Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Senior Member

MGame Yetkilileri ABD Senato Üyesi Mi?

Oyunun playerları olarak hiçbir şekilde neden mgame ile iletişime geçemiyoruz? Yayıncı firmanın oyunla ilgili hiçbir tasarruf hakkı yok tek yapabildiği ban atmak. Oyunda ne istesek tam tersini patch olarak atıyorlar. Bir oyun firmasının dünya kadar para kaldırdığı oyunun oyuncularından daha önemli ne görevi var?
    A- ABD Senato Üyesi
    B- NATO Ortadoğu Strateji Uzmanı
    C- NASA Astronotu

Junior Member
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Oyunun playerları olarak hiçbir şekilde neden mgame ile iletişime geçemiyoruz? Yayıncı firmanın oyunla ilgili hiçbir tasarruf hakkı yok tek yapabildiği ban atmak. Oyunda ne istesek tam tersini patch olarak atıyorlar. Bir oyun firmasının dünya kadar para kaldırdığı oyunun oyuncularından daha önemli ne görevi var?
    A- ABD Senato Üyesi
    C- NASA Astronotu
    Dünyanın en haklı isyanı .

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    D - Bulunmaz hint kumaşı

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Katılıyorum. "Yapımcı istemiyor, yapımcı getirmiyor, yapımcı bizden habersiz yapıyor." Bunları duymaktan sıkıldım. Keşke Mgame içinden bizi dinleyecek bir muhatabımız olsaydı da, nedenlerini bizzat sorsaydık.

Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    D - Bulunmaz hint kumaşı
    5dk dır gülüyorum
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    dıj güjler bizi kıskaniy ağam

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    A- ABD Senato Üyesi
    C- NASA Astronotu
    Bu konu benimde dikkatimi çekmişti ve bu forumda paylaşmıştım.Gmlerden birine Mgame kimdir ? Nedir ? Ne değildir ? Kendilerine sormak isteriz demiştim.GM de bunun mümkün olabileceğini söylemiş ancak devamı gelmemişti.
    Nerdeyse 15 yıllık oyun hayatımda en çok merak ettiğim '' MGame kimdir ? '' sorusu olmuştur.
    Mesela Knight Online nin geliştirilmesinden sorumlu birim kim ? Ne düşünüyorlar ? Bunları neden öğrenemiyoruz.Bakınız LOL bile ne kadar şeffaf yapımcıları düşüncelerini oyuncularla paylaşıyor.Peki MGame niye mağarasından çıkmıyor ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Bu konu benimde dikkatimi çekmişti ve bu forumda paylaşmıştım.Gmlerden birine Mgame kimdir ? Nedir ? Ne değildir ? Kendilerine sormak isteriz demiştim.GM de bunun mümkün olabileceğini söylemiş ancak devamı gelmemişti.
    Nerdeyse 15 yıllık oyun hayatımda en çok merak ettiğim '' MGame kimdir ? '' sorusu olmuştur.
    Mesela Knight Online nin geliştirilmesinden sorumlu birim kim ? Ne düşünüyorlar ? Bunları neden öğrenemiyoruz.Bakınız LOL bile ne kadar şeffaf yapımcıları düşüncelerini oyuncularla paylaşıyor.Peki MGame niye mağarasından çıkmıyor ?
    Anladığım kadarıyla yapımcı (mgame) oyunun sahibi oyun üzerindeki tasarruf hakları onlara ait. Yayıncı (nttgame) ise kolluk kuvveti gibi bir şey ban atmak, oyun problemlerini report etmek, bugları report etmek, oyuncu isteklerini report etmek gibi görevleri var. Mesela yayıncının telafi verme gibi bir durumu da yok. Yapımcı isterse telafi item vs verilebiliyor. Bu da tasarruf haklarının ciddi anlamda olmadığını gösteriyor. Bu durumda yayıncı yapımcıya ne kadarını söylüyor oyuncu isteklerini muamma. Yapımcı yayıncıya ne kadar inanıyor muamma. 16 senelik bu oyunun çok büyük bir zaman diliminde, çok büyük oranda Türkler oynadı. Ama biz hiçbir zaman mgame ile iletişime geçemedik.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    inan bu soruyu nttgame de kendisine soruyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Arkadaşlar ben mgame'de çok fazla suç aramıyorum. Nttgame işin içinden çıkamadığı durumlarda sürekli Mgame'yi ön plana atarak sıyrılıyor. "Yapımcıya ilettik" cümlesi kesinlikle yalanlardan ibaret. Hiç bir şekilde inandırıcılığı yoktur. İşine gelen konulara ışık hızında yanıtlayanlar, diğer durumlarda kaale bile almıyorlar insanı. Söylemekten utnaıyorum ancak, bu durum malesef Türk yöneticilerin vasıfsız kişiler olmasından kaynaklanıyor. Bu arada mgame'nin orjinal sitesinden kendilerine ulaşılabiliyor. Bir ara forumda birisi link vermişti hatta. İngilizce bir şikayet metni yazıp yollayalım diye. Konu kaldırıldı mı kapatıldı mı tam hatırlamıyorum.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Mgame ütopyadan distopyaya