Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Legal Şekilde Pazar Yaptığım Hesaplara Ban

3gün önce charlarım pazardayken dc oldu tekrar girmek için oyunu açtım ve karakter giriş ekranında dc vermeye başladı uzun bi süre denedim sonrasında TPT yedim 3kez internet sağlayıcım değişmişti bu yüzden olabilir diye düşünüp ticket attım ve otomatik cevap verilerek geçiştirildi.Doğru konuşmak gerekirse bu hesaplar dışında çok önceden illegal oynadım ama bu hesaplarla illegal bir şekilde oynamadım. Eğer dediğiniz gibi böyle bir durum varsa kanıtlarını da gönderebilirseniz sevinirim. Ticket numaram FUG-537-63439

Junior Member
    Bir kurianın daha kalbi kırılmış

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Size bir kanıt göndermezler, temiz bir bilgisayar ile oyuna yeniden başlayabilirsiniz, umarım temiz kalabilirsiniz.

Senior Member
    Müşteri hizmetleri son sözü söylemiş kanıt vs. sunmuyorlar böyle konuşanları çok sallamıyorlar. Ortada bir yanlış anlaşılma haksız ban vs. olduğunu düşünüyorsan nttgame mahkemeye verebilirsin.

Legal Şekilde Pazar Yaptığım Hesaplara Ban cevap burda saklı pardonda internet kafemı ısletıyosun ? multi acmısın banı yemısın

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Ne güzel oluyor böyle banlananları görmek. Umarım her banlanan illegal konu açar. Banlandiklarini görmek bile mutluluk kaynağı.

Tüm banlananları bu konu araciligiyla konu açmaya davet ediyorum arkadaşlar.

Basliklariniz sunlar olsun lütfen; pazardayken Ban yedim, yemek yerken Ban yedim, ayı seyrederken Ban yedim, dürüm söylerken Ban yedim. Başlıklar böyle olursa daha bir güzel oluyor banlanmanizi okumak.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Bu illegal kişinin söylediği sana gerekli cevabı vermiştir.

Quote Originally Posted by secere View Post
    ben oyunu bıraktım 2 ay oldu ama takip ediyorum forumu geçen bi ban dalgası olmuş merak ettim baktım, 1 yıldır girmedigim hesap banlanmış yeni çar duruyor o da banlanacak büyük ihtimal. taramaya inanmazdım artık inanıyorum :F

Senior Member
    tpt kullanıp sonra internet sunucusunu değiştirip hayata sıfırdan 10 numara 5 yıldız kastığım paralarla pazarda kar edeyim derken bi şekilde açık vermiş ve yakalanmış olabilirsin belki de.

koxp carınla pazar carına aktar sonra legal pazar carlarım waayy anasını ohhhhh iyi olmus sunları gorunce rahatlııyorum
    Last edited by Priest0ftheGuarD; 04-25-2019 at 08:01 AM.