Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37
    Quote Originally Posted by 14YILSONRA View Post
    dostum bende biliyorum ama işimi gücümü bırakıp ona koşturucak ne pozisyonum var ne de vaktim. Benim tek istediğim o kadar emek harcayıp para verdiğimiz karınlarını doyurduğumuz nttgamenin benim maduriyetimi çözmesi. Çözmediği taktirde itemlerin geri gelmesin vs. benim pek umrumda değil. Ben açıkcası davayla alacağım parayı tekrardan oyuna yatırmayacağım belli birşey çünkü ntt arkamızda durmuyor. Charım birdaha soyuldugunda ben sürekli polise mi gidicem burda oyun mu oynuyoruz aksiyon filmi mi çekiyoruz ? Ne zaman ki ntt arkamızda durur maduriyetimizi çözer ben o şekilde bu oyuna kaldığım yerden devam ederim.
    Ntt senin mağduriyetini nasıl çözecek onu anlamadım. Madem itemde veya çarında değilsin. Bu mağduriyet nasıl çözülecek. Ne yapmasını istiyorsun ntt şirketinden?

Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Ntt senin mağduriyetini nasıl çözecek onu anlamadım. Madem itemde veya çarında değilsin. Bu mağduriyet nasıl çözülecek. Ne yapmasını istiyorsun ntt şirketinden?
    Ben davayla kazanacağım iteminde değilim dedim. O kadar davayla avukatla ugraştıktan sonra çaldırdığım parayı tekrar çaldırmak için ntt'ye mi geri dönücem ?
    Tüm itemlerim logta mevcut trade ile giden onları bulsun silsin etsin bana itemlerimi iadesini istiyorum.

Junior Member
    Zor kİrve zor :s

Quote Originally Posted by LegenSTAR View Post
    Zor kİrve zor :s
    biliyorum dostumda hani hukuk yoluyla parasını geri alan biri o kadar ugraşıp döner mi bu oyuna ? bence dönmez. Zaten kısıtlı user sayısı var bırakan bırakana böyle bir user kaybını göze alıyorlarsa açıkcası ben bu oyunu komple düzeltseler dahi dönmem birdaha ve parasını çaldıran biri asla geri dönmez. Sonuçta eskisi gibi değil herkes işinde gücünde para kazanıyor artık şuan knight oyuncuları ve bu parasını koruyamayan nttgameye neden birdaha yatırım yapsın ? Onların bileceği iş ben bu oyunu 2 ay oynamasam 2 bin tlyi çıkarıyorum zaten. bu ay sadece 9600 cashlik pus almışım yani benim kaybım olmaz bu

Quote Originally Posted by 14YILSONRA View Post
    Ben davayla kazanacağım iteminde değilim dedim. O kadar davayla avukatla ugraştıktan sonra çaldırdığım parayı tekrar çaldırmak için ntt'ye mi geri dönücem ?
    Tüm itemlerim logta mevcut trade ile giden onları bulsun silsin etsin bana itemlerimi iadesini istiyorum.
    İtem restorasyonu yapılmıyor. Maalesef itemlerin geri gelmeyecek. Bu yüzden seni adli yollara yönlendirmek istedim.

Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    İtem restorasyonu yapılmıyor. Maalesef itemlerin geri gelmeyecek. Bu yüzden seni adli yollara yönlendirmek istedim.
    Gerçekten userinin değerini bilen bir yönetim varsa gerekeni yapar. Yoksa zaten çeker gideriz Kurallar bunu gerektiriyor demeyin bana. O tickette o kadar bilgi toplandırttıysa ispat istediyse gereğinide yapıcaktır. Yapmıyorsa da dediğim gibi sağlık olsun der yolumuza gideriz

Yorumsuz bir konu geçmiş olsun

Edit: Trojan yemiş olma ihtimalinn çok yüksek.

Quote Originally Posted by Denizsezerq35 View Post
    Yorumsuz bir konu geçmiş olsun

Edit: Trojan yemiş olma ihtimalinn çok yüksek.
    kanka pc 2 haftalık içinde ko'dan başka hiçbirşey yok ve iş yerinde olduğu için sadece e devlet ve devlet sitelerine giriyorum. Uzak masaüstü ilede çalınmadı çünkü charım dc oldu başkası girdi yani mouse yönetimi bendeydi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sen sağlık sistemi kontrolünde olan bir bilgisayarda nasıl ko oynuyorsun peki? bu illegal değil mi? gerçek hayatta cezası yok mu?

Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    sen sağlık sistemi kontrolünde olan bir bilgisayarda nasıl ko oynuyorsun peki? bu illegal değil mi? gerçek hayatta cezası yok mu?
    hayır sağlık müdürlüğündeki kontrolünden kastım statik İP kullanım zorunluluğu olduğu için başka ip girişleri yasak uzak masaüstü bağlantısı yasak.