 3 kere okudum

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bence değişmesin. Benim friend listemde arkadaştan çok sevmediğim / ksleştiğim adam var. Biriyle kavga edince onu unutmamak için friye alıyorum. Friend listesi gibi bir de kara liste gelirse desteklenebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Bence değişmesin. Benim friend listemde arkadaştan çok sevmediğim / ksleştiğim adam var. Biriyle kavga edince onu unutmamak için friye alıyorum. Friend listesi gibi bir de kara liste gelirse desteklenebilir.
    Senin dediğin daha mantıklı. Friend onayı var kara liste tarzı ekstra liste oluşturabilme özelliği gelmeli.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    Senin dediğin daha mantıklı. Friend onayı var kara liste tarzı ekstra liste oluşturabilme özelliği gelmeli.
    Bu kara liste olayı kesinlikle gelmesi lazım. Engellediğimiz adam pazarımızı açamamalı, Bize ışınlanamamalı, Pm atamamalı, Party trade vs hiçbir şey atamamalı. Oyundaki bir çok sıkıntıyı çözecektir bu şekilde.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Bu kara liste olayı kesinlikle gelmesi lazım. Engellediğimiz adam pazarımızı açamamalı, Bize ışınlanamamalı, Pm atamamalı, Party trade vs hiçbir şey atamamalı. Oyundaki bir çok sıkıntıyı çözecektir bu şekilde.
    Bu çok daha iyi olur. Desteklerim her türlü.

3-4 sene önce açtığım konuydu. Bir o kadar daha bekleriz düzeltmezler.

https://forum.nttgame.com/forum/show...Friend-Listesi