Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Destan UTC dakika 1 Gene DC DC DC DC DC

Yahu bıktık usandık artık, gene 1. dk da DC birileri sabote ediyor bu etkinliği yeter artık ya

Junior Member
    teşekkürler ntt game her hafta dc oluyoruz

Junior Member
    Olympİa da ayni Şekİlde sadece destan olsa yİne İyİ . Yİne dc olduk

Senior Member
    1.5 aydır bu sorun var ve her hafta dile getiriyoruz. Allah aşkına 1 tane yetkili yok mu bu sorunla ilgilenecek ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Yahu bıktık usandık artık, gene 1. dk da DC birileri sabote ediyor bu etkinliği yeter artık ya
    Olympiada da dc yedik kardeşim belli kişiler dc yedi.Bende artık gm lerin bilerek dc ettirdiğini düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Olympiada da dc yedik kardeşim belli kişiler dc yedi.Bende artık gm lerin bilerek dc ettirdiğini düşünüyorum.
    Yeni serverlarda ufacık birşey olsa hemen müdahale ediliyor. UTC net 1.5 aydır sorunlu ama ilgilenen birileri yok. İşin garip tarafı Server komple dc yemıyor. Belli bi kitle kopuyor. Kopanlara soruyoruz, TTNET de var SUPERONLİNE da var diğer İnternet servis sağlayıcıları da var. Ben kasıtlı olarak bu durumun meydana geldiğini düşünüyorum. Ama 1 tane yetkilinin umrunda bile değil

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Yeni serverlarda ufacık birşey olsa hemen müdahale ediliyor. UTC net 1.5 aydır sorunlu ama ilgilenen birileri yok. İşin garip tarafı Server komple dc yemıyor. Belli bi kitle kopuyor. Kopanlara soruyoruz, TTNET de var SUPERONLİNE da var diğer İnternet servis sağlayıcıları da var. Ben kasıtlı olarak bu durumun meydana geldiğini düşünüyorum. Ama 1 tane yetkilinin umrunda bile değil
    sanmam öyle bir şey olcağını reis oyunda bi sorun var takılma ile ilgili 1 2 haftadır böyle canlı yayında gmler bile kitlendiği oldu umarım en kısa sürede düzeltilir

KaÇ haftadir ayni problemİ yaŞiyoruz bİ ÇÖzÜm bulun yada İstİfa edİn İŞİn ehlİ İnsanlar geÇsİn oturduĞunuz koltuklara

Junior Member
    yeter ya yemin ederim şu 4 haftada oyundan soğudum tamamiyle teknik bir problemin 1 aydan fazla bir süredir çözülememesi yöneticilerin ilgisizliğini gözler önüne seriyor.

Junior Member
    war premium varsa dc olmassın kardeş