Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)

Bir allahın kulu bakabılır mı ?

bakın sinirliyim ama sakin bir şekilde yazıcam.
    bdw etkinlinde karısıdan 10 kill almama rağmen , 1 kere öldüğüm halde map ten atmasının mantıgı nedir ?
    bdw nın genel mantıgı nedir ?
    bir yetkili cevap verebılır mi insan yerıne koyup ?
    gece 02:00 ye kadar uyumayıp beklıyorum ezilmedik yenilmedik , tamamen 400 küsüre 50 küsür gibi farkla ondeydık ne dir bu saçmalık ?

+++++++++++

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Aynı durum girdiğim 3 BDW'den birisinde benim de başıma geliyor. Boşuna konu açmışsın , bence yetkililer de bilmiyorlar sorunu.
    Bu durum yıllardır bu şekilde devam ediyor , çözüm için uğraşıldığını pek düşünmüyorum.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ben mage oynuyorum.
    2 saniye dayansalar, kimseyi yukarı düşürtmeden çekmeye çalışıyorum; Sırf dışarı atmasın diye.
    TP skili çok yavaş. Kişinin HP yarıdayken bassam bile çekemediği haller oluyor. Yukarı TP yapıncada adamı hemen atıyor. Bu konuda Mageler çok zararlı çıkıyor. Atak yapsan, TP ye yetişemiyorsun. TP ye kalsan PT nin hp aşırı değişiyor. Hangi konumdan kimi çektiğini bilemiyorsun. Priesti çeksen bütün pt yatar. Altar taşıyanı koruyan kişiyi çeksen Altar gidiyor veya Altar kesilirken adamı çekiyorsun yine altar gidiyor. Dışarı atma mevzuu magelere büyük zarar. Yatanda mageyi suçluyor, dışarı düşen kişide.. Düzeltilse güzel olur.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Ben mage oynuyorum.
    2 saniye dayansalar, kimseyi yukarı düşürtmeden çekmeye çalışıyorum; Sırf dışarı atmasın diye.
    TP skili çok yavaş. Kişinin HP yarıdayken bassam bile çekemediği haller oluyor. Yukarı TP yapıncada adamı hemen atıyor. Bu konuda Mageler çok zararlı çıkıyor. Atak yapsan, TP ye yetişemiyorsun. TP ye kalsan PT nin hp aşırı değişiyor. Hangi konumdan kimi çektiğini bilemiyorsun. Priesti çeksen bütün pt yatar. Altar taşıyanı koruyan kişiyi çeksen Altar gidiyor veya Altar kesilirken adamı çekiyorsun yine altar gidiyor. Dışarı atma mevzuu magelere büyük zarar. Yatanda mageyi suçluyor, dışarı düşen kişide.. Düzeltilse güzel olur.
    bdw de tp etmek en büyük hatadır. çünkü o etkinlikte en güzel hasarı veren magedir. toplu durulması gerekiyorken arkaya, hele ki towna çektiğinde kaybetmek garanti oluyor. 3 4 kere call alırsın gerisinde staff çalışırsın seri 650 850 arası, 3 4 kill peşpeşe aldınmı kimsenin sesi çıkmaz. en başta koşarsın altara call alırsın, devamında karşı takımın priestın dibine girersin ice staff tutunca bi call daha alırsın bitti.

bdw atma sebebi kill ile alınan puanlara bakmıyor, sen 20 kill al karşı taraf 1 altar taşısın seni atar. önemli olan altar taşımak.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Muhtemelen Altar'a oynamadınız ve bu yüzden atıldınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yok daha neler? Yani siz BDW etkinliğinde ki bu bugdan haberdar değil misiniz?

Açıklamasını ben yapayım arkadaşlar sizin için. Önceden böyle bir şey yoktu. BDW etkinliğine girip AF-K bırakanlardan çok bunalmıştı oyuncular. Yenilik olarak "BDW'de bundan sonra belirli bir süre etkin olmayan oyuncular otomatik olarak atılacaklar." değişikliğine gidildi. Ancak gidilen bu değişiklik oyuna doğru bir şekilde entegre edilemediği için bu problemi de yanında getirdi. Oyuncular aktif olmalarına ve yukarıda boş boş durmamalarına rağmen oyundan atılır oldular.
    Last edited by IamBone; 04-27-2019 at 11:31 AM.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    bdw de tp etmek en büyük hatadır. çünkü o etkinlikte en güzel hasarı veren magedir. toplu durulması gerekiyorken arkaya, hele ki towna çektiğinde kaybetmek garanti oluyor. 3 4 kere call alırsın gerisinde staff çalışırsın seri 650 850 arası, 3 4 kill peşpeşe aldınmı kimsenin sesi çıkmaz. en başta koşarsın altara call alırsın, devamında karşı takımın priestın dibine girersin ice staff tutunca bi call daha alırsın bitti.

bdw atma sebebi kill ile alınan puanlara bakmıyor, sen 20 kill al karşı taraf 1 altar taşısın seni atar. önemli olan altar taşımak.
    Aynen BDW nin mantığı güzel de, iş işte bunları başkasına anlatmakta..
    İlk girişte Altara Call atmak baya etkili oluyor. Priest Üzerine Call atmak da süper taktik, genelde yaptığım şeyler de, Altara/Prieste call attığın halde dalmayıp kaçanlar oluyor. Normal şartlarda; Melee önde durur. Priest/Mage geride Melenin kaçacaksa bile kısa aralıkla Sağa/Sola kaçması gerekirken Geri kaçıyorlar. Aha Mage hesabı direk ölüyorsun. Zaten Warrioru Priestten uzaklaştırırsan artık o adam HP de fulleyemez
    Atak konusunda ise, Alanları attıktan sonra Meleenin tamamlaması gerek, 10k döndükten sonra alanı çiftleyip basıyorum. Bakıyorsun hiç kil alamıyorlar. Altarı da zaten Mage taşıyamıyor. Klanda BDW için Warrior açıp oynayanlar var.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    Altarı ilk aldığımız halde defalarca attığına şahit oldum. Hatta altarı aldıktan sonra sayı ile öndeyken bile atıyor. Yani bug var belli.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Altarı ilk aldığımız halde defalarca attığına şahit oldum. Hatta altarı aldıktan sonra sayı ile öndeyken bile atıyor. Yani bug var belli.
    Altardan uzaklaşma karşı ırkın basesine gidip kill e oynama.