Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue

Post Draki Kulesi ve Oreads Hakkında

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese keyifli oyunlar. Vega'da oynuyorum ve Draki kulesi yeni serverlara geldiğinden beridir giriyorum ve buna özen gösteriyorum.Neyse arakadaşlar draki kulesinden bazen 5 wb'de aldığım oldu bazen hiç almadığımda benim sormak istediğim. Oreads'ın draki box'ı almadığını düşünüyorum. Şöyle ki geçen bir arkadaşım ile konuşurken Oreads'ın draki box'ı almadığını söyledi ve sizce böyle bir şey gerçekten var mı? Yoksa hurafe mi?(Bugüne kadar hiç draki box almadım ve bu aklıma yattı.)

Notc Pre var ve hep 10 Dc Flash basıyorum.

Senior Member
    Periyi ilk aldığımda bana da öyle geliyodu da sonradan alıştım. Kutuyu da wbyi de gayet güzel topluyo

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Kutu toplama ayarlarınız böyle olur ise sorun yaşamazsınız.

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Periyi ilk aldığımda bana da öyle geliyodu da sonradan alıştım. Kutuyu da wbyi de gayet güzel topluyo
    Normal şartlarda böyle şeylere inanmam ama Draki kulesi geldiğinden beri 1 tane bile alamam düşündürdü. Oredeas ile almışsın bu da bizim kara talihimiz

Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Kutu toplama ayarlarınız böyle olur ise sorun yaşamazsınız.

Ayarlar aynen resimdeki gibidir.

Senior Member
    Hala %100 emin değilim gibi gibi ama Maneste baya baya güzel kutu geliyodu elle toplarken. Altarda peri ile daha az drop alıyomuşum hissi yok değil yani. atıyorum maneste 10 kutu alıyosam altarda 3 4 tane anca almışımdır. Lag, bug vs. durumlarda toplamıyor da olabilir.

Junior Member
    sabit 4 günde 1 kutumu alırım

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bazen kutular hiç dokunmamış olmamıza rağmen "This box is empty" gibi bir tepki verebiliyor. bunun dışında peride hiç sorun yaşamadığımı söyleyebilirim.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member
    resimdeki ayarlarda topluyor hiç almamazlık etmedi kutuyu

Senior Member
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    bazen kutular hiç dokunmamış olmamıza rağmen "This box is empty" gibi bir tepki verebiliyor. bunun dışında peride hiç sorun yaşamadığımı söyleyebilirim.
    O kanser sebebi zaten

Junior Member
    Quote Originally Posted by RoronaoZoroo View Post
    Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese keyifli oyunlar. Vega'da oynuyorum ve Draki kulesi yeni serverlara geldiğinden beridir giriyorum ve buna özen gösteriyorum.Neyse arakadaşlar draki kulesinden bazen 5 wb'de aldığım oldu bazen hiç almadığımda benim sormak istediğim. Oreads'ın draki box'ı almadığını düşünüyorum. Şöyle ki geçen bir arkadaşım ile konuşurken Oreads'ın draki box'ı almadığını söyledi ve sizce böyle bir şey gerçekten var mı? Yoksa hurafe mi?(Bugüne kadar hiç draki box almadım ve bu aklıma yattı.)

Notc Pre var ve hep 10 Dc Flash basıyorum.
    Bizzat bana düştü ve oreads topladı kardeşim gönül rahatlığıyla kullan oreads ını ama bazen kutuları toplamıyor dibinde olsan dahi ona dikkat et.