Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Premium pot ve mana kaldırılsın.

Maestro pot ve npc de satılan pot varken premium potların oyunda olmaması gerektiğini düşünüyorum. Çoğunlukla premium potlar kullanıldığı için oyundan yeteri kadar gb çıkışı olmuyor buda serverlardaki gb nin şişmesine yol açıyor ve devamında server çöküşe geçiyor. İster kabul edin ister etmeyin ama oyuncular malûm sitelerdeki gb fiyatlarına göre başlayacağı serverı seçiyor.

Senior Member
    yav arkadaş ne gb miş herkes ağlıyor. pot mu kasıyorsun apostlarda derularda? az slaın şu serverları ya. günde 3k pot harcıyorum npc ye verdiğim para 15m. 15m benden npc ye gitse nolcak gitmese nolcak.

Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    yav arkadaş ne gb miş herkes ağlıyor. pot mu kasıyorsun apostlarda derularda? az slaın şu serverları ya. günde 3k pot harcıyorum npc ye verdiğim para 15m. 15m benden npc ye gitse nolcak gitmese nolcak.
    Günlük 1000 kişi npcye 15m verse oyundan her gün 150gb para çıkar. Bu para çıkışı çok bile olur bu yüzden pot fiyatlarında indirime bile gidilebilir. Ayrıca farm yaparak pot kasmıyorum, kasaydım emek vererek biriktirdiğim potların pazarda para etmesini isterdim.

Senior Member
    Kesinlikle katılıyorum hocam kendi ağzınla söylüyorsun bir de 15m diye 150 gb olarak düşününce mantıklı geliyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    +1 güzel konu para perisi gelsin pot kaldirilsin

Senior Member
    ben memnunum pre potlardan tek sıkıntı pus çok pahalı

gb değeri düştükçe pre potların değeri artıyor 5k hp pot 20m i geçtiğinde npcden pahalı olmaya başlıyor mana ise 7k düşünürsek 35m i geçtiğinde

genie kullanıcısı isen kesinlikle kullanman gereken bi eşya yoksa geceleri exp kasamazsın potsuzluktan warior pri mage isen

Quote Originally Posted by karimli View Post
    ben memnunum pre potlardan tek sıkıntı pus çok pahalı

gb değeri düştükçe pre potların değeri artıyor 5k hp pot 20m i geçtiğinde npcden pahalı olmaya başlıyor mana ise 7k düşünürsek 35m i geçtiğinde

genie kullanıcısı isen kesinlikle kullanman gereken bi eşya yoksa geceleri exp kasamazsın potsuzluktan warior pri mage isen
    Afk farm için zaten maestro pot var.

Senior Member
    kardeş onu verimli kullanmak için dc pre alman gerekiyor dc pre harici yada premiumsuz o pre potları kullanabiliyosun

ayrıca mysterio çok mantıksız bi harcama o eşyaya cash harcıyosun üstüne bide pot basarken harcıyosun o paraya direk 5lık alır yoluma bakarım

bu kişiden kişiye şöle değişir ayda garanti 10k 15k pot yiyosanız mysterio olabilir

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Guncel bir konu destek lütfen

Senior Member SinfulSaint's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    maestro potları DC premiumu olan oyuncular kullanabilir.Harici premiumlu oyuncular taş mı yesin ?

Page 1 of 3 123 LastLast