Results 1 to 5 of 5

Nttnow ile ilgili

benim 2 pc im war birini genie diğerini ise pazar charı olarak kullanmak istiyorum kendi kullandığım hat üzerine nttnow yaptım 2 inci charımıda açmak için nttnow gerekli 2 inci hat alıp telefonuma taksam yada telefonuma format atıp nttnow indirsem onuda kayıt ede bilirmiyim ?
    Last edited by GamesDepot; 04-25-2019 at 12:55 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by happyy View Post
    benim 2 pc im war birini genie diğerini ise pazar charı olarak kullanmak istiyorum kendi kullandığım hat üzerine nttnow yaptım 2 inci charımıda açmak için nttnow gerekli 2 inci hat alıp telefonuma taksam yada telefonuma format atıp nttnow indirsem onuda kayıt ede bilirmiyim ?
    Merhabalar,

Bu tarz eylemleri önermiyoruz. Dediğiniz durum olsa bile ileride Nttnow'a gelecek güncellemeler sebebiyle hesaplarda problem yaşamanız kaçınılmaz olabilir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bu tarz eylemleri önermiyoruz. Dediğiniz durum olsa bile ileride Nttnow'a gelecek güncellemeler sebebiyle hesaplarda problem yaşamanız kaçınılmaz olabilir.
    her hangi bir eylem gerçekleştirmedim tek telefona sahip olduğum için legal olarak hat alıp aynı telefona takıp nttnow a 2 inci hesabımı kayıt yapıcam yani böyle oluyormu 2 hattın sahibide ben olduğum için nasıl bir proglem yaşaya bilirim ki yani 1 oyun için 1 telefon daha alamam zaten kimse de almaz diye tahmin ediyorum ^^

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Gerçekleştirmediğinizi anladım. Siz bu yöntemi kullanarak ikinci hesabınızı kayıt edebilseniz bile ilerde gelecek olan güncellemelerde sıkıntı yaşayabileceğinizi belirttim. Çünkü tek cihaz ve tek numara ile eşleşme yapılıyor. Gelmesi beklenen güncellemede eğer NTTNow uygulaması üzerinden oyuna her girişte hesaba onay verilmesi gerekirse ilk hesaptan uygulamaya onay veremeyeceksiniz.

Şu an için değil ileriye dönük düşünmekte yarar var.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Gerçekleştirmediğinizi anladım. Siz bu yöntemi kullanarak ikinci hesabınızı kayıt edebilseniz bile ilerde gelecek olan güncellemelerde sıkıntı yaşayabileceğinizi belirttim. Çünkü tek cihaz ve tek numara ile eşleşme yapılıyor. Gelmesi beklenen güncellemede eğer NTTNow uygulaması üzerinden oyuna her girişte hesaba onay verilmesi gerekirse ilk hesaptan uygulamaya onay veremeyeceksiniz.

Şu an için değil ileriye dönük düşünmekte yarar var.
    nttnow düzgün calısmıyor zaten buda demek oluyorki 1 kere hesap açabilcez o hesaba bişi oldugunda oyunu bırakacaz oynamıcaz bölede saçma bir sistem