Results 1 to 7 of 7

Hesabımı Geri Almak istiyorum !

Benim yıllarca önce bi hesabım vardı bun sifreyı unuttum yaptım eski sifre ile giriş yapamıyorum
    e mail de s****[email protected] diye cıkıyor e maili hatırlamıyorm o yuzden ulaşamıyorum

e mailin tam halini öğrenme şansımız varmı ? yada hesabıma ulasabılmem için yardımcı olurmusunuz doğum tarihini esn kodlarını falan hatırlamıyorum e maili söleseniz yeter

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Destek Bileti oluşturup NTT Portal dan E-posta Sorunları kısmına yazmanız gerekiyor.

Senior Member
    Merhaba ,

Size gerekli cevabı destek ekibi verebilir.

(böyle moderatörler gibi yazdığıma bakmayın test moderatör süreci açılacağını ve seçim sürecin de forum geçmişi inceleneceğini öğrendim o yüzden mod olmak için göz boyamaya çalışıyorum )

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wil_H4WtgaBl View Post
    Benim yıllarca önce bi hesabım vardı bun sifreyı unuttum yaptım eski sifre ile giriş yapamıyorum
    e mail de s****[email protected] diye cıkıyor e maili hatırlamıyorm o yuzden ulaşamıyorum

e mailin tam halini öğrenme şansımız varmı ? yada hesabıma ulasabılmem için yardımcı olurmusunuz doğum tarihini esn kodlarını falan hatırlamıyorum e maili söleseniz yeter
    Merhabalar,

Destek bileti gönderdiğiniz vakit sizden ek bilgiler isteyebilirler. Eğer istediği bilgileri sağlayamazsınız müşteri temsilcisi size yardımcı olmayacaktır.

Bilginize.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    Merhaba ,

Size gerekli cevabı destek ekibi verebilir.

(böyle moderatörler gibi yazdığıma bakmayın test moderatör süreci açılacağını ve seçim sürecin de forum geçmişi inceleneceğini öğrendim o yüzden mod olmak için göz boyamaya çalışıyorum )
    Merak ediyorum yanıt verdiğim Tüm konulara yazdınız mı acaba bu komix yazıyı

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Destek bileti gönderdiğiniz vakit sizden ek bilgiler isteyebilirler. Eğer istediği bilgileri sağlayamazsınız müşteri temsilcisi size yardımcı olmayacaktır.

Bilginize.
    iyide ben charı acalı 1o yıl olmus nasıl hatırlayabılırım dogum tarıhını falan ? ozamanlar böle bişey yoktu gerek duymadım kaydetmeye
    şimdi güvenlik amaclı s****z@.... die cıkıyor email vahiymi gelecek hatırlamıyorum baska caresi yokmu charımızı almanın yardımcı olun çok zor birşey değil istedğim sadece e maili istiorm geriisni halledeceğim

Senior Member
    Quote Originally Posted by wil_H4WtgaBl View Post
    iyide ben charı acalı 1o yıl olmus nasıl hatırlayabılırım dogum tarıhını falan ? ozamanlar böle bişey yoktu gerek duymadım kaydetmeye
    şimdi güvenlik amaclı s****z@.... die cıkıyor email vahiymi gelecek hatırlamıyorum baska caresi yokmu charımızı almanın yardımcı olun çok zor birşey değil istedğim sadece e maili istiorm geriisni halledeceğim
    Kendi hesabın senin sorumluluğun eğer ki bilgileri hatırlamıyorsan sana yardım etmezler bunu kaç platform üzerinden kaç kişi daha sana söyleyecek de öyle anlayacaksın ?