Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
    Şimdi ben itemlerimi geri alamıcak mıyım ? nereye aktarıldığı belli sonuçta alamıcaksam itemim gitti bu saatten sonra yeniden başlar mı biri başlamaz ?
    Bilgisayarımı bilişime götürdüğüm taktirde incelemeye alırlarken ben bilgisayarsız kalıcam buda dükkanımı kapatmam gibi birşey. Yani benim kaybımı siz geri vermiyecekseniz ben o itemlerimi bilişimle alsam ne olucak yine bu sorunlarla karşılıcam ve gidenler gittiği ile kalıcak. o yüzden açıkcası pek ugraşacağımı söyleyemem. Ben uzun yıllar sonra tekrar denemek istedim bu oyunu birşey değişmemiş yapılabilcek birşey yok hepinize iyi oyunlar. Knight Pişmanlıktır
    Last edited by GamesDepot; 04-27-2019 at 12:36 PM.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by 14YILSONRA View Post
    merhaba hesabıma giriş sağlayabiliyorum ama içindeki itemlerim gitti. şifreyi vs değiştirdim ama giden gitti ben onun için yardım istiyorum
    Herhangi bir yardım alamayacaksın ticket attıysan sadece itemini çalan kişinin hesapları kapatılır item iadesi yapılmaz sana.

Şikayet için Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusu yapabilir ya da bilişim suçları bürolarına başvurabilirsin.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Herhangi bir yardım alamayacaksın ticket attıysan sadece itemini çalan kişinin hesapları kapatılır item iadesi yapılmaz sana.

Şikayet için Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusu yapabilir ya da bilişim suçları bürolarına başvurabilirsin.
    Dediğim gibi itemlerim geri gelmedikten sonra bu oyun için savaşmaya değicek birşey yok. Sağlık olsun benim kaybım olsun knight bir oyuncusunu daha kaybeder ben 1 ayda 10kdan fazla cash ceken biriyim bizim gibi birini kaybederse onların zararına.
    Last edited by GamesDepot; 04-27-2019 at 12:36 PM.

https://hizliresim.com/qdLL5Z BU Benim daha 3 günlük harcamam benden alamadıkları böyle bi onlara destek çıkan birine destek çıkamayacaklarsa varolmalarının bana yararı yok

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 14YILSONRA View Post
    https://hizliresim.com/qdLL5Z BU Benim daha 3 günlük harcamam benden alamadıkları böyle bi onlara destek çıkan birine destek çıkamayacaklarsa varolmalarının bana yararı yok
    Siz zaten en başta oyunun oyunculara sağladığı OTP'yi yapmamışsınız ve hesabınızı koruma altına almamışsınız. Hesabınızı koruma altına almaya çalışırken yaşadığınız problemi forumda konu açarak dile getirebilir, size yardımcı olabilirdik.

Ancak kötü bir olay yaşadıktan sonra durumunuzu öğreniyoruz. Bu durumda yönlendirebileceğimiz yerler kısıtlı oluyor. Kurallar var ve bu kurallar doğultusunda size en net bilgiyi vermeye çalışıyoruz.

Bu noktada oyuncular olarak daha çok bilinçli hâle gelmemiz gerekiyor. Her şeyi iyi araştırmalıyız. Fikir almalıyız. Yıllar geçtikçe teknoloji ilerledikçe mağdur olan insanların da sayısı artmaktadır.

Günümüzde sosyal medya üzerinden sahte siteler sayesinde bir çok oyuncunun hesabını ele geçiriyorlar. Yukarıda ekip arkadaşımın paylaştığı video'yu izleyerek bilinçlenebilirsiniz.

Aşağıdaki duyuruyu da okuyabilirsiniz.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Valla dostum bendede medula sistemi bağlantısı var. Bilgisayar korunaklı değil.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Siz zaten en başta oyunun oyunculara sağladığı OTP'yi yapmamışsınız ve hesabınızı koruma altına almamışsınız. Hesabınızı koruma altına almaya çalışırken yaşadığınız problemi forumda konu açarak dile getirebilir, size yardımcı olabilirdik.

Ancak kötü bir olay yaşadıktan sonra durumunuzu öğreniyoruz. Bu durumda yönlendirebileceğimiz yerler kısıtlı oluyor. Kurallar var ve bu kurallar doğultusunda size en net bilgiyi vermeye çalışıyoruz.

Bu noktada oyuncular olarak daha çok bilinçli hâle gelmemiz gerekiyor. Her şeyi iyi araştırmalıyız. Fikir almalıyız. Yıllar geçtikçe teknoloji ilerledikçe mağdur olan insanların da sayısı artmaktadır.

Günümüzde sosyal medya üzerinden sahte siteler sayesinde bir çok oyuncunun hesabını ele geçiriyorlar. Yukarıda ekip arkadaşımın paylaştığı video'yu izleyerek bilinçlenebilirsiniz.

Aşağıdaki duyuruyu da okuyabilirsiniz.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında
    Sayın gamesDepot 10 yıl sonra başlamışım oyuna ona rağmen bir arkadaşım dedi kurmaya çalıştım.

autokod:

expiry 28-03-2019

bununla sürekli girmeye çalışmama ragmen autocode hatalı diyip durdu. Bende yapmadık açıkcası. 4 defa 0ladım 5 np pointle o hatayı verip durdu. Bende ugraşmadım. Bu da benim hatam sonuçta. Ama benim zamanımda böyle birşey yoktu ben nerden bileyim. Knightla ilgili birşey araştıramıyoruz ki sürekli fake siteler var hack yememek için. Buna rağmen karakterim gidiyorsa ve dediğim gibi siz hiçbirşey yapmıyorsanız buda sizizn hatanız ve böyle bi mağduriyet yaşayan kişileri kaybetmek sizin kaybınız. Hani benim bundan sonra alacağım hiçbir önlem geri getirmiyorsa itemlerimi ben neden birdaha o kadar para vereyim. Sonuçta paranın nasıl kazanıldığını burada herkes biliyor
    Last edited by GamesDepot; 04-27-2019 at 01:47 PM.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Valla dostum bendede medula sistemi bağlantısı var. Bilgisayar korunaklı değil.
    ip'ini statik yaptırıp dış ip girişlerini yasaklamadılar mı sende ?

Bilişim suçlarına gidip şikayetini dile getirebilirsin. Hack yapanı bulabilir ve acısını maddi manevi mahkeme vasıtasıyla çıkarabilirsin.

Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Bilişim suçlarına gidip şikayetini dile getirebilirsin. Hack yapanı bulabilir ve acısını maddi manevi mahkeme vasıtasıyla çıkarabilirsin.
    dostum bende biliyorum ama işimi gücümü bırakıp ona koşturucak ne pozisyonum var ne de vaktim. Benim tek istediğim o kadar emek harcayıp para verdiğimiz karınlarını doyurduğumuz nttgamenin benim maduriyetimi çözmesi. Çözmediği taktirde itemlerin geri gelmesin vs. benim pek umrumda değil. Ben açıkcası davayla alacağım parayı tekrardan oyuna yatırmayacağım belli birşey çünkü ntt arkamızda durmuyor. Charım birdaha soyuldugunda ben sürekli polise mi gidicem burda oyun mu oynuyoruz aksiyon filmi mi çekiyoruz ? Ne zaman ki ntt arkamızda durur maduriyetimizi çözer ben o şekilde bu oyuna kaldığım yerden devam ederim.