Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member ZuhannaOfficial's Avatar
    Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    CR kanıtlarının paylaşımı forum kurallarına aykırıdır, bilginize.
    teşekkürler bilgi için, ama gerçekten dayanamadım arkadaşın yapmış olduğu çirkefliğe.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    1 esc olsa ceza almazsın
    Sanıyorum ki sen partini towndan çıkarmadın bu karmaşadan sonra. Ceza yemen gayet normal.
    Öneri olarak ; Eğer böyle durumlar sorun yaratıyor ise sıra sendeyken dikkatli oyna , ölmemeye çalış hatta atak yapma.
    Sana verilen cevap gayet normal , ölmeseydin.
    Bazı kişilerin iyi yanına denk gelirsin , belki çıkan gemi sana verebilir ama bu durumda tüm partinin gem sırasını düzeltmesi gerek.
    Önceki gibi değil ki kutudan çıkan çöplerle sıra düzeltilebilsin.
    Sen en iyisi bir daha böyle bir şey yapma , iyi günler

Junior Member
    Hocam takımdaki mage beni bilerek mobların içine çekipde öldürttü ben isteyerek ölmedim sıra sizdeyken sizi bilerek moblaırn içine çekerlerse sizde isyan edersiniz bu duruma o tarafı anlamadınız tam olarak sanırım

Junior Member
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    1 esc olsa ceza almazsın
    Sanıyorum ki sen partini towndan çıkarmadın bu karmaşadan sonra. Ceza yemen gayet normal.
    Öneri olarak ; Eğer böyle durumlar sorun yaratıyor ise sıra sendeyken dikkatli oyna , ölmemeye çalış hatta atak yapma.
    Sana verilen cevap gayet normal , ölmeseydin.
    Bazı kişilerin iyi yanına denk gelirsin , belki çıkan gemi sana verebilir ama bu durumda tüm partinin gem sırasını düzeltmesi gerek.
    Önceki gibi değil ki kutudan çıkan çöplerle sıra düzeltilebilsin.
    Sen en iyisi bir daha böyle bir şey yapma , iyi günler
    mage beni bilerek öldürttü takımdaki mobların arasına çekti adelet where ist he ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Birçok kişinin etkinliğini kötü şekilde etkiler ve kanıtlarla şikayet edilirseniz ceza alırsınız. JR bir ekip işi ve bir kişiyle sorun yaşayıp bütün partiyi bu şekilde etkilemek bence savunulası bir şey değil. Bir sorun yaşadığınızda sorunla ilgili kanıt oluşturup şikayet etmenizi öneririm.
    evet beni mobların içine çekip öldürtüp sonra sıramı kaydırtmak çok güzel bi davranış durup dururken kimse jr de esc atmaz zevkine

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kro_cnP5WKLf View Post
    evet beni mobların içine çekip öldürtüp sonra sıramı kaydırtmak çok güzel bi davranış durup dururken kimse jr de esc atmaz zevkine
    Ya kardeşim, kimse JR de seni çekip yatırmaz gem için falan. Ömrümde duymadım. Orada herkes kazanalım da silver alalım achieve açalım derdinde bir tek sen küçük hesaplara girmişsin. Yarın öbür gün açılacak hesabın zaten neyi savunuyorsun. Öyle olsa bile, sen kendi yaptığından sonra hak adalet arayamazsın. Neler neler yaşadım JR lerde hepsinde yargı dağıtacağız diye esc alsaydık işimiz var. Ders olsun, sinirlerine hakim ol bundan sonra, burnunun dikine gideceğine sakin olmayı öğren.
    [COLOR="#990000"][FONT=Comic Sans MS]Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.[/FONT][/COLOR]

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesap ceza alacağı zaman hesap sahibi ile iletişime geçilip bilgi verilmesi gibi bir durum maalesef yok. Yaptığınız bir yanlış davranış sonucu hesabınız haklı olarak kullanıma kapatılmıştır. Bundan sonraki süreçte bu hatayı devam ettirmeniz sonucu alacağınız ceza süresi artacaktır.

Hesabınızın ceza süresi sona erene kadar tekrardan aktif edilmeyecektir. Ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrardan erişim sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar.