Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
    Junior Member
    Edit;

Bu mesaj editlendi
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 04-25-2019 at 10:29 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sendemi77 View Post
    herhalde senin kwm swichtden haberin yok 4 kasayı bir klavye maus ekrana bağlıyorsun
    Biz ne dedik sen ne dedin? sanki biz başka bir şeyden bahsettik.

Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Kardeş bende de 5 pc var bende pazar yaptım ama ban yemedim. Yalnız pazar işinde çok acemisin muhtemelen de multi açmışsın. Neden mi acemisin söyleyeyim. O kadar pc tek ekranda toplanır pazar öyle yapılır. Garip geldi sistem.
    bu çarlar tamamı nerdeyse 4 yıllık vardır şimdiye kadar banlicaklardı neden banlamadılar bana dediler sen mulitisin dedim koyun ortaya beşbin tl ben ispat edeyim ispat eettim cahil cühaleyle uğraşıyorum videoda kwm swicht var onlar abağlı 12 pc var bakıyorum abuk subuk yorumlar 7 pc faturası var gerisi ikinci el 3 philips marka akım korumalı prizim var 7 mausem var 10 yakın klavyem var 5 kwm swicht vardı ikisi arızalanı 5 Ethernet çoğaltıcı iki internet hattı bir tanesi sırf oyuna bağladım malzemeler faturalı ban yedikten sonra iki günde alınan değil ilk aldığım pcler 2016 yılına ait malzemeler 2017 yılında alındı faturaları mevcuttur

Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Dum dum dum duma duma dum kırmızıııı mum alıyordun , satıyordun, bakıyordun. Peki bundan bize ne? At ticketini bekle bence temiz değilsin.
    zaten ticket attım bu video yüklerken baktım ticket cevap yok sen busun veya biz yanlış yaptık destek bileti kapamışlar çarlarad zaten olan para toplamda 27 gb ben bana yapılan haksızlık peşindeyim

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Attığınız video herhangi bir kanıt niteliği taşımamaktadır. İllegal olarak oyunu oynamakta olduğunuz için hesaplarınız tekrar aktif hale getirilmeyecektir.

Durumla ilgili herhangi bir itirazınız bulunuyorsa eğer destek ekibiyle iletişime geçin.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn