Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Oyunun ana düzeni esasında çok iyi düşünülmüş, hesaplanmış ve uygulanmış.
    Cureyi bir Asasın fazlaca taşıması diğer oyunculara eziyet olur. Örnek videosu var 1 Asas sadece Cure oynuyor ve 4 Partiye karşı 6 kişiyi Galip getiriyor. Küfürlü olduğu için link atmıyorum yotub da 6vs32 diye aratırsan bulursun. Potlara ağırlık veya VIP Keye Cure sınırı gayet edil olur. Bu yapılamıyorsa bile Skil Süresi uzatılabilir. Ben ilk JR de denk geldim bir Okçu boyuna MP siliyordu. Asas sürekli cure basıyordu. Adama 18 dolduruyorsun, Yeşil Cure Basıyor. Senin attığın tonlarca skili tek tıkla siliyor. Hemde defalarca kere.
    Senin attığın dblerde adamların bufflarını siliyor ? Sc yoksa tekrar partiden buff isteyecekte, priest görecekte buff gelecekte ohoo.

1 db skili ilen alandaki herkesin defansını siliyorsun harcadğın mana ne kadar ? 150 ? karakter yürürken doluyor o skilin harcadığı mana. Sonra sizde amaçsızca skill spamlıyabiliyorsunuz çünkü ne mana harcıyor ne size bir zararı var. Şu db skillerinin mana harmacası adam akıllı bir düzeyde olsaydıda bakalım amaçsızca db spamı yapabiliyorlarmı.

Madem bir ağırlık olacak, bu ağırlık str ye göre belirlenmesin. Rogue üzerine kaç pot alıyorsa priest-warriorda bu kadar alabilsin, uyar mı ?

Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    DB lerin skillerine mana güncellemesi gelmesi gerekli arkadaşlar.

Adam süper parazit atıyor, benim buffımı silip, bana cure+tekrar undy için hem çok süre kaybettiriyor hemde harcadığı mana 350 ? Şaka gibi.

Süper atıyorsa 1920 mana yemesi gerekli. Keza toplu alana atılan debuff skilleride çok mana yemeli.

Normal parait atıyor giden mana 100 ! karakter dururken zaten o skilin manasını dolduruyor. Komedi.

Subside atıyor, alandaki karakterlerin atağını mahvediyor ve harcadığı mana ? 260 ? şaka gibi. ki int priestlerin deli gibide manası var.

Torment atıyor alandaki herkesin acsini siliyor harcadığı mana ? 150 ?

Karşıda onlarca kişinin manasını 3840 siliyor ve kendinden harcadığı mana sadece 960 ?

En azından bu db oynayanları mana ayarı yapmaya ve saçma sapan debuff spamlamayı engelleyebilir, skili doğru kullanmadığı zaman mana sıkıntısı yaşatarak debuff skillerinin oyundaki etkisi bir nebzede olsa azaltabilir. Çoğu mmorpgde olduğu gibi mana nın bir esprisi olur. Priestler mana yükseltmek için intide önemserler.

Premium pot konusunda ise şirket için serverın ilk 1-2 ayı muazzam bir getirisi olduğuna eminim. İlerleyen süreçte zaten çok tercih edilmiyor, herkes dc potçusundan pot kullanıyor.
    Last edited by Thapseus; 04-26-2019 at 02:28 PM.

Senior Member
    Sadece maestro olsun. Net

Senior Member
    Oyunda bir rahatlık var onu da kaldırıp mahvetmesinler. Damagaler çok yüksek, üstüne aşırı mana tüketimi oluyor oyunda. Bir alıyorum uzun süre pot ihtiyacım kalmıyor. Aktif PK atanlar özellikle priestler 3 4 günde 1 5000 lik harcadıklarını söylüyorlar. Günde 1 tane harcayanı bile varmış. UTC yi hiç söylemim. Normal ağırlık kapasitemin en az 3 katı pot giderleri oluyor. Eğer ki yanıma Premium HP potu almasam kesinlikle UTC felakete bürünecek. Habire VIP key mi alalım. Oyunun en büyük rahatlıklarından biridir Premium HP-MP potları.

Senior Member
    burda şair demek istiyor ki ben alamıyorsam veya bana bi faydası yoksa kaldırılsın

Senior Member
    - Birde Söyle Bir Konu Var Krowaz Silahlarinin Pot Bastirmayani Var, Ama Premium pot Basabiliyor

Senior Member Losento's Avatar
    Wow bu konuyu dün gibi hatırlıyorum gerçek oldu