Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Koxper konu açmış destek olmayın bırakın BAN lı haline....

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Önem önceliğine göre dertlerimizi güzel bir Türkçe ile belirlesek ve onu tercümanlara(para karşılığı) Koreceye çevirtip Mgame'in resmi sitesinden iletişim yollarını denesek?

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VsPortakal View Post
    Önem önceliğine göre dertlerimizi güzel bir Türkçe ile belirlesek ve onu tercümanlara(para karşılığı) Koreceye çevirtip Mgame'in resmi sitesinden iletişim yollarını denesek?
    boşuna uğraşma deneyenler çok oldu
    herkes kendi gemisinin kaptanı
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    Arkadaşlar ben mgame'de çok fazla suç aramıyorum. Nttgame işin içinden çıkamadığı durumlarda sürekli Mgame'yi ön plana atarak sıyrılıyor. "Yapımcıya ilettik" cümlesi kesinlikle yalanlardan ibaret. Hiç bir şekilde inandırıcılığı yoktur. İşine gelen konulara ışık hızında yanıtlayanlar, diğer durumlarda kaale bile almıyorlar insanı. Söylemekten utnaıyorum ancak, bu durum malesef Türk yöneticilerin vasıfsız kişiler olmasından kaynaklanıyor. Bu arada mgame'nin orjinal sitesinden kendilerine ulaşılabiliyor. Bir ara forumda birisi link vermişti hatta. İngilizce bir şikayet metni yazıp yollayalım diye. Konu kaldırıldı mı kapatıldı mı tam hatırlamıyorum.
    Sitesi var da tamamen Korece. Oyunun %95i Türk en azından İngilizce iletişime geçebilseydik. Bir de iletişime geçince bakalım bizi ciddiye alacaklar mı? Yoksa buradan destek veremeyiz deyip buraya mı yönlendirecekler? Sonuçta bu oyunun müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışınca buraya geliyoruz. Mgamea yönlendirilmiyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Koxper konu açmış destek olmayın bırakın BAN lı haline....
    Destek mi arıyorum akıl tutulması yaşayan arkadaş. Hayatımda hiçbir çarım süresiz ban yemedi hala daha altarda aktif bir şekilde oynuyorum. Konunun banla da yakından uzaktan alakası yok yallah

Senior Member FFferik16's Avatar
    Katılıyorum, Mgame ile oyuncular olarak bizzat iletişime geçebilsek hem biz, hem oyun, hem de Nttgame için daha iyi olurdu bence de. Mgame şu foruma Türkçe ya da İngilizce bilen bir yetkili koysa her şey çok değişirdi gibi. Çünkü gelen düzeltmeler, güncellemeler, yenilikler forumla, oyuncuların şikayet ettikleriyle ilgisi yok çoğu zaman, bizim isteğimizi görüp ona göre bir önem sırası belirleyebilirlerdi.

Veya bir üst mahkeme görevi görebilirler. Gerek hile raporları olsun, gerek biletler olsun Nttgame'den sonuç alamayan oraya başvurabilirdi.

Belkide Mgame nin nttgame bünyesinde çalışanları (ajan) vardır.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    haklı isyan, yayıncı durumun da olan nttgame , yapımcı olan mgame bu kadar az söz hakkı olması garip, sonuçta usko yöneten nttgame, koreko yöneten mgame, madem mgame bu kadar nttgame önerilerine (oyuncu isteklerine) karşı çıkıyor, mgame yönetsin oyunu en azından koreko gibi güncel oyun oynarız.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Mgame neden oyuncularla yüzleşmek den bu kadar çok çekiniyor? Neden kapalı kapılar ardına gizleniyor? Neden Mgame değil de Nttgame ile muhatap olmak zorunda kalıyoruz? Bu oyunda şeffaflık neden yok?

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Muhattap olmalarını gerektirecek bir durum yok aslında.

Neden ?

Adamlar çalışsada, çalışmasda, bu eski oyunu geliştirselerde, geliştirmeselerde tıkır tıkır çark dönüyor. Hal böyleyken, dereden akan su kimi zaman çok kimi zaman azda olsa değirmeni döndürüyorsa kim gerisi ile uğraşır ?

Ciddi gelir azalması, oyuncu kaybı yaşanacakki "hoop ne oluyor yahu" diyecekler, aksi halde aynı tas aynı hamam.