Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Chaosda atak yaparken takılıp DC oluyorsun,
    BDW'de öndeyken dışarıya atıyor,
    JR'de hem adam gözükmeme sorunu var, hem kazanınca dışarıya çekmeme sorunu var, hem de bug report sorunu var,
    UTC'de ilk kutuları alamadan toplu DC yiyorsun,
    Saçma sapan anlık kopmalar yaşanıyor,

Her ay düzenli böyle yüksek ücretler ödenen bir oyunun etkinlikleri bu kadar vasat durumda olmamalı. Aslında buradaki sitemi aracı firma NTT'ye değil de direk konunun muhatabı MGame'e iletebilmeyi isterdim ama arkadaşlar oyuncularla muhatap olmamayı tercih ediyor.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Altardan uzaklaşma karşı ırkın basesine gidip kill e oynama.
    Altardan uzaklaşmadım ve orada kapışma esnasında öldüm. Townda doğdum ve direkt attı.

Siz hala bug yokmu diyorsunuz?

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Aynen BDW nin mantığı güzel de, iş işte bunları başkasına anlatmakta..
    İlk girişte Altara Call atmak baya etkili oluyor. Priest Üzerine Call atmak da süper taktik, genelde yaptığım şeyler de, Altara/Prieste call attığın halde dalmayıp kaçanlar oluyor. Normal şartlarda; Melee önde durur. Priest/Mage geride Melenin kaçacaksa bile kısa aralıkla Sağa/Sola kaçması gerekirken Geri kaçıyorlar. Aha Mage hesabı direk ölüyorsun. Zaten Warrioru Priestten uzaklaştırırsan artık o adam HP de fulleyemez
    Atak konusunda ise, Alanları attıktan sonra Meleenin tamamlaması gerek, 10k döndükten sonra alanı çiftleyip basıyorum. Bakıyorsun hiç kil alamıyorlar. Altarı da zaten Mage taşıyamıyor. Klanda BDW için Warrior açıp oynayanlar var.
    alan skillerini 1 tur atıyorum ondan sonra sadece staff giriyorum. 1 bdw de orta halli 80 lvl mage ile aşağı inerlerse 4-5 kill kesin alıyorum.

güzel bir örnek vereyim; geçenlerde bdw yi bilmeyen bi pri geldi ve altarı aldı ama teslim etmedi, ölmediği içinde altar onda kaldı ve iki taraftanda peşpeşe ölenler olmasına rağmen kimseyi atmadı. ölünce atılma sebebi sadece altardan kaynaklı.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    alan skillerini 1 tur atıyorum ondan sonra sadece staff giriyorum. 1 bdw de orta halli 80 lvl mage ile aşağı inerlerse 4-5 kill kesin alıyorum.

güzel bir örnek vereyim; geçenlerde bdw yi bilmeyen bi pri geldi ve altarı aldı ama teslim etmedi, ölmediği içinde altar onda kaldı ve iki taraftanda peşpeşe ölenler olmasına rağmen kimseyi atmadı. ölünce atılma sebebi sadece altardan kaynaklı.
    dünki bdw de skor oyle olmasına rağmen altar hıc alınmadı , alınmadan atıldım bılgın olsun

su konuya bılgılendırme amaclı hıc bır gm yazmıyorsa , net onlarda bılmıyor demekkı yazık

Banned
    Quote Originally Posted by burakonemm94 View Post
    dünki bdw de skor oyle olmasına rağmen altar hıc alınmadı , alınmadan atıldım bılgın olsun

su konuya bılgılendırme amaclı hıc bır gm yazmıyorsa , net onlarda bılmıyor demekkı yazık
    Vallahi ben anlattım ama kimse takmamış nedense =(

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni başladın sanrım Yıllardır olan birşey bu. Bazı problemler yönetim tarafından inatla görmezden geliniyor. Ticket attığın zaman "test yaptık ve bir sorun yaşanmadı diyorlar"