Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Junior Member

Altar sunucusu sorgusuz 3 gün ban

Merhabalar ismim kağan 25 yaşındayım
    sunucu : altar
    oyuncu ismi :
    Ceza: jr esc 3 days ban

Öncelikle bir olay yaşandığı zaman 2 tarafında dinlenilmesini gerektiğini kanısındayım olaya tek taraflı değilde 2 taraflı bakılmasını öneriyorum karşı tarafın reportu üzerine hesabım 3 gün kapatılmış olabilir objektif bi şekilde kendimide eleştiriceğim şimdi bir insan durup dururken neden jr de esc atsın ben DC premium almışım insan gibi girmişim ama içimde fesatlık yok o gün partyde olan mage bilerek beni öldürttü priest heal atmadı sıra bendeyken oluyor bunlar ardından beni çekmesini söylediğimde çekmedi sıram kaynadığında bi altda olan arkadaşa sıra bendeydi drop sırasını neden kaydırıyorsunuz dediğimde ölmeseydin banane dedi şimdi soruyorum size ensenize bi şaplak atılsa susup yolunuza devammı edersiniz yoksa yapılana karşı bi eylemde mi bulunursunuz o anki sinirle refleksif olarak bende esc attım ve bana yapılan haksızlığı protesto ettim ben işimden gücümden ödün vermişim jr girmişim sırf o an ordan o taşı alıp kırdırmak için oyununuza destek olmak için gidip dc premiumda çekmişim mahkemelerde bi cinayet işlendiğinde bile katile soruyorlar neden yaptın diye peki siz benim 179 TL yatırdğım 30 günün içinden neden 3 gün çalıyorsunuz en azından iyi hal indirimi yada bir uyarı yapılabilirdi hatalı olduğum kısımı anlıyorum olaylar bittikten sonra keşke sıramı kaynatanları towna çekseydim diye düşündüm sonradan haksız olduğum o kısımdı beni dinlediniz olanları anlattım sizde oyunun mahkemesi olarak bunu değerlendirir ve bana yardımcı olursanız sevinirim umarım hak ve adalet sisteminiz bunu düzeltir Teşekkür ediyorum
    Last edited by kro_cnP5WKLf; 04-26-2019 at 11:33 AM.

Senior Member
    2 m lik gem için yaygara yapanlara gıcık oluyorum.yok mavi yerine yeşil geldi siyah geldi.yok monster stone geldi.heal almadı cart olmadı curt olmadı.179 tl değil 369 tl de versen kimseye kafana göre yargı dağıtamazsın.illa protesto edeceksen alt f4 çekersin olur biter.diyosun ya hakkıma girdiler.sen orda 2 tane adam yüzünden diğerlerinin hakkına girip esc atmaya utanmıyor musun?3 gün böyle geçer gider kardeş 2m uğruna neler yaktığını görnce belki aklın başına gelir.Ayrıca sen oyuna destek olmak için DC Premium çekmedin;kendi menfaatini düşünerek çektin o premiumu.Sanki nttgameye bağış yapmışsın gibi konuşuyorsun.Dikkat et birdahaki sefer 7 gün banned

Aksi bir durum olduğunu düşünüyorsan , banlanıcak hareketten kaçınıp . Video yoluyla sen şikayet edebilirdin , bana kalırsa banının mahkul

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kro_cnP5WKLf View Post
    o anki sinirle refleksif olarak bende esc attım ve bana yapılan haksızlığı protesto ettim
    Anlık sinirle refleksif olarak 1 kere esc attıysan zaten ceza almazsın. Öyle düşünüyorum. Belli ki spam yapmışsın ve insanların oyununa engel olmuşsun. Sen mage ve priestle bir sorun yaşamışsın ama geri kalan 5 kişinin hakkına geçmişsin? 3 gün az bile olmuş.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Anlık sinirle refleksif olarak 1 kere esc attıysan zaten ceza almazsın. Öyle düşünüyorum. Belli ki spam yapmışsın ve insanların oyununa engel olmuşsun. Sen mage ve priestle bir sorun yaşamışsın ama geri kalan 5 kişinin hakkına geçmişsin? 3 gün az bile olmuş.
    aynen böylelerine 1 ay ceza vericeksin direk.bak bakalım bidaha yapıyorlar mı...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by taylanbasar View Post
    2 m lik gem için yaygara yapanlara gıcık oluyorum.yok mavi yerine yeşil geldi siyah geldi.yok monster stone geldi.heal almadı cart olmadı curt olmadı.179 tl değil 369 tl de versen kimseye kafana göre yargı dağıtamazsın.illa protesto edeceksen alt f4 çekersin olur biter.diyosun ya hakkıma girdiler.sen orda 2 tane adam yüzünden diğerlerinin hakkına girip esc atmaya utanmıyor musun?3 gün böyle geçer gider kardeş 2m uğruna neler yaktığını görnce belki aklın başına gelir.Ayrıca sen oyuna destek olmak için DC Premium çekmedin;kendi menfaatini düşünerek çektin o premiumu.Sanki nttgameye bağış yapmışsın gibi konuşuyorsun.Dikkat et birdahaki sefer 7 gün banned
    çok iyi yorum.

Böyle bir durum da soğuk kanlı olup sonuna kadar elinden geleni yapmak en doğrusu. Yok arkadaş ben yapamam ,katlanamam diyorsan alt f4 çek ne halleri varsa görsünler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hak etmişsin. umarım bunu yapan herkes ceza alır. warrior oyuncusuyum. mageler kendılerınde olmayınca direk esc atıyor. biz bakıyoruz sadece. sorsanız magelerin hakkı yeniyor. her türlü etkinlikte güç sizde zaten. hala da esc atıp oyun bozuyorsunuz.

Senior Member
    Herkes kendi adaletini kendi sağlamamalı.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Sanmiyorum bir esc ile 3 gün ban olacağini gerçekleri önüne sunarlar susar kalırsın büyük ihtimalle 1 den fazla esc veya cal almışsındır.